Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanimljiv tekst o ektomorfima da dobiju na kilaži

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zanimljiv tekst

    Originally posted by Mlado1995 View Post
    4. nakon treninga popiti pola litre čokoladnog mlijeka ili proteine sa bananom
    pa mislim stvarno, ako u tekstu poviše (kopiranom naravno) piše da ektići često kupuju mass gainere da dobiju na masi, znači tu trose pare a nmgu odvojit misecno za whey i dekstrozu (koja košta 13 kuna...)

    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #17
      Re: Zanimljiv tekst

      Ovo vezano za cokoladno mogu reci da je vec na forumu pisano o tome kako nije dobro cak je pisano da je smece, ali na internetu ima dosta tekstova o tome cak pise da su istrazivanja pokazala da je cokoladno odlicno za oporavak posle treninga, ja ga konzumiram i ne smeta mi, a pogotovo ne nama ektomorfima.

      Comment


      • #18
        Re: Zanimljiv tekst

        Cokoladno mlijeko-to bi bilo znaci mlijeko+nekakav zasladeni kakao
        Nebih bas isao tom kombinacijom.
        Mlijeko kao mlijeko jako dize inzulin ali ne i razinu glukoze u krvi sto bas i nije idealna kombinacija nikad a pogotovo ne nakon treninga
        Kakao kakav je da je trebao bi imat masti u sebi sto nije idealna stvar nakon treninga+mast iz mlijeka
        Dodatni seceri--- to nezz kakvi su unutra i sto se sve stavlja ali sigurno nije cista glukoza tako da je u svakom slucaju bolje ici s glukozom i whey-om nego s cokoladnim.
        Ako nekome odgovara-neka samo tuce ali to nikad nikome nebi osobno preporucio.
        NISAM DETALJNO PROCITAO SVE ODGOVORE OD PRIJE PA AKO SE STO PONAVLJA-MOJE ISPRIKE
        MYPROTEIN

        Comment


        • #19
          Re: Zanimljiv tekst

          Pa dajte, sad cemo pricat sta kome odgovara a sta ne... ovo je BB forum, znači govori se o stvarima za dobrobit BB u bilokojem smislu općenito za svih. Nećemo sad govorit kako je čokoladno mliko BB aprooved u PWM?

          Znači čokolada i mlijeko nisu BB aprooved, a čokoladno mlijeko je preporučljivo?
          Po tome, firme koje rade whey bi osle u stečaj jer bi svi nakon treninga kupili dorinu i zalili je litrom mlijeka, ili jednostavno kupili litru čoko mlijeka.



          odrastite, Arnie je reka da je mlijeko za djecu, šta bi tek reka za čokoladno....
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • #20
            Re: Zanimljiv tekst

            ma kakvo cokoladno to piju djeca do 7. godine

            Comment


            • #21
              Re: Zanimljiv tekst

              Najjakija stvar na svijetu sad kad dolaze ove vručine! IIFYM 4life
              Originally posted by Songoku
              najbolji pwm je burek

              Comment


              • #22
                Re: Zanimljiv tekst

                sta to?????

                Originally posted by david22 View Post
                Najjakija stvar na svijetu sad kad dolaze ove vručine! IIFYM 4life

                Comment


                • #23
                  Re: Zanimljiv tekst

                  IIFYM <3

                  Vi radite kako hocete, al ja cu uvijek bit za IIFYM!
                  3 mjeseca na masi sam proveo na "clean food-u" a ostala 3 bilo je samo IIFYM.
                  napredovao sam isto brzinom kao i na "clean foodu", a također nisam ni dobio vise sala jer sam bio u suficitu ovako il onako.

                  36596165.jpg
                  I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                  Comment


                  • #24
                    Re: Zanimljiv tekst

                    Originally posted by Rijeka87 View Post
                    IIFYM <3

                    Vi radite kako hocete, al ja cu uvijek bit za IIFYM!
                    3 mjeseca na masi sam proveo na "clean food-u" a ostala 3 bilo je samo IIFYM.
                    napredovao sam isto brzinom kao i na "clean foodu", a također nisam ni dobio vise sala jer sam bio u suficitu ovako il onako.

