Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobivanje mase sa samo zgibovima i propadanjima, bodyweight vjezbama?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobivanje mase sa samo zgibovima i propadanjima, bodyweight vjezbama?

    Ovako, zbog velikih troskova teretane sam odlucio prestati preko proljeca i ljeta, a i lijepo vrijeme, pa nije lose izac na svjez zrak... Napravio sam si sipku za zgibove, i brine me, ocu li dobivat dovoljno mase samo zgibovima propadanjima sklekovim itd bodyweight vjezbama, ili se treba ubacit program s utezima? prehranu bih imao istu... pozz

  • #2
    Re: Dobivanje mase sa samo zgibovima i propadanjima?

    To je dovoljno za početak, ali kasnije nećeš moći bez utega.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Dobivanje mase sa samo zgibovima i propadanjima?

      Kako je i kelly rekao-za pocetak ti mozda bude i dovoljno... ali inace samo zgibovima i propadanjima neces bas nesto pretjerano napredovat. Probaj si nebavit recimo bugarsku torbu i TRX (ako te zanima imam jedan homemade za prodaju- testiran, jak i pouzdan+ide cd s uputama uz njega )
      i s tim se vec daju odradivat lijepi treninzi jer ti se sam spektar vjezbi koje mozes radit jako povecava.
      Utezi su i dalje pozeljni za neke stvari-ali nisu neophodni-ja ih osobno koristim jedino kao dodatna opterecenja i za neke izolacijske vjezbice.
      Jedini i najveci problem je trening nogu, jer on trazi poprilicna opterecenja-tu mozda nebi bilo lose poci tu i tamo do teretana odradit kvalitetno noge-iako se i s BW moze relativno lijepo odradit.
      S BW se moze napredovat samo treba malo maste i poznavanja svog tijela.
      MYPROTEIN

      Comment


      • #4
        Re: Dobivanje mase sa samo zgibovima i propadanjima?

        naravno da možeš bez utega, pa pogledaj hannibala, hit richardsa, denis minina ... do jedne granice ćeš napredovati sa zgibovima i propadanjima .. onda kad dođe do zastoja probaj naučit kompliciranije bw vježbe .. poput muscle up-a .. planche push up, human flag .. imaš dosta tutoriala na youtubu o tome, barstarz i ekipa ... znam da nije lako ali može se naučit te zahtjevne vježbe potiču rast mišića u velikoj mjeri ...



        u ovom videu hit richards baš govori zašto se većina ljudi ne može nabildat bodyweight vježbama, baš zato što misle da nikad neće moći napravit kompliciranije vježbe pa niti ne pokušaju ... ne bi ni gimnastičari bili onako nabildani da nemogu iron cross, maltese, i ostale teške vježbe ..

        a ovo je njegov najbolji video ... malo motivacije



        a ako nemaš nikakvih utega doma ... za noge pokušaj ovo



        sviđa mi se ovaj program za noge ..

        Comment


        • #5
          Re: Dobivanje mase sa samo zgibovima i propadanjima, bodyweight vjezbama?

          Originally posted by kekx View Post
          Ovako, zbog velikih troskova teretane sam odlucio prestati preko proljeca i ljeta, a i lijepo vrijeme, pa nije lose izac na svjez zrak... Napravio sam si sipku za zgibove, i brine me, ocu li dobivat dovoljno mase samo zgibovima propadanjima sklekovim itd bodyweight vjezbama, ili se treba ubacit program s utezima? prehranu bih imao istu... pozz
          najjeftinija opcija ti je da kupis negdje povoljno girje od 12, 20 i 28 kg... uz to pojas da ih mozes zakacit i pucaj.
          There is a price to pay for everything you gain.

          Comment


          • #6
            Re: Dobivanje mase sa samo zgibovima i propadanjima, bodyweight vjezbama?

            Da, nije ni to losa opcija iako ja koristim ploce-lakse slagat kilaze.
            Evo ukoliko je zainteresiran-imam ih i ja u ponudi. cca 16kn/kg
            MYPROTEIN

            Comment

            Working...
            X