Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stao sam s kilazom,pomoc,saveti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Stao sam s kilazom,pomoc,saveti

    smanjio body fat sa 25 na ispod 14 posto ,nisam mjerio u laboratoriju ,ali sam feeling kao da imam 18 godina,kao da sam u pubertetu ,je znak da je high normal ,a ne low
    ne koristim steroide ,a imam visok T ,dobar feeling siguran budi prijatelju ,svakome bi to pozelio .

    Comment


    • #17
      Re: Stao sam s kilazom,pomoc,saveti

      Originally posted by Carl Wind View Post
      smanjio body fat sa 25 na ispod 14 posto ,nisam mjerio u laboratoriju ,ali sam feeling kao da imam 18 godina,kao da sam u pubertetu ,je znak da je high normal ,a ne low
      ne koristim steroide ,a imam visok T ,dobar feeling siguran budi prijatelju ,svakome bi to pozelio .
      Hvala ti na lepim željama, to je ok.....


      Ali ono što je loše je što si ti dao ovde jedan opasan i totalno pogrešan savet...

      "testosteron nikad veći ,jer unosim 4000 kalorija dnevno" kad neko ovo pročita, izvući će zaključak da je dovoljno da se kljuka kalorijama i da će postati alfa mužjak, a jedino što može postati je debela svinja...
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • #18
        Re: Stao sam s kilazom,pomoc,saveti

        naravno ,ali ja sam kao neki npr u katozi ,samo suprotni ,ja ne unosim masti nego minimalno ,pa se ne debljam ,pa mogu toliko jesti ,ali ima drukcijih ljudi koji bi na toliko kalorija bili predebeli
        ako meni odgovara nekome drugome ne ,svakako da ce netko i sa 3000 kalorija dnevno biti debel
        slazem se

        Comment


        • #19
          Re: Stao sam s kilazom,pomoc,saveti

          Originally posted by Carl Wind View Post
          testosteron nikad veći ,jer unosim 4000 kalorija dnevno ,svi alfa muzjaci u prirodi npr jedu najvise kalorija ,kalorije donose visok testosteron ,naravno ja ne jedem junk food ,nego bioloski gajenu hranu + proteini u prahu ako ne unesem dovoljno nekad proteina ,jer zelim odrzati misice ,probajte s visokim unosom ugljikohidrata i testosteron ce vam biti nikad veci ,masti unosim 5-10 posto i to esencijalne ,s zasicenim ne zelim riskirati
          radi zdravlja srca i jer sam citao studiju koja kaze da sto vise jedemo zasicenih masti ,manji sperm count i vise impotencije ima ,nikad u povijesti se nije jelo ovoliko masti na svijetu ,a svi spolno slabi i podaci govore da u samo 60 godina sperm count je smanjen za 50 posto!

          probao sam sve prehrane ovoga svijeta i definitivno ostajem low fat ,jer prvi put u zivotu imam 96 kg i 4 kocke na stomku ,to mi je prije na masnoj hrani bila utopija,a sad stvarnost


          dakle bilderski Weiderov sistem je zakon
          Pazi sta pises jel nije sve tako crno bijelo. Bez zasicenih masti nema testosterona, a ti ih ocito uneses kroz hranu makar ni sam toga nisi svjestan. Naravno da ako unosis veci broj kalorija da testosteron je veci jer organizam nije pod stresom toliko, al definitivno prevelik unos secera i uh ne pogoduje vecem testosteronu. I ove gluposti o kolesterolu i zasicenim mastima su ciste nebuloze i o tome nema potrebe diskutirat. Low fat ti moze pomoc za skidanje masti al to nema veze sa testosteronom i dugorocno taj plan nije odrziv, pogotovo kad ti bf padne nize onda ces vidjet da bez masti bude kaos. Vjerojatno si se prije hranio ocajno i imao viska kila, sad si presao na zdravu prehranu i uz to izbacio masti i naravno da organizam to vidi kao pozitivan sok i to ce trajat neko vrijeme al kasnije ces vidit o cemu pricam.

