Announcement

Collapse
No announcement yet.

slabost za vrijeme treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • slabost za vrijeme treninga

    Ima li koga da mu je poznata slabost tj. malaksalost za vrijeme treninga? Koje je najbolje rješenje?

  • #2
    Re: slabost za vrijeme treninga

    imas li dovoljno kisika?
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #3
      Re: slabost za vrijeme treninga

      to se meni dogadjalo kad sam tek poceo trenirati,ali nakon mozda nekoliko treninga je prestalo.mozda ce i tebi proci kad se organizam malo navikne na fizicki napor,barem mislim.

      Comment


      • #4
        Re: slabost za vrijeme treninga

        daj napisi ishranu....garant se slabo hranis

        Comment


        • #5
          Re: slabost za vrijeme treninga

          Originally posted by damko View Post
          daj napisi ishranu....garant se slabo hranis
          počeo sam sa pravilnom prehranom nedavno ali sad sam opet počeo trpat u sebe šta stignem naravno izbjegavam pekaru i fast food koliko mogu ali koliko sam mršav čini mi se da mi hamburgeri i kalorije dobro dođu..mrzim bit ektomorf,ruke su mi sitne u zglobovima,cijeli sam štakast! Ne znam kako to promijeniti

          Comment


          • #6
            Re: slabost za vrijeme treninga

            to sto ti se cini to u vodu baci odmah...tema nutrition i sastavi sebi plan ishrane kako treba pa cemo korigovati ako sta treba i da se pridrzavas makar 2 mjeseca kako treba...jer bate mnogo si konfuzan..kazes poceo si sa pravilnom ishranom nedavno ali si opet poceo trpat u sebe sta stignes itd....Il si u ovoj prici ili nisi..

            Comment


            • #7
              Re: slabost za vrijeme treninga

              Originally posted by amelen View Post
              počeo sam sa pravilnom prehranom
              Originally posted by amelen View Post
              sad sam opet počeo trpat u sebe šta stignem
              Daj odluči se.
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • #8
                Re: slabost za vrijeme treninga

                Nemam neki poseban plan..ciljam na masu i znam da za masu treba unositi dovoljno ugljikohidrata,jesti 5-6 obroka dnevno itd. ali ne znam konkretno koju hranu jesti

                Comment


                • #9
                  Re: slabost za vrijeme treninga

                  I ja sam osjecao malaksalost za vrijeme treninga,pogotovo kad su vrucine pocele...

                  U mojoj temi sam pitao za to... Rjesenje je to da povecas ugljikohidrate (i naravno,podrazumijeva se da jedes je uru-uru ipo prije treninga obrok bogat ugljikohidratima) i premium mi je predlozio kavu 30 min prije treninga. Meni radi
                  "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                  "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                  Comment


                  • #10
                    Re: slabost za vrijeme treninga

                    nizak šećer u krvi.pojedi bananu prije treninga

                    Comment


                    • #11
                      Re: slabost za vrijeme treninga

                      I mene je hvatala slabost i vrtoglavica za vrijeme treninga,pa onda kao nekakva mučnina,prehrana mi je bila vrhunski sređena. Nemora biti da ti je nešto ozbiljno,povećaj UH kao što su ti gore napisali,ako ne prođe posjeti doktora,meni su otkrili da imam anemiju,pa sam 3mj morao uzimati dextrriferon,hvala bogu sad je sve okej
                      Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                      Comment


                      • #12
                        Re: slabost za vrijeme treninga

                        Moze biti nepravilno disanje, pad secera u krvi, ili trening ne pracen adekvatnom ishranom. Jesti 1-2h prije treninga obrok koji cine p+uh. Od uh kompleksni koji se sporije apsorbira kako bi se sprijecio pad inzulina u sred treninga dok ti je snaga najpotrebnija. Pij dosta tekucine


                        Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
                        Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                        Comment

                        Working...
                        X