Announcement

Collapse
No announcement yet.

Radim na masi. Biceps mi se povećao ali ne na željenu veličinu - jel mi prehrana u redu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radim na masi. Biceps mi se povećao ali ne na željenu veličinu - jel mi prehrana u redu

    Prije svega još jednom pozdrav svim članovima foruma, i evo i moga prvoga pitanja. Kako povećati biceps, ramena, bez da se dobije salo na trbuhu. Radim na masi u teretani već dobrih 6 mjeseci, i stao sam na 78 kg. Biceps mi se je povećao ali ne na željenu veličinu, a pritom sam dobio malo sala na trbuhu. Ako mi možete reći malo neke najbolje vježbe za biceps, i dali mi je prehrana uredu. Hvala unaprijed

    Moja prehrana je ovakva:
    - prehrana je podjeljena u 2 tjedna, jer sam jedan tjedan u skoli ujutro, a drugi popodne.

    1. tjedan (skola ujutro)

    Dižem se u 7 u školu i do 9 ne jedem ništa, jer jednostavno imam bolove u trbuhu i nemogu. Probao sam svašta ali neide :/
    9:30 - sendvič kruh sa 150g piletine ( 31,5g proteina)
    12:20 - Jogurt 0,5L ( 16g proteina)
    14:30 - ručak (ovisi šta se skuha :P, ali većinom je to oko 100g piletine sa rižom, cca. 30gproteina)
    Trening 16:00-17:00
    17:30 - Posni sir, Tuna, Piletina i riža, Jaja i jogurt (ovisi kako kada, ali unesem oko 35g proteina)
    19:00 - bademi i kikiriki u ljusci
    21:00 - 1L mlijeka sa pahuljicama (oko 40g proteina)

    2. tjedan (škola popodne)

    Budim se kasnije, nakon što se probudim:
    9:30- 0,5L mlijeka sa pahuljicama (oko 20g proteina)
    10:30 - bademi i kikiriki u ljusci, sa šunkom i tvrdim sirom u kruhu (cca 15g proteina)
    12:00 - ručak (ovisi šta se skuha :P, ali većinom je to oko 100g piletine sa rižom, cca. 30gproteina)
    16:25 - sendvič kruh sa 100g piletine ( 21g proteina)
    18:20 - Jogurt 0,5L ( 16g proteina)
    Trening 19:40-21:00
    21:30 - Posni sir, Tuna, Piletina i riža, Jaja i jogurt (ovisi kako kada, ali unesem oko 35g proteina)
    23:00 - 0,7L mlijeka sa pahuljicama (oko 28g proteina)

  • #2
    Re: Kako povećati biceps?

    Prije svega- veceru izmjeni- za veceru jedi posni i nesto tipa bademi, kikiriki, orasi i sl.
    Mlijeko NE za veceru, pogotovo ne s Pahuljicama. To ti je jednim djelom i uzrok debljanja. Inace ne pretjerivat s mlijekom.
    Opcenito pahuljice izbaci i uzmi si Zobene.
    Mlijeko ako ga vec konzumiras - konzumiraj ga kroz jutro-max do treninga, poslije samo kompleksne uh s nizim GI
    Doručak- kao prvi obrok ti je jedan od najvaznijih obroka u danu- probaj izmjenit veceru pa ces mozda imat i apetita za doručak.
    Iza treninga bi ti bilo dobro nabavit neki whey + glukozu.
    Prije treninga neki tvdi obrok- jogurt sam i nije bas neki obrok
    Za bic. radi slozenije vjezbe i nemoj pretjerivat. S 4-8 serija se taj misic moze jako lijepo odradit.
    MYPROTEIN

    Comment


    • #3
      Re: Kako povećati biceps?

      pojacaj uh prije treninga i kaj ce ti to mlijeko sa pahuljicama pred spavanje ? (ujutro uzmi sebi te pahuljice ako mozes zobene) a pred spavanje te bademe i kiki riki ubaci i posni sir i naravno nmz ti jogurt biti obrok pogotovo kad si u skoli popodne taj jogurt prije treninga nmz to nikako naderi se prije treninga.
      KAKO TI IZGLEDA TRENING ZA BICEPS ?