          Comment


          • #20
            Re: Stao sam s kilazom,pomoc,saveti

            Originally posted by Carl Wind View Post
            probajte s visokim unosom ugljikohidrata i testosteron ce vam biti nikad veci ,masti unosim 5-10 posto i to esencijalne ,s zasicenim ne zelim riskirati
            Unosi 5-10% masti i zasicenim ne zelis riskirat.

            Vecina teksta sto si napisao je glupost, siris dezinformacije i zbunjujes vecinu iako mislim da nitko ne bi trebao uzeti zaozbiljno sto si pisao.
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #21
              Re: Stao sam s kilazom,pomoc,saveti

              Cilu ovu temu triba pod lock.

              Comment


              • #22
                Re: Stao sam s kilazom,pomoc,saveti

                Ako si stao sa kilažom znači da ti je se organizam prilagodio na taj kalorijski unos koji trenutno imaš,jednostavno trebaš dodati hrane da bi nastavio podizati kilažu pripazi da ne zasališ previše ,trebao bi pratiti koliko unosiš proteina,masti i ugljikohidrata tako da kada opet prestaneš sa dobivanjem kila,a stat ćeš jer se organizam kroz neko vrijeme prilagodi na dodatne kalorije opet možeš dodati.Trebao bi imati izbalansiranu preharnu sa pravim omjerom makronutrijenata te posebno moraš paziti da imaš barme 20-ak grama vlakanu u prehrani dnevno.

                Comment


                • #23
                  Re: Stao sam s kilazom,pomoc,saveti

                  Originally posted by Premium.Better View Post
                  Unosi 5-10% masti i zasicenim ne zelis riskirat.

                  Vecina teksta sto si napisao je glupost, siris dezinformacije i zbunjujes vecinu iako mislim da nitko ne bi trebao uzeti zaozbiljno sto si pisao.
                  gdje su ti dokazi ,ja pokusavam da jedem kao profi bilder ,pogotov iz zlatnog doba bodybuildinga ,ne zanima me da izgledam 130 kg powerlifter pa ne jedem masno ,zelim biti sto mrsaviji u bodyfatu ,a misici sto veci ..
                  ne slusam savjete debelih 'strucnjaka ' koji vecinom pisu clanke koje citam po internetu ,slusam samo ljude sa rezultatima ,a svi se slazu da tek ispod 5 posto masti iz kalorija je nezdravo ,sve preko 5 posto je zdravo ,do 15 posto
                  u bolnici kad zavrse ljudi daju im glukozu u venu ,a ne zasicene masti
                  bez proteina se nemoze,bez sportskog goriva tj glukoze se nemoze u sportu i zivotu ,a bez maslaca se moze
                  jer krvna slika mi je nikad bolja jer zasicene masti podizu kolesterol u praksi sam to vidio ,kad sam jeo masno imao sam jako visok koelsterol ,a sad mi je srce zahvalno ,misici nikad veci ,i najvaznije bodyfat sportasa ,a ne tuljana
                  Last edited by Carl Wind; 15-04-14, 16:24.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Stao sam s kilazom,pomoc,saveti

                    ne znam sto napadate covjeka, prica ''iz iskustva'' i prati ''ljude s rezultatima'' sto radi i 99% ostatka foruma - to sto je to vrhunac gluposti (zavisno od toga kako gledas na te price iz iskustva) to je druga prica... koristite se istom logikom, samo je on igrom slucaja zapao u druge izvore informisanosti


                    da ste sta bolji mogli biste fino istaknuti kako ''correlation =/ causation'' i da je vjerovatno uzrocnik njegove promjene nesto drugo osim procentualnog odnosa UH i P u odnosu na masti (nesto poput kompletnog poboljsavanja kvalitete zivota, ubacivanje aktivnost, smanjenje bf% u zdrav range etc.)






                    bez uvrede ikom ali ako nista on je novi na forumu, dok ovdje jos stari clanovi pricaju o nekakvim masama/defkama u zavisnosti o aminokiselinskim profilima mesa koje se jede - banalan primjer, jedan od milion


                    a to da su momku (osjeca se kao 18 zar ne) komicni, jesu -da sam raspolozen za smijeh, ne bih znao gdje da krenem s citanjem njegovih postova
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment

                    Working...
                    X