Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zastoj u napredku pomoc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zastoj u napredku pomoc

    Pozdrav svima treniram 15 mjeseci nisam totalni pocetnik i jos nikako da postignem svoj cilj da se moji misici isticu i zimi pod majicom a ne samo kada se skinem.Imam 19 god 183 cm 76 kg U zadnje vrijeme osjecam da ne napredujem nikako ali imam koliko toliko zestoke treninge 3 il i4 puta tjedno radim sve vjezbe raspored pon ramena stomak sri prsa triceps pet leda biceps ned noge Imam poprilicno snage bez problema ali kada me neko vidi u majici dugih rukava nebi rekao da sam ikad uradio 2 skleka ili nesto slicno Prehrana ujutro zobene whey pa trenigna onda pwm whey i dex zatim 3 4 jaja sa posnim i tako nesto 4 obrok rucak uglavnom zdrav riza meso sta skuhah stara iduci obrok isto prije spavanja kikirki i sir. prehrana mi je poprilicno dobra Mozete li mi pomoci jeli stvar u prehani ili u necem drugom jest li vi imali slican problem i kako ste ga rijesili

  • #2
    Re: Zastoj u napredku pomoc

    Jos ti fali nekih 15ak kg da se pocne nesto malo nazirat...

    Comment


    • #3
      Re: Zastoj u napredku pomoc

      Natrpaj maramice ili čarape pod majicu ko kak cure trpaju u grudnjak

      Comment


      • #4
        Re: Zastoj u napredku pomoc

        Originally posted by Maximus1950 View Post
        Jos ti fali nekih 15ak kg da se pocne nesto malo nazirat...
        Hvala na detaljnom odgovoru znam da mi fali 15 kg da se nesto nazire ali jedem kvalitetno spavam 9 sati treniram a ne rastem prije sam bio jako debeo kao mali imao sam 20 kg viska i sad se bojim da se to ne ponovi i biram sto jedem secere sam izbacio ali vidim nekih pocnu raditi sklekove vidi im se na tijelu u mene trening ko u overema kvalitetna prehran i nikako

        Comment


        • #5
          Re: Zastoj u napredku pomoc

          ne jedeš dovoljno
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #6
            Re: Zastoj u napredku pomoc

            slazem se domagoj ali ne zelim o5 biti zonjagu msm debeo jer sam lani skido kile i piso krv da bi doso na normalu

            Comment


            • #7
              Re: Zastoj u napredku pomoc

              Originally posted by marince View Post
              Hvala na detaljnom odgovoru znam da mi fali 15 kg da se nesto nazire ali jedem kvalitetno spavam 9 sati treniram a ne rastem prije sam bio jako debeo kao mali imao sam 20 kg viska i sad se bojim da se to ne ponovi i biram sto jedem secere sam izbacio ali vidim nekih pocnu raditi sklekove vidi im se na tijelu u mene trening ko u overema kvalitetna prehran i nikako
              Zvucis kao neko ko trazi izgovore umjesto da se trudi. Put do mase je tezak. Misici rastu od hrane i tezina.

              Kao prvo tebi upravo fali tih dvadeset kilograma da bi se muskulatura nazirala preko odjece. Drugo, nema straha od debljanja sve dok jedes cistu hranu. Ogromne kolicine ciste hrane su potrebne da bi dobio masu, a uz pravilan i intezivan trening one se mogu kontrolisati i nikada neces postati debeo. Princip je vrlo jednostavan, a sada je pitanje da li si spreman poduzeti stvari da postignes navedeno. Masa se ne dobija preko noci. Sama ta cinjenica da nisi toliki pocetnik svjedoci o tome da jesi pocetnik koji treba mnogo raditi.

              Definisi cilj i primi se posla. Prvo reformisi taj trening i radije treniraj jednu skupinu misica dnevno jer je to najbolji nacin da, za pocetak, nalijepis finog mesa na sebe. Koriguj ishranu. Detalje o ishrani za masu mozes pronaci u drugom topicu.

