Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zdravo jeli mi moze neko reci kako da dobijem na masi ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdravo jeli mi moze neko reci kako da dobijem na masi ?

    Radim sklekove i poprilicno puno ostalih vjezbi kod kuce,imam lijepu prehranu ali ne mogu da dobijem ni 1 kg.Visok sam 173 cm i imam 60 kg. Moje tijelo igleda kao na slici ispod..
    LGIM00071644156.jpg
    Dali bi mogao do 6-7 mjeseca da dobijem na misicnoj masi,pomocu dodataka prehrani pa da moje tijeo izgleda kao na slici ispod..
    aaarkv-Optimized.jpg

  • #2
    Re: Zdravo jeli mi moze neko reci kako da dobijem na masi ?

    uneses vise kalorija da bi dobio na masi
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Zdravo jeli mi moze neko reci kako da dobijem na masi ?

      Moraš više jesti, i kada misliš da jedeš puno moraš još više jesti. Da ne bi razvalio želudac uzmi si neki gainer i whey, i naravno multiVM i riblje ulje.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Zdravo jeli mi moze neko reci kako da dobijem na masi ?

        Originally posted by Muamer_kadija View Post
        Radim sklekove i poprilicno puno ostalih vjezbi kod kuce,imam lijepu prehranu ali ne mogu da dobijem ni 1 kg.Visok sam 173 cm i imam 60 kg. Moje tijelo igleda kao na slici ispod..
        [ATTACH=CONFIG]14026[/ATTACH]
        Dali bi mogao do 6-7 mjeseca da dobijem na misicnoj masi,pomocu dodataka prehrani pa da moje tijeo izgleda kao na slici ispod..
        [ATTACH=CONFIG]14027[/ATTACH]
        Za ovakav izgled ce ti trebat vise vremena nego sto si mislio , ne ide nista na brzinu , nije da te obeshrabrljujem , vec isticem cinjenice.Izracunaj BMR , odi u suficit i jedi kvalitetno.Rezultati ce sigurno doci , ali onda nemoj se oslanjati samo na prehranu i misliti da je prehrana 70% , kao sto se vecina njih blamira.
        There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
        - Aldous Huxley

        Comment

        Working...
        X