Announcement

Collapse
No announcement yet.

48 kg, 164 cm, mrsav sam - želim u što kraćem roku dobiti barem 5 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: 48 kg, 164 cm mrsav sam!

    Originally posted by Tvrdi View Post
    Samo unosi više kalorija nego šta trošiš. Ako ti je bitno samo nabit kile pošto poto onda jedi šta god ti dođe pod ruku, ako oćeš da to okej izgleda i da dobiješ nešta mišića, onda se trudi zasićene masti izbacit i unosit šta više proteina i naravno vježbat.
    Iman trening 3 puta tjedno kickbox i teretana mozda 1 put ili 2 puta tjedno... zanima me da dobijem samo kile, a za misicnu masu mi nije sad neki problem... zelim barem 5 kila vise.. jer 48 mi je pre malo

    Comment


    • #17
      Re: 48 kg, 164 cm mrsav sam!

      pa kezem ti opet jedi i samo jedi,koliko god mozes

      Comment


      • #18
        Re: 48 kg, 164 cm mrsav sam!

        Originally posted by mate31 View Post
        pa kezem ti opet jedi i samo jedi,koliko god mozes
        A ima li nekakva hrana koja je prepuna kalorija, a da je dosta cesta, nemojte mi sad rec pizzu jer nemogu je imati svaki dan za rucak xD

        Comment


        • #19
          Re: 48 kg, 164 cm mrsav sam!

          Originally posted by TheViper View Post
          A ima li nekakva hrana koja je prepuna kalorija, a da je dosta cesta, nemojte mi sad rec pizzu jer nemogu je imati svaki dan za rucak xD
          Orašasti plodovi, al' ni to sigurno onda ne možeš svaki dan imati...
          Last edited by mile; 06-04-13, 15:13.

          Comment


          • #20
            Re: 48 kg, 164 cm mrsav sam!

            gledaj viperu,zobene tamani i rizu punooo uh imaju i jeftino je,predpostavljam da si ekto tako da ce ti jako goditi uh

            Comment


            • #21
              Re: 48 kg, 164 cm mrsav sam!

              Originally posted by mate31 View Post
              gledaj viperu,zobene tamani i rizu punooo uh imaju i jeftino je,predpostavljam da si ekto tako da ce ti jako goditi uh
              Dobro hvala.. jest cu sta mi god padne pod ruku xD

              Comment


              • #22
                Re: 48 kg, 164 cm mrsav sam!

                jedi puno toga . prvenstveno jedi zdravo ,brdo proteina ,to jest mesa ,ribe ,sira ,jaja itd.... Jedi brdo ugljikohidrata rize ,tjestenine ,krumpira ,kruha cak . Jedi dobre masnoce bademe ,orah,maslinovo ulje ,laneno ulje. uz to jos sve si mozes dopustiti i junk cak i sve ostalo ali ovo prvo nek ti bude osnova a ovo drugo do jednoga stadija, ne moras se brinuti da mora sve biti u gram ,s time da si gledaj da imas rdo proteina i ugljikohidrata ali i masti se ne moras bojati . Trening tezak sa velikim tezinama i sto kraci ,sto manje cardia i mislim da bi onfda to trebalo krenuti gore. Osim toga za pomoci si uzmi neke komplekse proteine tipa power mass ,mega mass nikome ne preporucam ali nesto sto ima u sebi ugljikohidrate niskog gi i proteina u dobrom omjeru kao suplement svakako. lako je za probaviti ,to je tekucina a opet s time ces dosta dobrih kalorija unjeti u sebe. kreatin isto nije losa stvar . probaj pa vidi
                Preporučam da kreneš čitati kako bi uopće imao rezultate:
                Početnik - od kuda da krenem? Mršavljenje, oblikovanje mišića, prehrana, dodaci prehrani...
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment

                Working...
                X