Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zastoj u napredku pomoc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zastoj u napredku pomoc

    ne znači da se mora prosipat pamet ako se i ima čime za potkrijepiti

    ps od clean prehrane se može udebljat ali značajno manje i teže
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #17
      Re: Zastoj u napredku pomoc

      Istina, i svejedno ga necu cijenit ko forumasa al barem cu koliko toliko ozbiljno dozivit njegove postove.

      Comment


      • #18
        Re: Zastoj u napredku pomoc

        jesi li razmišljao o nekoj kemiji?

        Comment


        • #19
          Re: Zastoj u napredku pomoc

          Je l ne dobijaš kile? Jedi više bokte mazo. Je l ni onda ne dobivaš? Jedi još više. O čemu mi pričamo?

          Comment


          • #20
            Re: Zastoj u napredku pomoc

            A Nainus vam je Carl Wind, ilitiga Matija Runje.

            Maximus dugopostaš, a ne zločinac.

            Comment


            • #21
              Re: Zastoj u napredku pomoc

              Originally posted by Kahn View Post
              A Nainus vam je Carl Wind, ilitiga Matija Runje.

              Maximus dugopostaš, a ne zločinac.
              O čemu ti ,moje ime je Edi .

              Comment


              • #22
                Re: Zastoj u napredku pomoc

                Marince, nemoj gubiti prijatelju volju cim zapne, prenegativno se postavljaš. Svjestan si i sam da premalo hrane unosis i bojis se malo sala, a htio bi misice. Jel te možda zatrovao današnji marketing raznih "natty" youtubera koji imaju odlicna tijela konstantno suha, a piju samo whey i kreatin te testosteron nebi preporucili ni rođenom ocu koji im je prenio tu odlicnu genetiku jer nema potrebe. Dakle ti si kao taj otac, opao ti je testosteron, bole te kosti u glavi, bojis se isprobati džemper u H&M-u pred zgodnom prodavačicom. Vracas se kuci, a zena ti je skuhala rucak koji ukupno nema ni 30g proteina :O . Tada shvatis da je krajnje vrijeme da se drugacije postaviš, uzmeš žlicu u ruke, treniras malo cesce i jace te ce rezultati i doci. Kukanje i razbijanje glave kad ce doci vrijeme da izgledas velik u odjeci po zimi je sve samo ne korisno. Opusti se malo za pocetak, odi na masažu s happy end-om, procitaj ponovno postove koji su napisali forumasi i sretno
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • #23
                  Re: Zastoj u napredku pomoc

                  Originally posted by marince View Post
                  Ako je tako onda je super da se od ciste hrane ne deblja dobro svacam da mora navuci koji milimetar sala ako zelim 15 0 kg misica ali svejedno hvala trudim se to nisi u pravu imam volju vjezbam sam i umprovizranoj teretani gdje nema svjetla ni postene sprave ni tega sve je napravljenjo znaci volje ima
                  Ne. Od svake hrane se deblja, ali osoba koja trenira je u stanju pojesti vece kolicine hrane (a da od toga ne pate) u odnosu na ljude koji ne treniraju. Poanta svega toga sto pisem jeste da se drzis ciste hrane jer na taj nacin drzis pod kontrolom svoju ishranu (teze ces se udebljati, a dobijas uslov za masu), a ujedno koristis ono sto ti je potrebno. Vise kalorija, vise snage.

                  Moj savjet je da dobro pojedes prije i nakon treninga, ne obracajuci paznju na kolicinu, vec na sadrzaj hrane. Ja licno imam dva post-workout meala, jedan nakon treninga, a drugi sat vremena nakon prvog. Zapazio sam pomak u odnosu na vremena kada je to bio samo jedan obrok. Jedi kada si god gladan i koliko god zelis, tacnije koliko god mozes. Pripazi da jedes cisto. Svaki trening odradi punim potencijalom i redovno dizi kilaze. Nemoj dopustiti da naredni trening po intenzitetu i tezini bude na nivou prethodnog ili slabiji. To je put do mase.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Zastoj u napredku pomoc

                    Receno ti je sve.. Jedi vise!! Napisi i program da vidimo sa kakvim vjezbama radis jer uvijek postoji mjesto za poboljsanje. Dobro ti je hardy reko,nemoj mislit o tome kako izgledas.. Znam ja taj osjecaj,tako sam i ja svakih pola ure se gledao u ogledalo ko budala,a ustvari bit je u tome da se opsutis,uzivas u treningu,jedes kako treba i provedes kvalitetno vrijeme sa curom,bratom,prijateljima ili s kim god hoces,samo je bitno bit opusten... i citaj stalno nesto o vjezbanju,slusaj ljude koji imaju iskustva itd..
                    "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                    "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                    Comment


                    • #25
                      Re: Zastoj u napredku pomoc

                      Originally posted by George St-Pierre View Post
                      Receno ti je sve.. Jedi vise!! Napisi i program da vidimo sa kakvim vjezbama radis jer uvijek postoji mjesto za poboljsanje. Dobro ti je hardy reko,nemoj mislit o tome kako izgledas.. Znam ja taj osjecaj,tako sam i ja svakih pola ure se gledao u ogledalo ko budala,a ustvari bit je u tome da se opsutis,uzivas u treningu,jedes kako treba i provedes kvalitetno vrijeme sa curom,bratom,prijateljima ili s kim god hoces,samo je bitno bit opusten... i citaj stalno nesto o vjezbanju,slusaj ljude koji imaju iskustva itd..
                      PONEDJELJAK-Ramena/traps
                      -vojnicki potisak 5x12
                      - uspravno veslanje 3x12
                      - predrucenje bucicama 3x12
                      -letenje bucicama 4x12
                      -pa jednorucno odrucenje 2x8 velika tezina
                      -odrucenje u pretklonu(zadnje rame)
                      -slijeganje ramenima 5x12
                      SRIJEDA-prsa /triceps
                      -Bench press 5x10-12
                      -Propadanja 3-4x12
                      -kosi bench press 3x12
                      -kontra kosi 3x12
                      Triceps
                      -uski bench press 3x12
                      propadanja 3x12
                      -francuski potisak Z-sipkom 3x12
                      -savijanje urkeu laktu nez tocno ime 2-3 x15
                      PETAK-biceps/leđa
                      -zgibovi siroki 5x10
                      -velsanje u pretkolnu 4x10
                      - chin ups 4x10
                      veslanje bucicom 3x10
                      Biceps
                      -PREGIBI sipkom kontra hvati i standardni 3x10
                      -uski zgibovi 3x10
                      -hammer pregib 3x8
                      -21s vjezba 2x
                      -NEDJELJA NOGE

                      Cucnjevi 5x8
                      bugarski cucanj 3x10
                      podizanje na prste 5x15-20
                      jendonozno podizanje na uzvisenju 3x10

                      Comment

                      Working...
                      X