Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nervira me je pronalazak dobrog izvora kalorija - mogu li sa kikirikijem dobivat na masi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Nervira me je pronalazak dobrog izvora kalorija - mogu li sa kikirikijem dobivat na masi?

    Originally posted by taboof View Post
    Vidi, ne ciljam ja tu na nista ozbiljno, samo sam bio i jos sam premrsav za svoju visinu, htio sam se udebljat al fino popunit, ne da sve u trbuh ode.. Da nisam trenirao to bi sve vjerovatno otislo u salo trupa, ovako sam dobio malo ramena, ruku, prsa, pokusat cu nastavit ovim tempom samo jos vise unosit pa cu vidit na sta ce to ispast. Znaci ne zelim se izdefinirat ono spustit bf na manje od 10%, zelim samo dobit jos kg, po mogucnosti u misicima da to sve skupa ok izgleda..
    pa pazi nesto misice od pastete neces dobiti sigurno..ni od chesburgera ni od kikirikija....dobio si malo i to je to..sad za ono malo vise potrudi se samo da jedes malo kvalitetnije ako ti finansije dozvoljavaju i bice to sve ok...imas volju to je bitno...bolje je vjeruj pojest 2 kuhana jajeta nego tu pastetu i taj chizburger...

    Comment

    Working...
    X