Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanimljiv tekst o ektomorfima da dobiju na kilaži

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Zanimljiv tekst

    Originally posted by Rijeka87 View Post
    hahahahahahahahahahahahahahah ti mislis da se kiki bonboni uzimaju umjesto wheya?

    daj procitaj sta je napiso da neki bb uzimaju pola vrecice kiki bombona poslje treninga to je suludo, ako nemas whey jedes bjelanjke ili piletinu, ako se tebi jedu slatkisi slobodno ih jedi

    Comment


    • #32
      Re: Zanimljiv tekst

      Originally posted by jozo13 View Post
      daj procitaj sta je napiso da neki bb uzimaju pola vrecice kiki bombona poslje treninga to je suludo, ako nemas whey jedes bjelanjke ili piletinu, ako se tebi jedu slatkisi slobodno ih jedi
      napiso je ovo:
      da se to moze jest poslje treninga niko nebi uzimo whey


      ako se tebi jedu slatkisi slobodno ih jedi
      IIFYM!
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #33
        Re: Zanimljiv tekst

        Originally posted by Rijeka87 View Post
        napiso je ovo:




        IIFYM!
        to sam ja napsio, ma kakav IIFYM gluposti

        Comment


        • #34
          Re: Zanimljiv tekst

          Kako god hoces, ja tu nikog ne nagovoram na nista. Pozdrav.
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #35
            Re: Zanimljiv tekst

            Originally posted by Rijeka87 View Post
            Kako god hoces, ja tu nikog ne nagovoram na nista. Pozdrav.
            sve 5

            Comment


            • #36
              Re: Zanimljiv tekst

              Ja znam da se kiki bomboni uzimaju umjesto dextroze , a moze i banana. Kiki bombone nemaju veze sa wheyom

              Comment


              • #37
                Re: Zanimljiv tekst

                I sta sad? sad su kiki bomboni neko novo otkrice i svi bi ih trebli pocet konzumirat? Istina, i kiki bomboni ce podici razinu inzulina i secera-u kojoj mjeri tocno-neznam-ali isto to ce uciniti npr i sirup za mjesanje (sok mutavac) i cokoladno mlijeko i baklava i dorina itd itd. ali vecina bi trebala naucit da stvari treba odrzavat jednostavnima.
                Puno je bolji izbor birati "ciste" namirnice nego neke kiki bombone i sl.
                Glukoza je najjednostavniji oblik secera i nama najpogodniji-bar kad je u pitanju brzo dizanje inzulina i razine secera u krvi i tocka.
                Puno toga se moze uzimat umjesto nje ali je ona SUPERIORNA-ne racunajuci vitargo ili sl. koji je neisplativ radi cijene.
                MYPROTEIN

                Comment


                • #38
                  Re: Zanimljiv tekst

                  Originally posted by Aquila_hr View Post
                  Znači čokolada i mlijeko nisu BB aprooved, a čokoladno mlijeko je preporučljivo?
                  Po tome, firme koje rade whey bi osle u stečaj jer bi svi nakon treninga kupili dorinu i zalili je litrom mlijeka, ili jednostavno kupili litru čoko mlijeka.



                  odrastite, Arnie je reka da je mlijeko za djecu, šta bi tek reka za čokoladno....
                  Djeca vole čokoladu pa će izmisliti bilo šta da bi se opravdali. Tko želi piti čokoladno mlijeko neka ga pije, ali nemojte se zavaravati da je to dobro. Tako će i alkoholičar reći da je dobro poslije treninga popiti pola litre vina a ljubitelji kolača će reći da je dobro jesti kolače...

                  Originally posted by Corry View Post
                  Cokoladno mlijeko-to bi bilo znaci mlijeko+nekakav zasladeni kakao
                  Nebih bas isao tom kombinacijom.
                  Mlijeko kao mlijeko jako dize inzulin ali ne i razinu glukoze u krvi sto bas i nije idealna kombinacija nikad a pogotovo ne nakon treninga
                  Kakao kakav je da je trebao bi imat masti u sebi sto nije idealna stvar nakon treninga+mast iz mlijeka
                  Dodatni seceri--- to nezz kakvi su unutra i sto se sve stavlja ali sigurno nije cista glukoza tako da je u svakom slucaju bolje ici s glukozom i whey-om nego s cokoladnim.
                  Odlično si sve napisao, mlijeko ima visoki II a niski GI, znači da inzulin skoči ali nema glukoze u krvi, (dugoročno pijenje mlijeka će vam vjerojatno poremetiti IS i uzrokovati dijabetes) pa se nema šta pospremiti u stanice i nastaju problemi u organizmu, uzima se glukoza namjenjena mozgu, nastaje hipoglikemija itd...osim toga većina proteina u mlijeku je kazein, najsporiji protein a nama trebaju najbrži, masnoće koje su nepoželjne poslije treninga jer usporavaju probavu, laktoza najgori UH većini teško probavljiv itd...

