Announcement

Collapse
No announcement yet.

ne mogu nabiti masu ni kilažu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

    Originally posted by lordtrex View Post
    Ovako imam 20 godina i kilažu od 56 kila na visinu od 174 cm... Problem je sto ne mogu nabiti masu ni kilažu.... Obicno su savjeti da se jede što više ali meni to ne pože jer imam brz metabolizam i pre jaku želučanu kiselinu tako da se dogada da nakon obilnog obroka budem opet gladan za sat vremena....Dnevno prosjecno jedem ko osoba od 80 kg....probao sam i trenirati ali nije islo jer nakon godinu dana sam poceo dobivati misice ali mi je masa drasticno pala pa sam odustao od toga......Nadam se da imate kakav koristan savjet inace mi preostaje samo krkati se kemijom što ne želim
    mislim da s
    i dobio trakavicu koja ima gliste

    Comment


    • #17
      Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

      Originally posted by damjan00 View Post
      mislim da s
      i dobio trakavicu koja ima gliste
      Evo, stigao je doktor!
      Simplify.

      There are no shortcuts to any place worth going.

      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
      HARDER.


      Comment


      • #18
        Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

        Originally posted by lordtrex View Post
        Pa mozda se nisam dobro izrazio da poceo sam dobivati misice ali mi se kilaza spustila na 49 kg stimda sam povećao prehranu....Ovako nikad nisam mjerio karorije mogu opisati kaj sam jućer jeo za dorćak riba, jetrena pašteta i čaj, među obrok oko 800 g nekog tjesta u kojem je slanina bile su dvije vrećice pa neznam kolićinu....Ručak 5 sarmi i pire krumpir i vrhnje......između ručka i večere bio sam u menzi i pojeo dva sendviča s pljeskavicom i prilog......za večeru 4 sarme pire krumpir... nakon vecere velike napolitanke....dobro mozda ne jedem kao osoba od 80 kg ali svakako jedem previše za svoju težinu
        Frende to su gluposti ovo sigurno nisi pojeo a da si potpuno zdrav kako doktori kazu ovo ima 0 % sanse da se ne udebljas hahahah i da imas veliki zeludac morao bi ga imat kao slon hahaha

        EDIT btw jesi ti siguran da ti tolko jedes znas ti sta je 800 g tjesta ? to ti mozda ovak otprilike mislis da ej to to izracunaj si kolko je cega sta i kalorije pa ces vidjeti...
        Last edited by marko1003; 24-01-14, 20:37.

        Comment


        • #19
          Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

          Da imas velik zeludac i sam bi bio ko slon

          Comment


          • #20
            Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

            Originally posted by Viper View Post
            Da imas velik zeludac i sam bi bio ko slon
            I to da hahah

            Comment


            • #21
              Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

              800 g tijesta i to kao međuobrok..??hahahahaha daj pa nisi došao na forum predškolske djece pacove lažljivi SARMOJED

              Comment


              • #22
                Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                Originally posted by Šjor Bepo View Post
                800 g tijesta i to kao međuobrok..??hahahahaha daj pa nisi došao na forum predškolske djece pacove lažljivi SARMOJED
                Mozda decko vaga sa serpom

                Comment


                • #23
                  Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                  mozda je zabunom dodao nulu vise...makar za meduobrok mi nekak puno....ja ako jedem rizu ili tijesto onda samo 60g
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • #24
                    Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                    Klasična priča koju smo puno puta čuli. "Jedem hrpu hrane, trpam se ko konj pa tražim repete...".

                    Ne trebaš jesti ono što je tebi prividno puno. Trebaš jesti kvalitetno, obilno i sustavno. To znači da dnevno imaš 5 obroka od kojih će svaki imati izvor proteina i izvor ugljikohidrata ili/i masti.

                    Još jedna stvar, kažeš da nejdeš u teretanu jer kad si išao da si gubio na masi. Koja je onda uopće svrha dobivanja na masi? Što, želiš dobiti salo? Sva priča oko dobivanja mase se svodi na dobivanje mišićne mase uz određenu količinu sala kao nusprodukta. Ako ćeš se ti samo obilno hraniti bez treninga, ne vidim nikakve koristi od toga.
                    Originally posted by magarac
                    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                    dzaba mu sve

                    Comment


                    • #25
                      Deleted account
                      Last edited by kiki100; 29-05-17, 10:11.

                      Comment


                      • #26
                        Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                        Pa mozda se nisam dobro izrazio da poceo sam dobivati misice ali mi se kilaza spustila na 49 kg stimda sam povećao prehranu....

                        ma daj bjezi 49 kg toliko je tezak ljudski kostur osobe koja ima 174 cm visinu

                        Comment


                        • #27
                          Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                          Možda nisam najstručnija osoba ali dat ću ti svoje mišljenje.
                          Imao sam sličan problem... već duže vrijeme sam jako sporo napredovao po pitanju kilaže i bio uvjeren da jedem pravilno i obilato i nije mi bilo jasno kako? kako kile stoje na istom broju.
                          tada sam počeo sve vagati i pratiti koliko jedem, eh..tad sam shvatio koliko sam bio u zabludi.. naizgled dobru i obilatu prehranu sam udvostručio+počeo sam konzumirati gainer koji sam po sebi ima cca 1200kcal uz njega pojedem jos 4-5 pravilnih izbalansiranih obroka. rezultat je 4kg u mjesec dana. naravno, uz trening 5-6x tjedno.
                          btw nemoj biti jedan od onih "početnika" koji dođe u teretanu s ciljem dobivanja mišićne mase i onda bit na traci svako malo!
                          sve ostalo su stariji članovi foruma rekli, na tebi je da to provedes u djelo

                          Comment


                          • #28
                            Re: ne mogu nabiti masu ni kilažu

                            ajde bogati... žderi i uživaj!

                            Comment

                            Working...
                            X