                    [ATTACH=CONFIG]15374[/ATTACH]
                    i koliko kg si dobio u 6 mjeseci mase?

                    sve je to uredu, taj iifym i to, al čokoladno mlijeko poslije treninga? ne znam baš
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • #25
                      Re: Zanimljiv tekst

                      Originally posted by domagoj View Post
                      i koliko kg si dobio u 6 mjeseci mase?

                      sve je to uredu, taj iifym i to, al čokoladno mlijeko poslije treninga? ne znam baš
                      Na pocetku mase imao sam 58kg, po zavrsetku sam dosao na nekih 68-70.
                      al IIFYM pratim samo na masi, na defki nemam mjesta ni za bananu a kamo li za cokladu, cokoladno mlijeko il nesto tako.
                      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Zanimljiv tekst

                        Originally posted by Rijeka87 View Post
                        Na pocetku mase imao sam 58kg, po zavrsetku sam dosao na nekih 68-70.
                        al IIFYM pratim samo na masi, na defki nemam mjesta ni za bananu a kamo li za cokladu, cokoladno mlijeko il nesto tako.
                        aha.. tu se slažem, i ja sam na masi bio na nekakvom iifym, ali defka ipak ne dozvoljava neke stvari

                        ali svejedno ni na masi nisam pio čokoladno mlijeko, pogotovo ne poslije treninga
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • #27
                          Re: Zanimljiv tekst

                          Originally posted by jozo13 View Post
                          ma kakvo cokoladno to piju djeca do 7. godine
                          ne pametuj previse.
                          do koliko godina djeca jedu kiki bonbone?

                          neki jako uspjesni body builderi i fitness strucnjaci pojedu pola vrecice kiki bonbona nakon treninga... i to ne zato jer im je cheat day.
                          There is a price to pay for everything you gain.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Zanimljiv tekst

                            Originally posted by domagoj View Post
                            aha.. tu se slažem, i ja sam na masi bio na nekakvom iifym, ali defka ipak ne dozvoljava neke stvari

                            ali svejedno ni na masi nisam pio čokoladno mlijeko, pogotovo ne poslije treninga
                            da, defka je puno zahtjevnija.
                            ja na masi nisam ni uzimao pwm tj jesam neko vrijeme al onda sam ipak odlucio da cu rađe pojest nesto nego popit shake.
                            Npr: hranu koju smo pojeli 60-90 minuta prije treninga jos uvijek se probavlja nekoliko sati poslije i kad ti popijes shake znaci glukoza ima velik GI cim se pomjesa sa hranom koja se jos uvijek probavlja taj GI se znantno smanjuje

                            tako nekako to ide, zaboravio sam cijelu pricu...
                            http://www.youtube.com/watch?v=i-rufwT4MP8
                            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                            Comment


                            • #29
                              Re: Zanimljiv tekst

                              Originally posted by pekizggs View Post
                              ne pametuj previse.
                              do koliko godina djeca jedu kiki bonbone?

                              neki jako uspjesni body builderi i fitness strucnjaci pojedu pola vrecice kiki bonbona nakon treninga... i to ne zato jer im je cheat day.

                              daj nađi mi jednog takvog, kakvi kiki bomboni pricamo o bb kiki bomboni ne bi trebali uopce u raspravu... da se to moze jest poslje treninga niko nebi uzimo whey

                              Comment


                              • #30
                                Re: Zanimljiv tekst

                                Originally posted by jozo13 View Post
                                daj nađi mi jednog takvog, kakvi kiki bomboni pricamo o bb kiki bomboni ne bi trebali uopce u raspravu... da se to moze jest poslje treninga niko nebi uzimo whey
                                hahahahahahahahahahahahahahah ti mislis da se kiki bonboni uzimaju umjesto wheya?
                                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                                Comment

                                Working...
                                X