                  Ako ste primjetili uglavnom su tinejđeri sa par tjedana u teretani ti koji brane ovakve teze, o mlijeku, o coca coli, o šećerima isl. To su negdje pročitali i sada se toga drže kao pijan plota. Nijedan ozbiljniji i iskusni vježbač neće vam reći da pijete mlijeko poslije treninga, a da ne spominjem natjecatelje.
                  Last edited by kelly; 20-05-13, 16:35.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #39
                    Re: Zanimljiv tekst

                    Originally posted by jozo13 View Post
                    daj nađi mi jednog takvog, kakvi kiki bomboni pricamo o bb kiki bomboni ne bi trebali uopce u raspravu... da se to moze jest poslje treninga niko nebi uzimo whey
                    Miloš Sarčev.

                    ne znam kako ti možeš nekome nešto savjetovati kad apsolutno nemaš pojam što pričaš.

                    Forum je javno mjesto koje je dostupno svima, i trebalo bi pripaziti da informacije koje se iznose budu i točne da netko nebi bio krivo informiran.

                    Ako ne možeš dovesti vlastito tijelo u red, nemoj ni druge usmjeravat.
                    There is a price to pay for everything you gain.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Zanimljiv tekst

                      Originally posted by pekizggs View Post
                      Miloš Sarčev.

                      ne znam kako ti možeš nekome nešto savjetovati kad apsolutno nemaš pojam što pričaš.

                      Forum je javno mjesto koje je dostupno svima, i trebalo bi pripaziti da informacije koje se iznose budu i točne da netko nebi bio krivo informiran.

                      Ako ne možeš dovesti vlastito tijelo u red, nemoj ni druge usmjeravat.

                      sta sam krivo rekao??? mozda to da kiki bomboni nisu prihvatljivi u bb... poprilicno sam siguran u svoj odgovor, ne treba meni niko govorit da su kiki bomboni zdravi kad znam da nisu, tako da bi ja tebe zamolio da ne pricas gluposti

                      Comment


                      • #41
                        Re: Zanimljiv tekst




                        ocjenivanje ishrane na osnovu jednog mini obroka, stara bilderska tvrdoglavost, prazne tvrdnje, ''strawman'' argumenti, ''nadji mi tog pa cu povjerovati'' - pronadjen - promjeni temu, ad hominem, velicanje post-workouta itd.


                        all-in-one tema, bravo momci (Y)
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #42
                          Re: Zanimljiv tekst

                          aaaaaa evo ga Triple
                          buraz falio si!
                          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                          Comment


                          • #43
                            Re: Zanimljiv tekst

                            Hvala svima na odgovorima, kao sto vidite nisam ovo pisao i dosta polemike je izazvalo čokoladno mlijeko. Slažem se sa svim sta je jozo13 napisao al u mom slučaju čokoladno mlijeko djelomično odgovara. Razlog on podiže inzulin te zbog specifičnog nebi rekao problema nego ajmo rec situacije Doktorica mi je savjetovala da pijem mlijeko, nebitno čokoladno ili obično. Eto ispricavan se na svim krivim navodima koje sam kopirao nije mi bila namjera. Pozdeav

                            Comment


                            • #44
                              Re: Zanimljiv tekst

                              Zašto misliš da doktorica ne može dati pogrešan savjet? Neki doktori pljuju whey a drugi ga piju redovno, i šta sad?
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #45
                                Re: Zanimljiv tekst

                                Nekazen ja da nemoze, samo nisam siguran jel ga piti ili ne? Poslije treninga ne, al ujutro poput malo mlijeka uz zobene jel to potpuno krivo?

                                Comment

                                Working...
                                X