Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li poceti sa treningom

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li poceti sa treningom

    Pozdrav ekipo,
    imam 1,72 il malo vise cm i 56kg (17god) ... e sad pitanje da li da pocnem da treniram vratilo/razboj/sklekovi i to osnovno ili da sacekam da se jos udebljam ? jer nebih da za sledece ljeto budem sav izdefinisan ali mrsav (bez mase) znaci da li je pametno poceti vec sad trenirati ili sacekati da se popravim 4-5kg. Ne pusim , rijetko vutra i alkohol... E i vjecna dilema da bi se udebljao trebam li sto manje da se krecem i slicno ili da se bavim fizickom aktivnoscu? pozdrav

  • #2
    Re: Da li poceti sa treningom

    ako ti je cilj izgledat ko onaj frajer iz reklame za michelin trebo bi se što manje kretat i jest što više nezdrave hrane što god ti dođe pod ruku i sigurno ćeš se udebljat,vaga će se pomaknut...ako želiš dobit kvalitetne kile radi vježbe snage i puno jedi al ipak malo pripazi na prehranu...

    Comment


    • #3
      Re: Da li poceti sa treningom

      Originally posted by Marihuana:) View Post
      Pozdrav ekipo,
      imam 1,72 il malo vise cm i 56kg (17god) ... e sad pitanje da li da pocnem da treniram vratilo/razboj/sklekovi i to osnovno ili da sacekam da se jos udebljam ? jer nebih da za sledece ljeto budem sav izdefinisan ali mrsav (bez mase) znaci da li je pametno poceti vec sad trenirati ili sacekati da se popravim 4-5kg. Ne pusim , rijetko vutra i alkohol... E i vjecna dilema da bi se udebljao trebam li sto manje da se krecem i slicno ili da se bavim fizickom aktivnoscu? pozdrav
      hahahahahaahah

      misliš se udebljat pa onda salo pretvorit u mišiće?

      dok drugi nisu vidili i počeli se rugat, da ti odmah kažem da je to nemoguće

      dobro vježbaj, dobro jedi, gradi mišiće a ne salo

      čitaj forum, puno čitaj forum
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • #4
        Re: Da li poceti sa treningom

        J e d i
        e
        d
        i

        Comment


        • #5
          Re: Da li poceti sa treningom

          Jedi, jedi, jedi, treniraj, spavaj, spavaj, spavaj. Alkohol i vutra off.

          Comment


          • #6
            Re: Da li poceti sa treningom

            Originally posted by Marihuana:) View Post
            Pozdrav ekipo,
            imam 1,72 il malo vise cm i 56kg (17god) ... e sad pitanje da li da pocnem da treniram vratilo/razboj/sklekovi i to osnovno ili da sacekam da se jos udebljam ? jer nebih da za sledece ljeto budem sav izdefinisan ali mrsav (bez mase) znaci da li je pametno poceti vec sad trenirati ili sacekati da se popravim 4-5kg. Ne pusim , rijetko vutra i alkohol... E i vjecna dilema da bi se udebljao trebam li sto manje da se krecem i slicno ili da se bavim fizickom aktivnoscu? pozdrav
            Naravno da , kreni zgib,sklek,cucanj,propadanja i puno truda i volje ulozi ja ti mogu biti primjer samo te vjezbe radim ( imas masu varijacija ) i udebljo sam se sa 58 na 74 kile. u roku 8 mjeseci cca.Ako vjezbas vise potrebe za hranom imas / barem ja / i gledja da jedes 4-5 puta dnevno i nemoj se previse obazirat sve jedi grah kruh ma sve a ne sad samo riba i slicno.NApredovat ces sigurno ! sretno
            stara skola kreka rokanje apoteka

            Comment


            • #7
              Re: Da li poceti sa treningom

              Originally posted by dejan47 View Post
              Naravno da , kreni zgib,sklek,cucanj,propadanja i puno truda i volje ulozi ja ti mogu biti primjer samo te vjezbe radim ( imas masu varijacija ) i udebljo sam se sa 58 na 74 kile. u roku 8 mjeseci cca.Ako vjezbas vise potrebe za hranom imas / barem ja / i gledja da jedes 4-5 puta dnevno i nemoj se previse obazirat sve jedi grah kruh ma sve a ne sad samo riba i slicno.NApredovat ces sigurno ! sretno

              A na koji način se zgibovima i sklekovima vježbaju noge?
              Nek upiše u teretanu i vježba cijelo tijelo. I koji će mu k. kruh?
              Nek pročita malo forum vezano za prehranu i nek si sastavi pristojan jelovnik.

