Announcement

Collapse
No announcement yet.

cilj mi je povecavati tezine na vjezbama, a izgled neka bude popratna pojava

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: cilj mi je povecavati tezine na vjezbama, a izgled neka bude popratna pojava

    Alo ljudi,

    evo vam se javlja "strucnjak" koj mu je dal plan. Vidim da se mnogi boje pretreniranosti zbog velkog broja serija. Pretreniranost je relativan pojam. Ja nikad nisam imal najbolje gene za taj sport, dapace, uvijek sam se trebal vise boriti nego drugi.

    Ovo samo pisem da mi ne rasturate buraza zbog navodnog pretjeranog treninga. Pa tijelo je mehanizam adapcije, znaci naviknut ce se sa vremenom. Gledajte, ja npr. za sat vremena radim 40 serija (Gornji dio tijela) i tijekom treninga vise ne izgubim puno snage.

    Mnogi bi mogli puno vise raditi samo se boje radi gore navedenog. Kad bi se vecina usudila ubaciti sto vise serija, prosjecan vjezbac bi izgledal znatno bolje. Ja sa manje vise dobrim genima sam mogal formirat tijelo kako ja zelim. Kaj mislite kak bi prosjecan vjezbac sa iznadprosjecnim genima izgledal sa mojom rutinom.

    148581_519013221464270_2114941548_n.jpg

    734177_519603374738588_1965578401_n.jpg

    599001_556349091064016_81707523_n.jpg

    Evo mene. Jedina droga mi je Dinamo, znaci clean sam i to se nikad nece promjeniti

    Comment


    • #32
      Re: cilj mi je povecavati tezine na vjezbama, a izgled neka bude popratna pojava

      Šta si ti radio da si dobio takve noge WTF malo ti nebalansirano izgledaju onak preveliko za razliku od donjeg dijela.

      Comment


      • #33
        Re: cilj mi je povecavati tezine na vjezbama, a izgled neka bude popratna pojava

        Posto sam uvijek bio pobornik treninga sa osnovnim vjezbama, nikad nisam sjeo na neku spravu. Samo kraljica vjezbe je dolazila u obzir (obje dvije varijante cucnja).

        Kadtad sam probal poboljsavat moje slabe listove, a vidljiv je moj (ne)uspjeh. Zato sam se odlucil da odustanem od samodemotivacije i posvetio sam se ljepsim vjezbama poput clean& jerka

        Comment


        • #34
          Re: cilj mi je povecavati tezine na vjezbama, a izgled neka bude popratna pojava

          Originally posted by jozo13 View Post
          Posto sam uvijek bio pobornik treninga sa osnovnim vjezbama, nikad nisam sjeo na neku spravu. Samo kraljica vjezbe je dolazila u obzir (obje dvije varijante cucnja).

          Kadtad sam probal poboljsavat moje slabe listove, a vidljiv je moj (ne)uspjeh. Zato sam se odlucil da odustanem od samodemotivacije i posvetio sam se ljepsim vjezbama poput clean& jerka
          ako nije problem da kazes, koje brojke dizes na osnovnim vjezbama ?
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #35
            Re: cilj mi je povecavati tezine na vjezbama, a izgled neka bude popratna pojava

            A zašto je to bitno?

            Comment


            • #36
              Re: cilj mi je povecavati tezine na vjezbama, a izgled neka bude popratna pojava

              Originally posted by T.A.T.A. View Post
              A zašto je to bitno?
              zanima me
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #37
                Re: cilj mi je povecavati tezine na vjezbama, a izgled neka bude popratna pojava

                Bench 140*6
                Cucanj 145*5
                Mrtvo dizanje 220*4
                Clean&Jerk 100*4
                Dips +60*6

                Mislim da su to najzanimljivi brojevi. Sve vjezbe radim po pravilu, znaci ROM je maximalan (sipka do prsa, skroz duboko kod cucnja itd.)
                Ako budes imal jos pitanja slobodno pitaj

                Comment


                • #38
                  Re: cilj mi je povecavati tezine na vjezbama, a izgled neka bude popratna pojava

                  ma nista, samo eto da vidim gdje ti je C&J usporedjeno s mrtvim i cucnjem, ja nemam prilike da to radim u svojoj teretani pa me zanimalo
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #39
                    Re: pozdrav hehe

                    Sipku u ruke onda preko glave

                    Kak mislis da to nemres radit u tvojoj teretani? Pa imate normalne (bolje olimpijske) sipke ili?

                    Uvijek ce se nac rjesenje, samo naprijed!

                    Comment


                    • #40
                      Re: pozdrav hehe

                      Originally posted by jozo13 View Post
                      Sipku u ruke onda preko glave

                      Kak mislis da to nemres radit u tvojoj teretani? Pa imate normalne (bolje olimpijske) sipke ili?

                      Uvijek ce se nac rjesenje, samo naprijed!

                      nemam prostora, ja zbog cucnja kojeg moram raditi skroz malo izvan kaveza jer bi inace sipka udarila u kavez dobijam poglede i upozorenja, jednostavno nije to to okruzenje a sad za sad nemam toliku zelju za C&J - ali eto, zanimljivo mi je i drago mi je cuti kad god neko to radi i fino to uradi
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment

                      Working...
                      X