      Comment


      • #4
        Re: Kako povećati biceps?

        i da umjesto tog jogurta npr ubaci neku piletinu neku ribu jer tih tvojih 100gr piletine za rucak covjece to je premalo

        Comment


        • #5
          Re: Kako povećati biceps?

          Trening za biceps mi ide ovako, radim po četiri serije od svake vježbe

          Biceps na Scottovoj klupi - 20 kg, 6 puta. (prošli tjedan sam prešao sa 15kg na 20kg, pa nemogu više od 6 puta)
          Pregib štangom stojeći - 40 kg 8 puta.
          Dizanje utega stojeći - 8kg svaki uteg po 8 puta svaka ruka (nekad se zalomi da se lijevom samo 7 puta mogu)

          Radim znači prvo jednu seriju Biceps na Scottovoj klupi, pa jedna serija Pregib štangom stojeći, pa jedna serija Dizanje utega stojeći i tako 4 puta...

          Comment


          • #6
            Re: Kako povećati biceps?

            Originally posted by sph1nx View Post
            Trening za biceps mi ide ovako, radim po četiri serije od svake vježbe

            Biceps na Scottovoj klupi - 20 kg, 6 puta. (prošli tjedan sam prešao sa 15kg na 20kg, pa nemogu više od 6 puta)
            Pregib štangom stojeći - 40 kg 8 puta.
            Dizanje utega stojeći - 8kg svaki uteg po 8 puta svaka ruka (nekad se zalomi da se lijevom samo 7 puta mogu)

            Radim znači prvo jednu seriju Biceps na Scottovoj klupi, pa jedna serija Pregib štangom stojeći, pa jedna serija Dizanje utega stojeći i tako 4 puta...
            pa ovako nezz sta ocekujes i sto je za tebe odogovarajuci izgled ali vazno ti je da ti je tijelo simetricno nmz ti sada ocekivati da budes ogoroman sa 78 kg.. ja ti treniram MMA i biceps na vratilu i sa bucicama i veoma sam zadovoljan ali ne ocekujem da imam biceps kao moj prijetelj koji ima 125kg ugl nijedno tijelo nije isto slusaj svoje tijelo sta ti najvise odgovara i samo deri i popravi tu gore prehranu

            Comment


            • #7
              Re: Kako povećati biceps?

              To je popriličan broj serija za tako mali mišić.
              Ubaci hammer
              Sta ti se ne cini prevelikom razlikom izmedu kilaza na scottovoj i stojeceg pregiba šipkom????-provjeri je li ti forma pokreta dobra ili kao i većina dizes zamahom tijela- nemas punu amplitudu pokreta i sl.
              Pokusaj ubacit chinupse.
              Ukoliko ti je jedna ruka slabija- koliko s njom napravis- toliko radi i s jačom kako bi se jednog dana uspjele izjednačit.
              Uz ruke, radi i sve ostale veće grupe mišica (leđa,noge,prsa)- one su te koje ce izazvati pravi rast.
              MYPROTEIN

              Comment


              • #8
                Re: Kako povećati biceps?

                Originally posted by Corry View Post
                To je popriličan broj serija za tako mali mišić.
                Ubaci hammer
                Sta ti se ne cini prevelikom razlikom izmedu kilaza na scottovoj i stojeceg pregiba šipkom????
                Ma dobro radim, nego je na spravi ugradeno jos oko 20tak kila, pa prakticki na klupi dizem oko 40kg

                Comment


                • #9
                  Re: Kako povećati biceps?