              Comment


              • #8
                Re: Zastoj u napredku pomoc

                Originally posted by Argentum View Post
                Zvucis kao neko ko trazi izgovore umjesto da se trudi. Put do mase je tezak. Misici rastu od hrane i tezina.

                Kao prvo tebi upravo fali tih dvadeset kilograma da bi se muskulatura nazirala preko odjece. Drugo, nema straha od debljanja sve dok jedes cistu hranu. Ogromne kolicine ciste hrane su potrebne da bi dobio masu, a uz pravilan i intezivan trening one se mogu kontrolisati i nikada neces postati debeo. Princip je vrlo jednostavan, a sada je pitanje da li si spreman poduzeti stvari da postignes navedeno. Masa se ne dobija preko noci. Sama ta cinjenica da nisi toliki pocetnik svjedoci o tome da jesi pocetnik koji treba mnogo raditi.

                Definisi cilj i primi se posla. Prvo reformisi taj trening i radije treniraj jednu skupinu misica dnevno jer je to najbolji nacin da, za pocetak, nalijepis finog mesa na sebe. Koriguj ishranu. Detalje o ishrani za masu mozes pronaci u drugom topicu.
                Ako je tako onda je super da se od ciste hrane ne deblja dobro svacam da mora navuci koji milimetar sala ako zelim 15 0 kg misica ali svejedno hvala trudim se to nisi u pravu imam volju vjezbam sam i umprovizranoj teretani gdje nema svjetla ni postene sprave ni tega sve je napravljenjo znaci volje ima

                Comment


                • #9
                  Re: Zastoj u napredku pomoc

                  Originally posted by Argentum View Post
                  Ogromne kolicine ciste hrane su potrebne da bi dobio masu, a uz pravilan i intezivan trening one se mogu kontrolisati i nikada neces postati debeo.
                  Prolista san malo bratove knjige iz biokemije i iskreno me cudi ovaj tvoj post s obzirom da tvrdis da studiras medicinu. Bas me cudi.

                  Calories in vs calories out 0 bodova a?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zastoj u napredku pomoc

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Calories in vs calories out 0 bodova a?
                    Zabavi se malo.

                    http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=131439143

                    Comment


                    • #11
                      Re: Zastoj u napredku pomoc

                      Kad vec ides mudrovat, ajde da i ja malo izokrenen stvari i stavin ti rici u usta.

                      Tvojom logikom, ja sebi napravin dobar program i treniran ko zvijer. Sve ostale varijable takodjer dobro poslozin, odmor, san, manjak stresa itd. Jeden iskljucivo clean food i pazin na sve moguce detalje, dovoljno vitamina, minerala, vlakana, i sudeci po tvojoj izjavi, ako mi je odrzavanje recimo 3000kcal, svejedno je ocu li ja jest 3200, 3500, ili 4000 kal jer sav uh dolazi iz batata, krumpira, zelenila rize, graha, jer u prehrani iman dovoljno nezasicenih masti, omega 3, i nema sanse da dobijen masnih naslaga jer jeden zdravo. Cak i ako iman nepotrebno velik kalorijski unos.

                      To sta si na medicini, ne znaci da imas dozvolu srat kvake. Iman (ne)sricu da san u krugu dosta doktora i vidia san koliko briljantnih umova ima u toj struci i s druge strane zacudilo me koliko degenerika ima.

