Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ne mogu se zdebljat, jedem sve i svasta, raznoliko - prijedlog bez whey-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu se zdebljat, jedem sve i svasta, raznoliko - prijedlog bez whey-a

    Poz, nov sam na forumu..procital sam dosta toga (danas sam cital barem 3 sata svakojakih tema) al ugl, jednostavno se nemogu zdebljat..jedem sve i svasta, raznoliko..zivim na selu pa jedem sve od cornflakes-a do odojka (svinjetine),piletine i svega ostalog. Treniram kickboxing 2 tjedna u mjesecu po 3 dana u tjednu ( vjezbal bi sva 4 tjedna al nemogu zbog skole), a kad ne idem na trening vjezbam doma, ne previse al za pocetnika je dobro. Imam 16 godina, 59-60 kila, visok sam 180cm i to je to. Ak moze prijedlog bez whey-a, i ostalih sredstava. Hvala Vam.

  • #2
    Re: Nemogu se zdebljat.

    Napiši prehranu od Ž do A

    Comment


    • #3
      Re: Nemogu se zdebljat.

      Citaj jos foruma,ocito ti 3 sata nije bilo dosta,pa sve ti pise
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • #4
        Re: Nemogu se zdebljat.

        Jedi još više, i ne boj se wheya, više se trebaš bojati zraka koji dišeš.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Ne mogu se zdebljat, jedem sve i svasta, raznoliko - prijedlog bez whey-a

          Prema navedenim informacijama trebalo bi ti oko 3,000 kalorija dnevno da bi kile krenule prema gore.

          Nemaš tu šta puno filozofirati samo trebaš jesti dosta proteina i pun kofer ugljića.

          Ako nemaš novaca za whey ok je,nije ti da bez njega nećeš uspjeti,prehrana ti je No. 1

          Znaći trebao bi unositi oko 120g proteina dnevno,to bi bilo 600g piletine dnevno i što više ugljića,500g bilo riže/zobenih/tjestenine + voće/povrće.

          Ak ti tako kile ne krenu onda si fenomen.
          Originally posted by Mir7a
          koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

          Comment


          • #6
            Re: Ne mogu se zdebljat, jedem sve i svasta, raznoliko - prijedlog bez whey-a

            Imam jarana ista visina, do prije 3-4 mjeseca ista kilaža, ista priča. Morate početi da jedete, on je došao na nekih 65 kila. Jede ko stoka, jedi dosta kikirikija, orašara, mlijeka, mahunarki, banana, crvenog mesa i kilaža je morala ići gore . Mom jaranu je pomogao čili, kaže da mu se otvori apetiti i može dosta više pojesti. Pa manje price vise jela.

            Comment


            • #7
              Re: Ne mogu se zdebljat, jedem sve i svasta, raznoliko - prijedlog bez whey-a

              Oke, hvala javim Vam rezultate za mjesec dana.

              Comment

              Working...
              X