Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

    Trebao bih pomoc za zensku osobu, koja ima ogromne probleme s nedostatkom apetita. Tj nemoze jesti. Bila je duze vremena izlozena stresu, te je trenutno i na antidepresivima.
    Trenutno stanje je 53kg visina 178cm
    ZNACI SAMO DA SE UDEBLJA I POCNE JESTI, MISICI NISU PROBLEM... PROBLEM JE ZDRAVLJE.
    Ako netko moze pomoci oko sastavljanja nekog plana prehrane. Problem je sto malo jede, znaci molimo ju da jede, kad pojede vece kolicine hrane povraca jer organizam je navikao na manje kolicine hrane pa mu je to preopterecenje...

    Molim vas pomoc



    Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

  • #2
    Re: Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

    koji je smisao sastavljanja prehrane ako ne jede?
    neka postepeno povecava unos hrane i tijelo ce se navikavati malo po malo

    Comment


    • #3
      Re: Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

      Jede ali malo. Stalno gubi na kilazi.
      Kakvu bi hranu trebala jesti da bi povecala apetit, mozda neki dodatak prehrani... Tjeram ju da jede zobene, jogurte, mlijeko, orasaste... Al neznam, nije lako uopce a na kilazi stalno gubi,,, zato sam mislio da bi netko mogao pomoci. Mozda netko tko je imao slican problem


      Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
      Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

      Comment


      • #4
        Re: Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

        Treba ubrzati metabolizam pa će biti i gladnija. Metabolizam se ubrzava sa više hrane, više proteina u hrani, sa više aktivnosti i vježbama sa opterećenjem, od suplemenata najvažniji multiVM...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

          Jede ali malo. Stalno gubi na kilazi.
          Kakvu bi hranu trebala jesti da bi povecala apetit, mozda neki dodatak prehrani... Tjeram ju da jede zobene, jogurte, mlijeko, orasaste... Al neznam, nije lako uopce a na kilazi stalno gubi,,, zato sam mislio da bi netko mogao pomoci. Mozda netko tko je imao slican problem


          Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
          Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

          Comment


          • #6
            Re: Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

            Prati sta jede i svaki tjedan joj dodaj po 200-300kcal da se lagano tijelo prilagođava na vece unose. Ili nek jede "calorie dense food" nesto sa masu kalorija, a da nije veliko volumenon. Npr jedna cokoladica lion 45g ima 199kcal. Bitno je samo da ne gubi vise kg jer moze bit samo gore.
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • #7
              Re: Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

              Neka puši travu, bez šale.

              EDIT: povecava apetit, evo istrazivanja http://examine.com/supplements/Marijuana/
              Last edited by neuk; 26-08-14, 20:49.
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • #8
                Re: Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

                svakom s manjkom apetita propisati travu, a svakom sa viskom apetita dati speed



                toeto (Y)
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #9
                  Re: Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  svakom s manjkom apetita propisati travu, a svakom sa viskom apetita dati speed



                  toeto (Y)
                  Nakon korisnih savjeta dole nize u temi, ovaj moj je logican slag na kraju
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

                    Originally posted by neuk View Post
                    Nakon korisnih savjeta dole nize u temi, ovaj moj je logican slag na kraju
                    Tamna strana bodybuildinga. Vec vidim naslovnice u novinama
                    Masa je popracena vecom kolicinom marihuane, dok sa druge strane dileri postaju ocajni, ne mogu ispratiti takvu kolicinu. Prodaja speeda je dosegnula vrhunac i svatko trazi gram vise za "crne dane"
                    Last edited by Rijeka87; 26-08-14, 22:14.
                    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

                      fun-fact: amphetamine (speed) se prvi put sintetisao iz efedrina
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

                        Na trenutak mi se ucinilo da pises o meni jer apsolutno sve sto si napisao tako je i samnom, ista kilaza i isti cm , osim sto ne povracam kad pojedem vise. Stalno muku mucim sa kilazom, za sada pokusavam jest sto vise hrane koju bas obozavam i makar jedem stalno isto al barem jedem. Massgejneri mi isto pomazu ako ih pijem redovito.

                        Radim fizicki posao sa puno stresa te ne stignem redovito ni jesti.

                        Svakako joj preporucam ljecnicki pregled stitnjace i bakterija u želucu.
                        Last edited by Etra; 16-04-15, 23:25.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kronicni Nedostatak apetita! Molim vas savjet.

                          Originally posted by Etra View Post
                          Na trenutak mi se ucinilo da pises o meni jer apsolutno sve sto si napisao tako je i samnom, ista kilaza i isti cm , osim sto ne povracam kad pojedem vise. Stalno muku mucim sa kilazom, za sada pokusavam jest sto vise hrane koju bas obozavam i makar jedem stalno isto al barem jedem. Massgejneri mi isto pomazu ako ih pijem redovito.

                          Radim fizicki posao sa puno stresa te ne stignem redovito ni jesti.

                          Svakako joj preporucam ljecnicki pregled stitnjace i bakterija u želucu.
                          Plan prehrane tu ne ce pomoci puno.
                          Najviše se prvo pozabaviti uzrokom depresije koji moze biti uzrokovan od nekog dubljeg zdravstvenog problema.

                          A ako ne voli bas previse hranu kao i ja neka proba sa sejkovima , lakse je popiti nego prozvakati .

                          Nek proba nac neku motivaciju, npr kad vidim ifbb pro bikini cure odma pocnem vise jesti xd .

                          Btw govoriti joj da izgleda mrsavo i da je mrsava joj ne ce pomoci , treba probat vise sa pozitivnim poticanjem tipa "mislim da si dobila koju kilu" makar i nije , al vazno je koristiti pozitivne i poticajne recenice ako stvarno se zeli udebljat i nije anoreksicarka i bulimicarka.

                          Comment

                          Working...
                          X