Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visok sam 176 cm i imam 62 kg. Hoću dobit mase i misiće uz vježbanje kod kuće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Trebam pomoc sa vjezbama

    Dobar ugao slikanja, osvjetljenje. Prsa absi je ono što te u očima nekoga pored ruke čini i do 50% nabildanijim i nema grešaka. Glupo je govoriti o godinama jer to varira nemamo svi isti genetski potencijala a bgm ne treniraju ni svi kako treba.

    A ima i dobro građu, neko bi na njegovu visinu i težeinu izgledao dosta manje. Uglavnom fin look, u majci do you even lift, noge vjerovatno ne trenira. Zato valjda na svoju visinu od 182 cm ima samo 70 kg a mnogi se dive njegovoj 'nabildanosti'.

    Comment


    • #17
      Re: Trebam pomoc sa vjezbama

      Bez obzira sto su treninzi van teretane-ako se pametno i dobro slozi program treninga i prehrane ovo se moze postici bez problema-pa i dooosta vise od ovoga... ali recimo da bi trebao moooozda god dana-manje/vise ovisno o prehrana-trenining-odmor-disciplina etc.
      MYPROTEIN

      Comment


      • #18
        Re: Trebam pomoc sa vjezbama

        Originally posted by Corry View Post
        Bez obzira sto su treninzi van teretane-ako se pametno i dobro slozi program treninga i prehrane ovo se moze postici bez problema-pa i dooosta vise od ovoga... ali recimo da bi trebao moooozda god dana-manje/vise ovisno o prehrana-trenining-odmor-disciplina etc.
        nije problem disclipina drzat cu se ja svega ali trebam da mi netko slozi program vjezbi znaci koje vjezbe da radim koji dan.

        Comment


        • #19
          Re: Trebam pomoc sa vjezbama

          Originally posted by Corry View Post
          Bez obzira sto su treninzi van teretane-ako se pametno i dobro slozi program treninga i prehrane ovo se moze postici bez problema-pa i dooosta vise od ovoga... ali recimo da bi trebao moooozda god dana-manje/vise ovisno o prehrana-trenining-odmor-disciplina etc.

          godina dana?
          hmm
          samo mi odgovori na dva pitanja:
          -imas svoje slike?
          -koliko dugo ides u teretanu?

          Comment


          • #20
            Re: Trebam pomoc sa vjezbama

            u nesto manje od god treniranja sam bio cca 2 mj. u teretani-dok su vani bile kise i sl. Slike- imam nesto na mobu i evo-bas bi ih mogao i stavip Evo idem pokusat naci temu slike before-after ili kako vec pa tamo nabacim koju reda radi- ili ako tko prije nade tu temu nek mi javi
            MYPROTEIN

            Comment


            • #21
              Re: Trebam pomoc sa vjezbama

              Evo fcb objesio sam i slicice kako sam ti rekao-jos sam ja poceo s dosta sala na tijelu, momak ima jos i podosta bolju podlogu za start nego sam ja imao sto znaci da ce mu kasnije bit potrebno i dosta manje defkanja osim ako se ne usvinji bas-a to opet znaci i vise vremena za masu
              Program treninga i prehrane-pogotovo kuci ti mislim nitko ovdje nece sastavljat-bar ne for free--- uhvati se citanja ili kontaktirat nekoga od osobnih trenera
              MYPROTEIN

              Comment


              • #22
                Re: Trebam pomoc sa vjezbama

                Originally posted by Corry View Post
                Evo fcb objesio sam i slicice kako sam ti rekao-jos sam ja poceo s dosta sala na tijelu, momak ima jos i podosta bolju podlogu za start nego sam ja imao sto znaci da ce mu kasnije bit potrebno i dosta manje defkanja osim ako se ne usvinji bas-a to opet znaci i vise vremena za masu
                Program treninga i prehrane-pogotovo kuci ti mislim nitko ovdje nece sastavljat-bar ne for free--- uhvati se citanja ili kontaktirat nekoga od osobnih trenera

                hvala corry mnogo si mi pomogao

                Comment

                Working...
                X