                      Pricas o bodybuildingu, di su ti slike? Di su ti liftovi? Novi si na forumu, ponasaj se u skladu s time.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zastoj u napredku pomoc

                        ali vidim nekih pocnu raditi sklekove vidi im se na tijelu u mene trening ko u overema kvalitetna prehran i nikako
                        Studije kažu da se hormon rasta jako luči kod više ponavljanja ,nego kod treninga sa velikim težinama ,ima ljudi rade sklekove s velikom voljom i to rezultira visokim GH-om ,ima studija dosta .Usporedili su odgovor hormona rasta poslije sprinta od 6-10 sec i sprinta od 30 i 30 + sekundi .Uvijek bi bio dvaput viši hormon rasta ljudima poslije sprinta od 30 sec ,nego onima koji su trčali kraće vrijeme .Šećer je loš i bolje da si ga izbacio ,prouči tablice hrane i jedi ono što ti fali .Trening ko Overeem ,to sanjaš ,taj čovjek je elita bio u kickboxu i mma u Japanu i nakon ,ali bez obzira na strast i volju ,bez drugih faktora nema rezultata.
                        Last edited by kelly; 13-11-14, 23:38.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Zastoj u napredku pomoc

                          Originally posted by Maximus1950 View Post
                          Kad vec ides mudrovat, ajde da i ja malo izokrenen stvari i stavin ti rici u usta.

                          Tvojom logikom, ja sebi napravin dobar program i treniran ko zvijer. Sve ostale varijable takodjer dobro poslozin, odmor, san, manjak stresa itd. Jeden iskljucivo clean food i pazin na sve moguce detalje, dovoljno vitamina, minerala, vlakana, i sudeci po tvojoj izjavi, ako mi je odrzavanje recimo 3000kcal, svejedno je ocu li ja jest 3200, 3500, ili 4000 kal jer sav uh dolazi iz batata, krumpira, zelenila rize, graha, jer u prehrani iman dovoljno nezasicenih masti, omega 3, i nema sanse da dobijen masnih naslaga jer jeden zdravo. Cak i ako iman nepotrebno velik kalorijski unos.

                          To sta si na medicini, ne znaci da imas dozvolu srat kvake. Iman (ne)sricu da san u krugu dosta doktora i vidia san koliko briljantnih umova ima u toj struci i s druge strane zacudilo me koliko degenerika ima.

                          Pricas o bodybuildingu, di su ti slike? Di su ti liftovi? Novi si na forumu, ponasaj se u skladu s time.

                          Slazem se s ovim gore napisanim, ali s ovim boldanim ne. Kakve to veze ima? Totalno nepotrebno. Dakle onaj tko ima dobre liftove/slike/... je relevantan komentirati o odredenim temama? Lyle McDonald je primjer suprotnog.
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • #14
                            Re: Zastoj u napredku pomoc

                            pusti ga ba jbt vidi se da je trol



                            fol zanima se za neku nauku iza svega a kao argument salje neki link teme u kojoj nema ni jedan podrijepljen post niti ikog ko uopce u potpunosti razume sta bi abstract ''studije'' iz linka znacio u prakticnom smislu
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #15
                              Re: Zastoj u napredku pomoc

                              Originally posted by neuk View Post
                              Slazem se s ovim gore napisanim, ali s ovim boldanim ne. Kakve to veze ima? Totalno nepotrebno. Dakle onaj tko ima dobre liftove/slike/... je relevantan komentirati o odredenim temama? Lyle McDonald je primjer suprotnog.
                              Poprilicno defenzivan stav, podsjecas me na pripadnika fat acceptance pokreta.

                              Bez puno trolanja i provokacija, moj razlog za taj stav je ovaj. Generlano ljude ne cijepim pitanjima o izgledu i totalu, nemamo svi iste uvjete, mogucnosti ni znanje,isti staz u gymu, da ne prican o faktorima na koje ni ne mozemo utjecat i sukladno tome ni rezultati ne mogu bit jednako dobri. Niti me zanima usporedba ikakvog tipa.

                              Al kad dodje nek pametnjakovic i ima pricu, on proucava bildere, on trenira godinama, on ima svoje principe koji funkcioniraju a kose se sa svim mogucim principima, onda me definitivno zanima stanje stvari da vidimo jesu li djela jednako dobra koliko je jezicina duga. Da znan koliku cu tezinu pridavat njegovim rjecima jer trenutno tezine bas i nema.

                              @Triple: Fala sta si mi objasnia.

                              Comment

                              Working...
                              X