Announcement

Collapse
No announcement yet.

ne mogu nabiti masu ni kilažu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne mogu nabiti masu ni kilažu

    Ovako imam 20 godina i kilažu od 56 kila na visinu od 174 cm... Problem je sto ne mogu nabiti masu ni kilažu.... Obicno su savjeti da se jede što više ali meni to ne pože jer imam brz metabolizam i pre jaku želučanu kiselinu tako da se dogada da nakon obilnog obroka budem opet gladan za sat vremena....Dnevno prosjecno jedem ko osoba od 80 kg....probao sam i trenirati ali nije islo jer nakon godinu dana sam poceo dobivati misice ali mi je masa drasticno pala pa sam odustao od toga......Nadam se da imate kakav koristan savjet inace mi preostaje samo krkati se kemijom što ne želim

  • #2
    Re: Dali moze pomoć

    ti si vjerojatno potpuno drugačiji od drugih, eto probaj moj plan:

    dorucak -5 jaja
    međuobrok -200g mesa, 400g krumpira
    ručak - 200g mesa, 120g riže
    obrok prije treninga - 200g mesa, 120g riže
    trening - 50g wheya, 30g dekstroze
    obrok poslije treninga - 200g mesa, 120g riže
    večera - 200g posnog sira, 3 jaja

    javi dal se debljas za tri dana ili ces se morati krkati se kemijom
    Last edited by Dida; 25-01-14, 21:50.

    Comment


    • #3
      Re: Dali moze pomoć

      Hajde ti nama napisi priblizno gramazu koliko ti pojedes i cega to pojedes. U zivot se mogu kladiti da pricas kao i ostali mrsavi da jedu puno ali u stvari jedu ko pacovi. Kad napises onda ide pomoc

      Comment


      • #4
        Re: Dali moze pomoć

        lord-pises gluposti kakvih nisi ni svjestan...probaj jelovnik od fcb, ako kojim slucajem ne ide..onda samo jos uz svaki obrok ubaci 200g kruha-peace od cake
        Uz kemiju ti je potrebno jos vise jesti-od same kemiije bez hrane neces i ne mozes dobit doslovno NISTA-imas krivu predodbu o nekim stvarima
        MYPROTEIN

        Comment


        • #5
          Re: Dali moze pomoć

          Originally posted by lordtrex View Post
          Ovako imam 20 godina i kilažu od 56 kila na visinu od 174 cm... Problem je sto ne mogu nabiti masu ni kilažu.... Obicno su savjeti da se jede što više ali meni to ne pože jer imam brz metabolizam i pre jaku želučanu kiselinu tako da se dogada da nakon obilnog obroka budem opet gladan za sat vremena....Dnevno prosjecno jedem ko osoba od 80 kg....probao sam i trenirati ali nije islo jer nakon godinu dana sam poceo dobivati misice ali mi je masa drasticno pala pa sam odustao od toga......Nadam se da imate kakav koristan savjet inace mi preostaje samo krkati se kemijom što ne želim
          Tek sad vidim. Poceo si dobivati misice ali ti je masa opala.? Kako to ? haha

          Comment


          • #6
            Re: Dali moze pomoć

            Originally posted by Viper View Post
            Tek sad vidim. Poceo si dobivati misice ali ti je masa opala.? Kako to ? haha
            Šta kako? Pa kao Bruce Lee...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #7
              Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

