Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobit na misicnoj masi - Da li se pravilno hranim i vjezbam?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: dali se pravilno hranim i vjezbam??

    Originally posted by Benj0ny
    Originally posted by mirness
    Originally posted by Benj0ny
    Ne valja isti dan trenirati triceps i prsa
    Ako si početnik u teretani bolje središ neki klasičan program treninga
    npr.
    1 grudi-biceps
    2 odmor
    3 leda-triceps
    4 ramena-noge
    5 odmor
    1 grudi-biceps
    2 odmor
    .........
    a zasto nevelja isti dan trenirat triceps i prsa??
    Ja što saznam iz članaka ovog foruma toga se i držim i to ostalima preporučujem.
    Text sa ovog site-a :

    U starije vrijeme bodybuildinga, bodybuilderi su trenirali triceps isti dan kada i prsa. U stvari, velik broj ih i dan-danas tako radi. Međutim, ova tehnika stare škole možda i nije najbolji način kako razviti pravu veličinu tricepsa koja vam očajnički nedostaje. Trenirajući triceps neposredno nakon treninga prsa, ne upotrebljavate optimalnu težinu kojom opterećujete triceps jer ste ga koristili, a time i izmorili, u treningu prsa. Obratite pažnju na svjež i odmoran triceps, upregnite ga na rad s većim kilažama i vrlo brzo ćete vidjeti nove promjene u njegovom izgledu.
    Ovdje je sve objašnjeno al' naravno kako kome odgovara
    Nego, da se mi vratimo TEMI !
    to je upravo ono sto sam napiso u mom prvom postu .
    Originally posted by jebac1501
    treniram borilački sport UFC i planiram pojačat treninge ali nakon što si kupim mega mass 2000...

    Comment


    • #17
      Re: Dobit na misicnoj masi - Da li se pravilno hranim i vjezbam?

      Totalno nebitna diskusija... to je tako individualno... ni meni osobno prsa+tric nije najbolja varijanta za optimalnu hipertrofiju tricepsa...
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • #18
        Re: Dobit na misicnoj masi - Da li se pravilno hranim i vjezbam?

        Originally posted by DrHouse
        Totalno nebitna diskusija... to je tako individualno... ni meni osobno prsa+tric nije najbolja varijanta za optimalnu hipertrofiju tricepsa...
        nek svak radi kako njemu odgovara!

        Comment


        • #19
          Re: Dobit na misicnoj masi - Da li se pravilno hranim i vjezbam?

          evo sad cu nakon sedam mjeseci teretane sam odgovoriti na svoje pitanje, jer su se decki malo zanijeli u raspravi i potpuno me ignorirali)) sad imam 93 kg.. jako sam zadovoljan ucinjenim... mada sam pored mišića dobio i sala pa cu poceti malo trcati, da malo oblikujem trbuh... uglavnom... pijem dosta proteina, jedem ko manijak i minimalno 4 puta tjedno sam u teretani... prije spavanja umjesto aminokiselina pijem kazein.. i svima koji su prirodno mršavi tj. imaju brz metabolizam preporučam bioenzime poslije najobilnijeg obroka u danu...

          Comment

          Working...
          X