                  Evo malo sam sredio prehranu, kako sada izgleda:

                  1. tjedan (skola ujutro)

                  Dižem se u 7 u školu i do 9 ne jedem ništa, jer jednostavno imam bolove u trbuhu i nemogu. Probao sam svašta ali neide :/
                  9:30 - sendvič kruh sa 150g piletine ( 31g proteina)
                  12:20 - Jogurt 0,5L ( 16g proteina)
                  14:30 - ručak (ovisi šta se skuha :P, ali većinom je to oko 150g piletine sa rižom, cca. 40gproteina)
                  Trening 16:00-17:00
                  17:30 - Posni sir, Tuna, Piletina i riža, Jaja i jogurt (ovisi kako kada, ali unesem oko 35g proteina)
                  19:00 - bademi i kikiriki u ljusci
                  21:00 - 150g posnog sira, 100g riže, malo šunke(oko 35g proteina)

                  2. tjedan (škola popodne)

                  Budim se kasnije, nakon što se probudim:
                  9:30- 0,5L mlijeka sa pahuljicama (oko 20g proteina)
                  10:30 - bademi i kikiriki u ljusci, sa šunkom i tvrdim sirom u kruhu (cca 15g proteina)
                  12:00 - ručak (ovisi šta se skuha :P, ali većinom je to oko 130g piletine sa rižom, cca. 35gproteina)
                  16:25 - Jogurt 0,5L i sendvič šunka sir ( 22g proteina)
                  18:20 - sendvič kruh sa 100g piletine ( 21g proteina)
                  Trening 19:40-21:00
                  21:30 - Posni sir, Tuna, Piletina i riža, Jaja i jogurt (ovisi kako kada, ali unesem oko 35g proteina)
                  23:00 - 150g posnog sira, 100g riže, malo šunke(oko 35g proteina)

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako povećati biceps?

                    Reci da me zajebavas pa skoro nista nisi promijenio nije ti opet to dobro jogurt ti nmz biti obrok (ako ga vec pijes popij ga uz nesto konkretno uz neki kruti obrok)uzmi tada npr energetsku plocicu (po mogucnosti homemade imas na youtube-u kako se pravi lako je ) ili ako ne dok si u skoli napravi si 2 sendvica u dvije zemicke i pojedi to na dva puta onda onda pred spavanje izbaci tu rizu ubaci bademe taj kiki riki i posni sir pred spavanje P+M..U ovom 2 tjednu moj ti je prijedlog posto ne koristis suplemente da u 18:20 napravis pravi obrok prije treninga i da tu rizu prebacis za taj obrok to je mnogo bolje nego da je jedes u 23h..http://www.building-body.com/forum/forums/10-Prehrana i citaj ovo

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako povećati biceps?

                      Da vidim da sam u prvi tjedan zaboravio dodati na obrok u 12:20 uz jogurt sendvič sa šunkom i sirom.

                      moj ti je prijedlog posto ne koristis suplemente da u 18:20 napravis pravi obrok prije treninga i da tu rizu prebacis za taj obrok to je mnogo bolje nego da je jedes u 23h
                      Nemogu jesti pravi obrok, jer sam u skoli :/

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako povećati biceps?

                        pa onda crno integralno pecivo posni sir salata i piletina puretina ili tuna i da mslm da ti je to previse mlijecnih proizvoda mslm na mlijeko i jogurt koliko vidim pijes dnevno preko 1litra skoro 1.5l smanji to

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako povećati biceps?

                          bok svim sportašima imam jedno pitanje imam dosta velike ruke i debele ono nema mišiča ali kad stisnem rukumisice osjetim ali se ne nide unutra su pa kak do skinem to salo dali trebam i dalje dizati utege ili ne znam ni ja kako da dobim oblik da mi se vidi mišič tako zvanu definiciju kak do toga hvala unaprijed

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako povećati biceps?

                            definicija i to odma,znaci nemoj se izgladnjavati jer ces i to malo misica ispod masti izgubiti,slozi si prehranu budi u deficitu pocni lagano trcanjem i to ti je to u osnovama

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako povećati biceps?

                              Originally posted by mate31 View Post
                              definicija i to odma,znaci nemoj se izgladnjavati jer ces i to malo misica ispod masti izgubiti,slozi si prehranu budi u deficitu pocni lagano trcanjem i to ti je to u osnovama
                              Nije dobro da počne sa trčanjem. Treba početi sa pravilnom prehranom, utezima i sa brzim hodanjem/biciklom. Nije dobro da debele osobe trče jer tako nabijaju zglobove itd...
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X