Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretana,prehrana,fudbal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teretana,prehrana,fudbal

    pOzzzz Momci
    E ovako planiram da ponovo krenem u teretanu,prije toga zelio bih da si sve isplaniram kako da jedem, i kako da to sve uklopim u svoje treninge fudbala.
    1 Za teretanu sam gledao mnoge postove ali slabo ko pise koje i vjezbe radi za prsa,ledja,biceps...
    2 Prehrana mislim da mi je stvarno dobra jedem skoro samo domacu hranu(kupus,grah,ribu,krompir) sto se toga tice stvarno sam zadovoljan.
    3 Treniram fudbal vec skoro 12-tu godinu.Mislim da sam zaista dobar, to jeste vidim i po rezultatima koje ostvarujem,prosao na probi u Njemackoj,i na ljeto idem tamo ABD.

    U teretanu kad sam isao to jeste 2 mjeseca imao sam kao neki plan i program npr Prsa-Triceps, Ledja-Biceps, Ramena-Noge, dan odmora i opet sve tako.Radio sam vjezbe za biceps kojih se sjetim sve po 8 ponavljanja 4 serije i kako se sjetim neke vjezbe tako i radim.
    Zelio bih sada da to bude ozbiljnije,evo ga neki program koji sam sebi pokusao sastaviti pa Vi dajte svoj komentar da li je sve to uredu ili ne.
    Mislim da ce ovaj post biti od pomoci i drugim momcima HVALA SVIMA

    PROGRAM RADA
    6.00 Ustajanje
    6.15 Dorucak (jaja,sir,med,mlijeko,voce i zobene pahuljice zavisi kako kad)
    7.00 Neke vjezbice (sklekovi 3x30,trbusnjaci 3x25, cucnjevi 2x30)
    7.45 Odlazak u skolu (tamo mi je slaba hrana skroz,ponesem sebi jabuku i pojedem sendvic)
    14.00 Dolazak iz skole
    14.15 Rucak (zavisi od mame)
    15.30 Trening fudbala
    17.00 Uzina (voce, mozda koji kolac )
    19.00 TERETANA
    PONEDELJAK : PRSA-TRICEPS (zamolio bih mi da mi VI predlozite koje vjezbe da radim i po kojem rasporedu )
    UTORAK : LEDJA-BICEPS ( isto )
    SRIJEDA : RAMENA-NOGE (isto )
    CETVRTAK : ODMOR (neki lagani djoging poslije skole 3 ili 4 km )
    POSLIJE TOGA OPET SVE ISTO
    20.00 Dolazak iz tertane
    20.15 Vecera (sir,voce)
    22.00 Odlazak u krevet

    Namjeravam da kupim i Whey protein.
    Ovo je bio moj program rada za jedan dan, ako neko ima bolji program za trening u teretani neka mi predlozi.
    Nemojte zaboraviti da sam ja tek pocetnik i da mi savjeta mnogo fali
    HVALA SVIMA

  • #2
    Re: Teretana,prehrana,fudbal

    Prehrana je otprilike....hm..katastrofa. Trening-ne ide to bas tako kako si zamislio, i mislim da ti nitko ozbiljniji nece ic tek tako sastavljat plan treninga, i to na slijepo- bar ne besplatno.
    Evo si za pocetak prouci ovo malo>
    http://www.building-body.com/forum/t...odaci-prehrani
    MYPROTEIN

    Comment


    • #3
      Re: Teretana,prehrana,fudbal

      Originally posted by Corry View Post
      Prehrana je otprilike....hm..katastrofa. Trening-ne ide to bas tako kako si zamislio, i mislim da ti nitko ozbiljniji nece ic tek tako sastavljat plan treninga, i to na slijepo- bar ne besplatno.
      Evo si za pocetak prouci ovo malo>
      http://www.building-body.com/forum/t...odaci-prehrani
      Hvala ti drug a i mislio sam da mi niko nece napisati barem neke vjezbe,imas mi ti dati svoj program ili izdvojiti par najvaznijih vjezbi za prsa, ledja,biceps,triceps i rame ako ne Hvala ti

      Comment


      • #4
        Re: Teretana,prehrana,fudbal

        http://www.building-body.com/forum/t...AMI-za-svakoga
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment

        Working...
        X