Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

    Trebam stvarno neki kvalitetan savjet. Zdrav sam u potpunosti i jedem svaki dan oprilike u isto vrijeme puno i ajmo reć kvalitetno pošto dolazim iz zagorja i sve što jedem je domaće... Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja sam više kila gubio nego dobivao, imam 45 kila a visok sam 170 cm i naprosto ne mogu dobit više :S lijepo bi vas molio ako mi ko može reć i dat savjet kako bi mogao trenirat kod kuće ili ako ne mogu doma onda u teretani (neki plan), šta da jedem pa da se maknem s tih glupih 45 kila i kosti i kože koje imam. Unajmio bi trenera ali mi je malo pre skupo davat 150 kuna po satu..

  • #2
    Re: Imam 19 godina, 170 cm i samo 35 kila!!

    http://www.building-body.com/forum/t...e-misicne-mase

    evo jedne teme
    najbolje je da čitaš po forumu, čitaš i čitaš
    i jedeš, jedeš i jedeš

    stvarno imaš malo kila, ali sve se to može riješit

    150 kuna po satu ? to stvarno je puno

    imaš na forumu neke trenere, ali oni ne rade direktno s tobom u teretani, nego ti daju program prehrane i treninga kojeg se ti držiš
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: Imam 19 godina, 170 cm i samo 35 kila!!

      Originally posted by domagoj View Post
      http://www.building-body.com/forum/t...e-misicne-mase

      evo jedne teme
      najbolje je da čitaš po forumu, čitaš i čitaš
      i jedeš, jedeš i jedeš

      stvarno imaš malo kila, ali sve se to može riješit

      150 kuna po satu ? to stvarno je puno

      imaš na forumu neke trenere, ali oni ne rade direktno s tobom u teretani, nego ti daju program prehrane i treninga kojeg se ti držiš

      nisi mu ni trebao to govorit,vjerujem da će mu se inbox napuniti u sljedećih dva dana ponudama

      Comment


      • #4
        Re: Imam 19 godina, 170 cm i samo 35 kila!!

        Stavi slike i svoju prehranu, malo mi je ovo čudno.

        http://www.building-body.com/forum/t...%A0to-da-jedem
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

          A da puno je...druga teretana je 100 kuna za plan prehrane, 100 kuna plan treniranja, 140 s trenerom jedan trening...
          a eo i 2 slike za "dokaz" haha. Jučer sam bio kod doktora i izmjerio me cijelog, kile, pušenje, alkohol zbog neke evidencije nemam pojma...ali uglavnom štima kilaža i visina koju sam napisao.

          IMG_20130610_212219-1.jpg IMG_20130610_212233-1.jpg

          Comment


          • #6
            Re: Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

            Žlicu u ruke i deri!!!
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • #7
              Re: Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

              Originally posted by Neven009 View Post
              A da puno je...druga teretana je 100 kuna za plan prehrane, 100 kuna plan treniranja, 140 s trenerom jedan trening...
              a eo i 2 slike za "dokaz" haha. Jučer sam bio kod doktora i izmjerio me cijelog, kile, pušenje, alkohol zbog neke evidencije nemam pojma...ali uglavnom štima kilaža i visina koju sam napisao.

              [ATTACH=CONFIG]15493[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]15494[/ATTACH]

              puno čitaj forum,tu si ti sve važne informacije,i jedi što više.

              Comment


              • #8
                Re: Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

                da ja imam 45kg počeo bih jesti koncetrat za purane i piceke HAHAHAHAHAHA
                Rome wasn't built in a day.

                Comment


                • #9
                  Re: Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

                  Originally posted by HTC View Post
                  da ja imam 45kg počeo bih jesti koncetrat za purane i piceke HAHAHAHAHAHA

                  s tim mu baš daješ motivaciju
                  Last edited by kelly; 12-06-13, 23:00.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

                    Originally posted by Masahiko Kimura View Post
                    s tim mu baš daješ motivaciju
                    hahaha, navikne se čovjek s vremenom.
                    Last edited by kelly; 12-06-13, 23:01.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

                      Dečko, sim slušaj.

                      Jedi ko kreten, to je doslovno jedini način da nešto postigneš (malo treninga je potrebno, ali puuuno više hrane).
                      Naravno, minimalno junkanja.
                      Nađi neki plan treninga i prehrane tu na forumu (samo listaj, ima ih koliko hočeš), i sve šta ti ne bu jasno, tu smo.

                      Odi speci 5 jaja, i vrati se nazad čitat.
                      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                      http://www.facebook.com/adoni.costo
                      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                      Comment


                      • #12
                        Re: Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

                        Bilo je i mrsavijih pa su uspjeli.
                        Bar si miran i znas da ces u miru radit masu narednih god. i vise i nece te zamarat defka
                        Samo jedi kako ti je vec napisano--ali jedi puuno vise nego si ikad dosad jeo.
                        Treniraj kvalitetno i odmaraj-za god. dana mozes ostvarit jako lijep napredak.
                        MYPROTEIN

                        Comment


                        • #13
                          Re: Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

                          5 obroka , minimalno 100grama proteina na dan, 3 puta sedmicno/tjedno treninzi, spavaj ni premalo ni previse... oko 7-8-9 h
                          I da bilo je mrsavijih pa su uspjeli ako sto gore kaze corry

                          Comment


                          • #14
                            Re: Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

                            Originally posted by Viper View Post
                            5 obroka , minimalno 100grama proteina na dan, 3 puta sedmicno/tjedno treninzi, spavaj ni premalo ni previse... oko 7-8-9 h
                            I da bilo je mrsavijih pa su uspjeli ako sto gore kaze corry


                            zasto recimo nije dobro spavat vise, recimo 11-12 sati
                            ??

                            Comment


                            • #15
                              Re: Imam 19 god, 170 cm i samo 45 kila - Kolko god jeo i trenirao kickboxing ja samo gubim kile

                              Originally posted by jozo13 View Post
                              zasto recimo nije dobro spavat vise, recimo 11-12 sati
                              ??
                              Zato jer nije dobro, a i da je ok ode ti pola dana samo na spavanje

                              Comment

                              Working...
                              X