Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

    Decki koji imaju brat bratu 40-45 kila se slikaju za fejs bez majce i stave si za profilnu sliku.
    230 lajkova,i trebice od 16-17 godina pisu opaa,savrsen,pojela bi te,mrcino,savrsen..
    Danasnji ideali su jako nisko pali.
    I to ne klinci,decki od 17-18 god.

    Comment


    • #17
      Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

      Originally posted by diinnoo View Post
      NIJE NESRETAN ONAJ KOJI IMA MALO, NEGO ONAJ KOJI IMA PUNO A TRAŽI VIŠE.
      Ali ce u potrazi za srecom napraviti veci posao od onog koji je sretan sto ima malo. Jer kad si sretan s malo nikad ni neces imati više...

      Comment


      • #18
        Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

        Originally posted by Nixa2210 View Post
        Decki koji imaju brat bratu 40-45 kila se slikaju za fejs bez majce i stave si za profilnu sliku.
        230 lajkova,i trebice od 16-17 godina pisu opaa,savrsen,pojela bi te,mrcino,savrsen..
        Danasnji ideali su jako nisko pali.
        I to ne klinci,decki od 17-18 god.
        Kad cure jednom probaju misice, vise se ne vracaju na djecake

        Comment


        • #19
          Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

          Originally posted by WTF View Post
          Upišao sam se skoro od smijeha druže koji je '' tamo gdje su se svi usrali''.....

          Ti trebaš jesti, pardon žderati, pardon prežderavati se jedno pun ku.... vremena da bi razmisljao o definiciji koja se ne radi tako kako si zamišljaš...
          Ima jedna stvar u ishrani NIJE STVAR KOLIKO JEDEŠ STVAR JE ŠTA JEDEŠ. Stvar je i to da trebaš jesti uvijek u isto vrijeme i pravilne obroke a neka samo nabacati neki junk u sebe i ajmo. Istina je da ćeš i sa junk food uspjeti sa odličnim treninzima ali care prežderavanje nije bitko koliko pravilna ishrana. Kao drugo trebaš znati da je trening u teretani 100 % tvog uspjeha a ishrana je također novih 100% uspjeha. Nema tu neki omjer 30 posto vježbanje 70 odmor to je sve sranje. Ti ćeš dobiti i ako nejedeš nešto posebno.

          A u vezi sa ovim postom od Bad Ass neznam zas uopće svi kreću vježbati neinformirani i samo se upropaste kako možeš samo ruke radit to je apsolutno retardirano ( sorry što kažem al tako je ) to totalno nema smisla ako imalo znaš o vježbanju onda moraš znat da nemožeš raditi samo jednu skupinu te da ni jednu skupinu nesmiješ izostvit

          Comment


          • #20
            Re: Da li da pocnem raditi definiciju za prsa noge i ostalo ili da krenem na masu - 188 cm, 65

            Stari ja sam bio u istoj sitvaciji 2 cm nizi i5 kila laksi u roku od cetri mjeseca digo sam se za 20 kg i jos nis za defku o cem pricas ti tocno?

            Comment

            Working...
            X