Announcement

Collapse
No announcement yet.

pomoć oko povećanja mišične mase visina 178 65 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pomoć oko povećanja mišične mase visina 178 65 kg

    Imam 18 godina do prije 8 mjeseci izgledao sam malo deblje imao sam salo na trbuhu i prsima. Počeo sam jesti malo manje ob kad god sroke i voziti bicikl u brdo i ravnoam stigao i kile su samo padale. U 2-3 mjeseca pao sam sa 74kg na 62kg. Preko ljeta sam počeo dizati utege za biceps i triceps, trbušnjake i leđnjake u jednakom broju, radio sam sa gumom i vozio bicikl. Na moje 62kg i dalje nisam izgledao mršavo ali sam mislio da je to koža koja je ostalo zbog brzog mršavljenja i da će se to s vremenom povuć. Nakon ljeta morao sam napraviti pauzu zbog drugih obaveza ali prije mjesec i pol krenuo sam redovito u teretanu 3-4 puta tjedno a ponekad se zna zalomit još koji put ako stignem.
    Prije se nisam bavio sportom ali otkad idem u teretanu vidim rezultate najviše na rukama i leđima. Zanima me dali je moguće na tu težinu još uopće imati sala i dali je to samo koža, a ako je to salo kako se toga riješiti računajući da imam samo 65kg? Da li da prvo idem na masu ili na gubitak sala do kraja?
    p. s. Od prije tjedan dana počeo sam uzimati powermass

  • #2
    Re: pomoć oko povećanja mišične mase visina 178 65 kg

    Ti ocito imas brzi metabolizam , sto je dobro.

    Za svoj izgled i tu procjenu odi kod lijecnika pa neka ti objektivno oko kaze.

    Za masu imas programe treninga i prehrane kojih ima podosta na ovom portalu.

    Ja sam 1989 imao 68 kg i htio sma uciniti nesto od sebe jer sma izgledao kao pero. Treningom i prehranom (bez suplemenata) u 4 mjeseca sam uspio dobiti 15 kg mase, dakle mase uz nesto sala, ali to je bio put prema daljnjem razvoju ciste misicne mase i kasnije same definicije
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

    Comment


    • #3
      Re: pomoć oko povećanja mišične mase visina 178 65 kg

      Kad krenes sa sistemskim prgramom za masu metabolizam ce ti postupno usporavati. I da sve to se racuna uz visevremenski period treniranja, nista za u mjesec/dva
      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

      Comment


      • #4
        Re: pomoć oko povećanja mišične mase visina 178 65 kg

        da nadodam jos jer eto zaboravih (godine prvo je bilo bitno dobiti apetiti, pa su tada jedino tu bili B vitamini a onda uz sustavni trening hrana, hrana i hrana 6 obroka dnevno i puno odmora. Uostalom imas sve kako rekoh
        Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

        Comment


        • #5
          Re: pomoć oko povećanja mišične mase visina 178 65 kg

          Koliko si visok?
          Imam osjećaj da si premršav.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: pomoć oko povećanja mišične mase visina 178 65 kg

            Originally posted by kelly View Post
            Koliko si visok?
            Imam osjećaj da si premršav.
            U naslovu ti je napisao 178

            Comment


            • #7
              Re: pomoć oko povećanja mišične mase visina 178 65 kg

              Sad sam vidio, jbg...
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: pomoć oko povećanja mišične mase visina 178 65 kg

                A jel mi možete dati neki savjet ako stavim sliku, osobno imam neki osječaj da je to višak kože koji bi se trebao povući jel nikad u životu nisam imao više kila nego visina-100cm, i neodlučan sam ako je to salo dali da prvo idem na masu do recimo 70kg pa opet na čiščenje još to malo ili da sad odma idem na čiščenje do kraja

                Comment

                Working...
                X