Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visok sam 176 cm i imam 62 kg. Hoću dobit mase i misiće uz vježbanje kod kuće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Visok sam 176 cm i imam 62 kg. Hoću dobit mase i misiće uz vježbanje kod kuće

    Pozdrav!
    Sad cu 17 godina, treniram nogomet imam trening 4 puta tjedno i utakmicu vikendom, dosta su zahtjevni treninzi , visok sam 176 cm i imam 62 kg hocu dobit mase i uz to i misice . U teretanu nemogu ici, ne stignem zbog treninga mogu radit kod kuce , imam bench i za tjedan dana cu si slozit sipku za zgibove i sad trebam da mi netko slozi plan vjezbanja sta da radim koji dan i koliko cega. Roditelji mi nedaju da uzimam proteine neznam zasto , ali uglavnom nemogu. Nadam se da mi netko moze pomoci. Prehranu sam si sredio trebam pomoc samo sa vjezbama.

    Evo sada izgledam ovako:
    http://upload.slike.com/?v=tnH4x.jpg
    A htio bih izgledati ovako:
    http://1.bp.blogspot.com/_eViHR8eY1u...1122223333.jpg

    Koliko bi mi trebalo za takvu promjenu i jeli uopce moguca?

  • #2
    Re: Trebam pomoc sa vjezbama

    po mojoj procjeni...
    ispod 5 godina nemas se cemu nadati

    Comment


    • #3
      Re: Trebam pomoc sa vjezbama

      Sta bez teretane i dodatnih suplemenata nista?

      Comment


      • #4
        Re: Trebam pomoc sa vjezbama

        Bez dodatnih suplemenata moze ali se slazem sa fcb da tu treba dugo dugo. Mada ako budes imao trenera osbnog naravno i teretana to se moze duplo brze. Pozz

        Comment


        • #5
          Re: Trebam pomoc sa vjezbama

          Zavisi od tvog nacina treniranja, ali ispod 3 godine mislim da je veoma tesko.

          Comment


          • #6
            Re: Trebam pomoc sa vjezbama

            Originally posted by Conte7 View Post
            Zavisi od tvog nacina treniranja, ali ispod 3 godine mislim da je veoma tesko.
            uredu, a koliko bi trebalo da ovako ko ti budem na avataru?

            Comment


            • #7
              Re: Trebam pomoc sa vjezbama

              Misec dana

              Comment


              • #8
                Re: Trebam pomoc sa vjezbama

                Originally posted by Bjelanjak View Post
                Misec dana
                a jel mi moze netko rec neke dobre vjezbe i kako da radim osim sklekova , klasicnih zgibova i sta mogu u benchu

                Comment


                • #9
                  Re: Trebam pomoc sa vjezbama

                  Pa ako imas bucice mozes sve zivo da radis skoro, da pogodis svaki misic.
                  a sto se tice bodyweight vjezbi tu mozes da kombinujes uski i siroki hvat, onda kod vratila nathvat i pothvat, vjezbe su zgibovi, onda propadanja (za grudi i triceps), sklekovi, cucnjevi, iskoraci, nesto za trbusnjake..
                  Last edited by Conte7; 18-08-13, 17:05.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trebam pomoc sa vjezbama

                    Originally posted by Conte7 View Post
                    Pa ako imas bucice mozes sve zivo da radis skoro, da pogodis svaki misic.
                    a sto se tice bodyweight vjezbi tu mozes da kombinujes uski i siroki hvat, onda kod vratila nathvat i pothvat, vjezbe su zgibovi, onda propadanja (za grudi i triceps), sklekovi, cucnjevi, iskoraci, nesto za trbusnjake..
                    Hvala na pomoci, samo da te pitam koliko kostaju bucice i dali da uzimam od 5 kg pa dizem vise ili 10 pa malo u seriji

                    Comment


                    • #11
                      Re: Trebam pomoc sa vjezbama

                      po mojoj procjeni da ides godinu dana u teretanu mogo bi tako izgledat.. sa jako dobrom prehranom , sa nekim suplementima i da treniras kao lud ( svaki trening dajes sve od sebe)

                      Comment


                      • #12
                        Re: Trebam pomoc sa vjezbama

                        Originally posted by xavii View Post
                        Hvala na pomoci, samo da te pitam koliko kostaju bucice i dali da uzimam od 5 kg pa dizem vise ili 10 pa malo u seriji
                        Ne znam za cijene, a koje god da uzmes brzo ce ti postati slabe, trebas svih tezina da imas ..

                        Comment


                        • #13
                          Re: Trebam pomoc sa vjezbama

                          Originally posted by Conte7 View Post
                          Ne znam za cijene, a koje god da uzmes brzo ce ti postati slabe, trebas svih tezina da imas ..
                          uredu, hvala svima na savjetima

                          Comment


                          • #14
                            Re: Trebam pomoc sa vjezbama

                            lik ima jedno 37 cm ruku max, 5 godina ? mozda ako treniras samo s pink bucicama



                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #15
                              Re: Trebam pomoc sa vjezbama

                              Nece uzimati suplemente, nece ici u teretanu, i najvjerovatnije ce raditi bodyweight vjezbe samo. Uz to pogledaj kako taj lik ima nizak BF a ima bogami fino misica. Trebace mu par godina sigurno, mada sve to zavisi od njega

                              Comment

                              Working...
                              X