              Comment


              • #8
                Re: Da li poceti sa treningom

                Ljudi znam da treba sve vise jesti i jesti, nemojte mi to spominjati Neko je napisao da odem u teretanu ali necu jer se to meni nesvidja, meni se svidja da imam tijelo takvo da se vidi da vodim brigu o njemu a ne tijelo kao iz teretane... Ono sportski tip... E sad to sto sam rekao da dobijem salo pa da pretvorim u misice, ne razumijem se bas najbolje, pa kako se drugacije dobija masa? ja necu da budem izdefinisan i mrsav, vec izdefinisan i normalno gradjen
                pozdrav .... znam jednog lika koji ima samo definiciju i momak izgleda bas mrsav i ako mu se vidi svaki misic kad se skine

                Comment


                • #9
                  Re: Da li poceti sa treningom

                  Originally posted by Marihuana:) View Post
                  Ljudi znam da treba sve vise jesti i jesti, nemojte mi to spominjati Neko je napisao da odem u teretanu ali necu jer se to meni nesvidja, meni se svidja da imam tijelo takvo da se vidi da vodim brigu o njemu a ne tijelo kao iz teretane...
                  neki postari odbijaju ući u teretanu iz istog razloga kao i ti, da se ne bi prenabildali prebrzo
                  pisma dostavljaju samo do ulaza

                  Comment


                  • #10
                    Re: Da li poceti sa treningom

                    Originally posted by Marihuana:) View Post
                    Ljudi znam da treba sve vise jesti i jesti, nemojte mi to spominjati Neko je napisao da odem u teretanu ali necu jer se to meni nesvidja, meni se svidja da imam tijelo takvo da se vidi da vodim brigu o njemu a ne tijelo kao iz teretane... Ono sportski tip... E sad to sto sam rekao da dobijem salo pa da pretvorim u misice, ne razumijem se bas najbolje, pa kako se drugacije dobija masa? ja necu da budem izdefinisan i mrsav, vec izdefinisan i normalno gradjen
                    pozdrav .... znam jednog lika koji ima samo definiciju i momak izgleda bas mrsav i ako mu se vidi svaki misic kad se skine
                    ...

                    image.jpg
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • #11
                      Re: Da li poceti sa treningom

                      Meni jos ne ulazi u glavu jel toliki *ebeni problem ostaviti dva-tri sata,procitati clanke i teme vec kad pokusavas nesto promijeniti na sebi ne moras biti lijen i doci tu govoriti da se nece nabildati vec radije biti vreca sala koja ce se pretvoriti u misice ako se pije onaj wheyov i krejatinin

                      Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                      BB AND THIS !

                      Comment


                      • #12
                        Re: Da li poceti sa treningom

                        pa ljudi necu ja da pijem nikakve proteine niti nista, necu ni u teretanu necu da se bildujem i imam velike misice , ja hocu samo fino da izgledam da budem fit....

                        Comment


                        • #13
                          Re: Da li poceti sa treningom

                          imaš neki zatucani stav o teretani i vježbanju

                          proteini se uglavnom jedu, kroz hranu koju vjerojatno i ti jedeš nekad. meso, riba, jaja, posni sirevi, itd., i u manjoj mjeri kroz prah, ali to je radi praktičnosti, a ne jer ćeš dobit instant mišiće od toga.


                          u teretani ima više onih koji žele bit fit, nego onih koji se pripremaju za natjecanja, tj. ozbiljno "bilduju"

                          nečeš imat velike mišiće. ne boj se, nije to tako lako.


                          uglavnom, nemaš pojma a misliš da imaš. bez ljutnje.
                          morat ćeš se potrudit, pa makar ti želio "samo" izgledat fino i bit fit.


                          ČITAJ FORUM, PORTAL.
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Da li poceti sa treningom

                            Originally posted by Marihuana:) View Post
                            pa ljudi necu ja da pijem nikakve proteine niti nista, necu ni u teretanu necu da se bildujem i imam velike misice , ja hocu samo fino da izgledam da budem fit....
                            Još jedan koji vidi veliku razliku između proteina i bjelančevina

                            Comment


                            • #15
                              Re: Da li poceti sa treningom

                              Ovaj trolla ili?

                              Comment

                              Working...
                              X