Announcement

Collapse
No announcement yet.

Želio bih promjeniti program vježbanja za masu i snagu, trenirati 4x tjedno. Trebam savjete

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Želio bih promjeniti program vježbanja za masu i snagu, trenirati 4x tjedno. Trebam savjete

    Evo imam neko iskustvo u vjezbanju, ali zelio bih promjenit program vjezbanja za masu i snagu, na neko 4x tjedno, jer smatram da mi je previse davat mjesecnu clanarinu za 3 dana tjedno, posto sam jos skolarac xD
    Pa ako mi moze neko pomoc, dat tu neki program ili me uputit na taj dio foruma, jer dok ja to nađem vjerujem da ce mi oci otpast.

    Hvala

  • #2
    Re: 185 cm, 69 kg, jos nije dosta

    http://www.building-body.com/programi.html
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: 185 cm, 69 kg, jos nije dosta

      a hrana??sta je sa hranom...daj jelovnik da vidimo kako se hranis..mrsav si za tu visinu....

      Comment


      • #4
        Re: 185 cm, 69 kg, jos nije dosta

        na ovu visinu nece mu ni 80 kila biti dovoljno da izgleda onako kako on zeli

        Comment


        • #5
          Re: 185 cm, 69 kg, jos nije dosta

          čim krenes linijom lakseg otpora zaboravi na rezultate ikakve, tebi je tesko iti program protrazit po forumu a pricas o nekakvom planu treninga za masu... ne ide to tako lako

          Comment


          • #6
            Re: Želio bih promjeniti program vježbanja za masu i snagu, trenirati 4x tjedno. Trebam savjete

            nije da mi je tesko nego sam vec dugo bio za ekranom i oci su me pekle, znam da sam nasao temu negde samo sam ze zagubio hehe

            a hranim se zdravo, bar pokusavam, jer je tu skola u kojoj dnevno provedem 7 sat a nemamo kuhinju nego samo obicni kiosk s pecivima i picom

            kazes malo je to za visinu, a da si me vidio prije, od kad vjezbam dobio sam 6 kg, kad bih uspio jos tolko bio bih prezadovoljan, cilj je visoko al nadam se da ce se isplatit

            Comment

            Working...
            X