Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prokleta genetika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Prokleta genetika

    Nije to do GENETIKE.Ti si previse ne disciplinovan,i valjalo bi malo citati na forumu a ne odmah traziti savjete,bez da si ista korisno probao.Cuj jos bi on steroide,nema tu nista ako se ti ne uhvatis malo citanja,a malo manje drugi gluposti.
    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #17
      Re: Prokleta genetika

      samo ti napiši svoj dnevni meni i odmah ćemo ti potvrditi da si daleko ispod kalorijskog suficita..jer nemoguće je da jedeš kao konj,tj da si u suficitu a ne dobivaš na masi.

      Comment


      • #18
        Re: Prokleta genetika

        imate pozdrav sa mojih 66,8 KG
        i svakim danom sve vise i vise napredujem

        Comment


        • #19
          Re: Prokleta genetika

          Originally posted by korisnik125 View Post
          imate pozdrav sa mojih 66,8 KG
          i svakim danom sve vise i vise napredujem
          Dok nisam vidio sliku, očekivao sam puno goru situaciju. Ta rupa na prsima , uopće ne dolazi do izražaja toliko...

          Drago mi je da napreduješ i da masa dolazi. S vremenom počni paziti kakve kalorije unosiš u sebe... Što manje "praznih kalorija" to bolje. Unosi što više kalorija , ali iz zdravije hrane.

          Comment


          • #20
            Re: Prokleta genetika

            Malo glupo zvuci al mislim da su me zobene pahuljice najvise pogurale
            Znaci izmedju svakog obroka,jogurt,banana,med,ovsene i malo plazme (mljevene) i zavisi kako kad sta ima dodam npr badema,oraha,grozdice sta se nadje.
            malo su mi se do sad ogadile koliko ih jedem al uvijek nesto promjenim npr ubacim nesto novo i vec drugacije bude.
            znao me stomak bolit od prenajedanja al vec sam naviko i sve vise jedem
            sto se tice treninga svaki drugi dan je i idem u teretanu
            poslije treninga whey,kreatin,i to je to
            Dosta vise piletine u ishrani i prije sam je jeo al sad jos vise

            Comment


            • #21
              Re: Prokleta genetika

              Nije ti genetika kriva što se ne možeš udebljati, da bi mogao za nešto kriviti genetiku potrebno je biti bar 3-4 godine redovno u teretani, probati masu programa i prehrana, tek onda možeš reći da ti je nešto genetski.
              Tvoj problem je što ne jedeš puno, ti samo misliš da jedeš puno.
              Uzmi si nekog trenera i neka te on trenira i jedi na silu, možeš si uzeti i neki gainer ako ne možeš jesti...
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: Prokleta genetika

                ako se netko nemoze udebljati neka proba MTS2D dijetu..

                prvi tjedan 5000 kcal, drugi tjedan 4000 kcal, 3. tjedan 3500 kcal, 4. 6000 kcal, 5. 5000 kcal, 6. 4500 kcal, ......
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #23
                  Re: Prokleta genetika

                  Originally posted by staragarda View Post
                  ako se netko nemoze udebljati neka proba MTS2D dijetu..

                  prvi tjedan 5000 kcal, drugi tjedan 4000 kcal, 3. tjedan 3500 kcal, 4. 6000 kcal, 5. 5000 kcal, 6. 4500 kcal, ......
                  Kakve sve gluposti necu procitati na ovom forumu...

                  Sta fali suficitu od xy kalorija i dodavanja xy jos svakih 1-2-3 tjedna?

                  Nevezano za tebe garda: ljudi pisu svakakva s*anja i onda se prodajom knjiga bogate na racun glupana koji puse ovakve gluposti.. Sta sve nece izmisliti za par $
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • #24
                    Re: Prokleta genetika

                    Hahahahaha

                    Da dodam..gore se radi o dnevnom unosu kalorija...i dize se tim principom do 8000 kcal...i onda spusta 50 kcal tjedno..

                    Za sad nepostoji nitko tko nije uspjesno bulkao na mts2d dijeti...
                    Poslano sa mog GT-S6810P koristeći Tapatalk
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • #25
                      Re: Prokleta genetika

                      Nisam okrivio genetiku za mrsavost,dole sam i naveo da imam losa prsa,izdeformisana i losa mi genetika na prsima,i nakon operacije se nisu popravila kako treba,i sad imam taj problem,koliko god imao kila prsa izgledaju mrsava,jer rebra su mi uvijena i kod stomaka izbacena

                      Comment


                      • #26
                        ...........................
                        Last edited by PatrickCro; 12-11-20, 00:14.
                        pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

                        Comment


                        • #27
                          Re: Prokleta genetika

                          Ne budi mala plačljjiva kujica. Jedi više. Ako ne dobijaš kilažu, onda jedi još više. Ako ni tada ne dobijaš, onda jedi još i više. Ako ni tad, onda jedi još i više. Jedi više i više dokle god ne počneš dobijat i prekini srat! Ima li imalo logike u toj tvojoj glavi.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Prokleta genetika

                            Originally posted by Kahn View Post
                            Ne budi mala plačljjiva kujica. Jedi više. Ako ne dobijaš kilažu, onda jedi još više. Ako ni tada ne dobijaš, onda jedi još i više. Ako ni tad, onda jedi još i više. Jedi više i više dokle god ne počneš dobijat i prekini srat! Ima li imalo logike u toj tvojoj glavi.
                            Idi ba popij bensedin nisi dobar

                            Comment


                            • #29
                              Re: Prokleta genetika

                              Originally posted by korisnik125 View Post
                              Idi ba popij bensedin nisi dobar
                              Barem nemam 58 kila jer nisam dovoljno muško da jedem muške količine hrane

                              Comment


                              • #30
                                Re: Prokleta genetika

                                Originally posted by Kahn View Post
                                Barem nemam 58 kila jer nisam dovoljno muško da jedem muške količine hrane
                                66*kg
                                I da,ti si izgleda rodjen veliki i dok su svi isli u vrtic ti si u teretanu

                                Comment

                                Working...
                                X