Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treba mi pomoc oko prehrane i dodataka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba mi pomoc oko prehrane i dodataka.

    pozz,
    Ovako sad krecem u teretanu redovnu imam doma 2kg proteina dymatize elite whey(dobio dobru cijenu i kupio)
    i sad razmisljam jos uzeti nekve kreatin pa me zanima koje bi bilo dobro uzeti za mene, trebam prvo masu pa da oblikujem onda u definiciju.
    Ako moze neke preporuke ali ne preskupo.
    Jos me zanima dali mogu di pogledati nekakvi 2tjedni jelovnik il tako nesto koji bi bio potreban za masu..
    hvala
    Last edited by kelly; 01-09-13, 18:17. Reason: kreatin

  • #2
    Re: Treba mi pomoc oko prehrane i dodataka.

    Originally posted by Murković Daniel View Post
    pozz,
    Ovako sad krecem u teretanu redovnu imam doma 2kg proteina dymatize elite whey(dobio dobru cijenu i kupio)
    i sad razmisljam jos uzeti nekve kreatine pa me zanima koje bi bilo dobro uzeti za mene, trebam prvo masu pa da oblikujem onda u definiciju.
    Ako moze neke preporuke ali ne preskupo.
    Jos me zanima dali mogu di pogledati nekakvi 2tjedni jelovnik il tako nesto koji bi bio potreban za masu..
    hvala
    Sto se tice jelovnika ima i gomila na forumu. 1 obrok 5-6jaja zobene 150 grama.2 obrok Piletina 200 grama, riza 200 grama. 3 obrok. Piletina ( moze i riba i crveno meso) 200-300 grama i krompir 200-250 grama. 4 obrok Piletina 200-250 grama opet ili riza ili krompir. 5 obrok Sir 300 grama. Uz te obroke ubacuj izmedju banane, whey itd itd.

    Comment


    • #3
      Re: Treba mi pomoc oko prehrane i dodataka.

      Nije ti potreban kreatin.
      Potrebna ti je adekvatna prehrana i dobar trening. Čak i whey je suvišan jer ga većima ljudi gledao kao čaroban napitak.Whey je samo pomagalo. Supliment znači dodatak, prvo i najbitnije ti treba biti klasičan obrok. Treba se bazirati na P+UH+M. Kad ćeš i što ćeš to možeš pronaći sve na forumu.
      Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.
      "Tyler Durden"

      Comment

      Working...
      X