              Originally posted by lordtrex View Post
              Ovako imam 20 godina i kilažu od 56 kila na visinu od 174 cm... Problem je sto ne mogu nabiti masu ni kilažu.... Obicno su savjeti da se jede što više ali meni to ne pože jer imam brz metabolizam i pre jaku želučanu kiselinu tako da se dogada da nakon obilnog obroka budem opet gladan za sat vremena....Dnevno prosjecno jedem ko osoba od 80 kg....probao sam i trenirati ali nije islo jer nakon godinu dana sam poceo dobivati misice ali mi je masa drasticno pala pa sam odustao od toga......Nadam se da imate kakav koristan savjet inace mi preostaje samo krkati se kemijom što ne želim
              Ti si izgleda fenomen...tvoj problem je što ne jedeš puno, nego samo misliš da jedeš puno, kad shvatiš razliku počet će i kile dolaziti.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                Pa mozda se nisam dobro izrazio da poceo sam dobivati misice ali mi se kilaza spustila na 49 kg stimda sam povećao prehranu....Ovako nikad nisam mjerio karorije mogu opisati kaj sam jućer jeo za dorćak riba, jetrena pašteta i čaj, među obrok oko 800 g nekog tjesta u kojem je slanina bile su dvije vrećice pa neznam kolićinu....Ručak 5 sarmi i pire krumpir i vrhnje......između ručka i večere bio sam u menzi i pojeo dva sendviča s pljeskavicom i prilog......za večeru 4 sarme pire krumpir... nakon vecere velike napolitanke....dobro mozda ne jedem kao osoba od 80 kg ali svakako jedem previše za svoju težinu

                Comment


                • #9
                  Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                  Originally posted by lordtrex View Post
                  Dnevno prosjecno jedem ko osoba od 80 kg....
                  A da probaš jesti ko osoba od 100 kg?

                  E, da, i kad kažeš kemija na što misliš? Tablete za želučanu kiselinu, pa što čekaš? Što kažu doktori?
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • #10
                    Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                    Imam te tablete za kiselinu......Na kemiju mislim na razlicite preparate koji obecavaju dizanje mase u dva tjedna i izgradnje fit tjela sto nije moguce

                    Comment


                    • #11
                      Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                      Originally posted by FcB View Post
                      ti si vjerojatno potpuno drugačji b bit ce i od drugih, eto probaj moj plan:

                      dorucak -5 jaja
                      međuobrok -200g mesa, 400g krumpira
                      ručak - 200g mesa, 120g riže
                      obrok prije treninga - 200g mesa, 120g riže
                      trening - 50g wheya, 30g dekstroze
                      obrok poslije treninga - 200g mesa, 120g riže
                      večera - 200g posnog sira, 3 jaja

                      javi dal se debljas za tri dana ili ces se morati krkati se kemijom
                      Zvući dobro ali jaja ne smijem za doručak zbog želuca a nekad mi i ne pasu za većeru

                      Comment


                      • #12
                        Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                        Originally posted by lordtrex View Post
                        Zvući dobro ali jaja ne smijem za doručak zbog želuca a nekad mi i ne pasu za većeru
                        Onda zobene 150 grama i whey.

                        Comment


                        • #13
                          Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                          Evo ja osoba od 80 kg mogu ti rec da jedes duplo vise od mene, a ja sam ecto, tako da tu mi nesto ne stima, bzvz je ovo sto cu rec al eto podji doktoru eto cisto da ti pregleda zeludac

                          Comment


                          • #14
                            Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                            Originally posted by lordtrex View Post
                            Imam te tablete za kiselinu......Na kemiju mislim na razlicite preparate koji obecavaju dizanje mase u dva tjedna i izgradnje fit tjela sto nije moguce
                            Eto, sve si sam shvatio..tebi treba dobar doktor, ukratko..ako stvarno jedeš toliko kao što si napisao onda nešto nije u redu..
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • #15
                              Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                              Originally posted by gavranka View Post
                              Eto, sve si sam shvatio..tebi treba dobar doktor, ukratko..ako stvarno jedeš toliko kao što si napisao onda nešto nije u redu..
                              Bio sam kod doktor i oni su rekli da što se njih tiće da sam savršeno zdrav.... samo što mi je želudac dosta veći nego kod drugih ljudi ...... a što se kila tiće rekli su da će one doći s vremnom ali meni se ne ceka

                              Comment

                              Working...
                              X