Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zašto sam dobio belly fat?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zašto sam dobio belly fat?

    a pojedem za marednu neke te krosanice s cokoladom strudlu od visnje ili sira jer neznam bas sta bi drugo posto nemogu jest te panine i tosteve, a pojedem neki snickers i twix svaki(drugi) dan

    Comment


    • #17
      Re: Zašto sam dobio belly fat?

      Originally posted by DARICA View Post
      to je po meni pretjerivanje pa nije profesionalac, i jos tih 500g na tezini tjedno moze bit da je solio pa ne moze opet znat na cemu je... lik ima 60 i nes kg i vjv si je zabrijao da je dobio malo sala il nesto jer se poceo vise gledati, a ako nije onda samo malo sredi prehranu pojacaj treninge i tjt
      Opet za njegovo dobro neka se barem dobro informira o prehrani

      Comment


      • #18
        Re: Zašto sam dobio belly fat?

        Originally posted by MarinoC View Post
        a pojedem za marednu neke te krosanice s cokoladom strudlu od visnje ili sira jer neznam bas sta bi drugo posto nemogu jest te panine i tosteve, a pojedem neki snickers i twix svaki(drugi) dan

        a da probaš izbaciti snickers i twix svaki (drugi) dan?

        Comment


        • #19
          Re: Zašto sam dobio belly fat?

          ok nema više slatkiša i sranja, a još mi recite jer nisam shvatio, ima li previše masti u svinjetini i teletini jer to jedem maltene svaki dan.

          Comment


          • #20
            Re: Zašto sam dobio belly fat?

            bez uvrede, ali di ti je logika da jedes kroasane, snickerse i twixeve na dnevnoj bazi, a brines se oko masnoce teletine?

            Comment


            • #21
              Re: Zašto sam dobio belly fat?

              teletina je odlicna, a svinjetina i ne bas ali pojedi, samo onda makni ove ostale slatkise i sl
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • #22
                Re: Zašto sam dobio belly fat?

                Originally posted by FcB View Post
                bez uvrede, ali di ti je logika da jedes kroasane, snickerse i twixeve na dnevnoj bazi, a brines se oko masnoce teletine?
                pa nije tolko ili par krosana ili 1 snicker ili 1 twix na dan to je sve malo kolicinski a mesa pojedem dakle kolicinski puno vise, tu je logika.

                Comment


                • #23
                  Re: Zašto sam dobio belly fat?

                  Originally posted by MarinoC View Post
                  pa nije tolko ili par krosana ili 1 snicker ili 1 twix na dan to je sve malo kolicinski a mesa pojedem dakle kolicinski puno vise, tu je logika.
                  Je malo klicinski ali nije kalorijski, ugl da ne kompliciramo samo izbaci te slatkise jer su to kalorijske bombice, papaj meso i sve ce bit oke, u slucaju da zelis napraviti nes
                  https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                  https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                  Instagram: @shredded_dario

                  Comment


                  • #24
                    Re: Zašto sam dobio belly fat?

                    Originally posted by MarinoC View Post
                    Idem u teretanu oko 5 mjeseci i dobio sam kao što sam i htio nekih 4kg, ljudi kažu da sam ojačao tako da dio toga je vjerujem u mišićima ali imam dojam da mi se stvara taj belly fat(kakogod se to prevodi na hrvatski). Kad stojim uspravno još ok izgleda ali recimo dok sjedim izgleda onako, malo debelo. Sad me zanima koji je uzrok tome i kako se rješiti toga?
                    Jedem dosta svinjskog i telećeg mesa, riže i krumpira. Pojedem i slatko nerijetko. Ali prije sam uvijek bio onako mršav i jeo čokolade i čegagod kolkog kod uvijek sma isto izgledao, a sad kada jedem nešto više tog mesa i stvari za gl. jelo dobio sam na masi al vidljivo je i na trbuhu što mi se ne sviđa.
                    Koliko si visok,težak?Za 5 mjeseci si kao početnik mogao dobiti oko 3-4 kg čistih mišića uz pravi trening i prehranu,ako si npr. dobio 2kg mišića ,a kažeš da si sada teži za 4 kg znači da si dobio i 2kg sala a to stvarno nije previše za 4 mjeseca a kažeš da radiš na masi.
                    Uzrok tome što si dobio nekoliko kila je kalorijski suficit.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Zašto sam dobio belly fat?

                      Originally posted by MarinoC View Post
                      a pojedem za marednu neke te krosanice s cokoladom strudlu od visnje ili sira jer neznam bas sta bi drugo posto nemogu jest te panine i tosteve, a pojedem neki snickers i twix svaki(drugi) dan
                      E pa morat ćeš. Radi si svako jutro 2 sendviča za u školu ponijet, crni kruh naravno, neko meso osim onih posebnih itd unutra, malo salate čisto da ne bude monotono i tjt. Ja bi npr uzeo onih salama od purećih prsa, to je odlicno.
                      RIP Zyzz 1989 - 2011 Forever Mirin

                      Comment


                      • #26
                        Re: Zašto sam dobio belly fat?

                        Originally posted by DARICA View Post
                        Je malo klicinski ali nije kalorijski, ugl da ne kompliciramo samo izbaci te slatkise jer su to kalorijske bombice, papaj meso i sve ce bit oke, u slucaju da zelis napraviti nes
                        Čekaj sad ispada da je problem da te stvari imaju puno kalorija, je li stvarno tako? Nisu li šećeri uzrok debljanju? Jer ovako ispada da mogu pojest kolko hoću tih sranja i onda za ručak jest duplo manje pa sam na istom.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Zašto sam dobio belly fat?

                          Originally posted by MarinoC View Post
                          Čekaj sad ispada da je problem da te stvari imaju puno kalorija, je li stvarno tako? Nisu li šećeri uzrok debljanju? Jer ovako ispada da mogu pojest kolko hoću tih sranja i onda za ručak jest duplo manje pa sam na istom.
                          nisi na istom, odkud ti 2g/kg proteina ?
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • #28
                            Re: Zašto sam dobio belly fat?

                            Originally posted by MarinoC View Post
                            idem svaki drugi dan, treniram s trenerom
                            Trener ti nije napisao plan prehrane ili ti bar okvirno rekao što da jedeš?
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • #29
                              Re: Zašto sam dobio belly fat?

                              Originally posted by gavranka View Post
                              Trener ti nije napisao plan prehrane ili ti bar okvirno rekao što da jedeš?
                              sta se cudis,,,danas su svi gurui..
                              Pocivao u miru Bozjem

                              22.12.1984 - 20.12.2012

                              __________________________________________________ ___________________________

                              mentor: Sasa Draskovic

                              Comment

                              Working...
                              X