Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eto i mene ^^

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto i mene ^^

    Vec sam se predstavio, al ponovit cu.

    20 godina, 60 kg, 180 cm visine. Zavidna težina, ne

    Na chatu sam trazio savjete od par ljud pa se uspostavilo da sam od par likova dobio nespretne prijedloge u vezi prašaka koje bi trebao koristiti..Meni zapravo trebaju ugljikohidrati koji će mi, kako naslov kaže, povećati mišićnu masu (to je prva faza), a onda tek mogu krenit s drugom fazom koja uključuje visok udio bjelančevina odnosno proteina, jesam dobro rekao?

    I kaze mi taj fitnes trener da bi trebao radit po jednom programu tih cirka 3 mjeseca pa vidit hoću li se i koliko udebljati.

    Rekao mi je da obavezno doruckujem, rucam i veceram, da jedem piletine, tune (u konzervi?), voća, tjestenine,...orasastih plodova?

    Uglavnom...ima nekog iz Varaždina? Jos uvijek neznam di bi se upisao u teretanu xD
    Last edited by kelly; 22-01-12, 14:21.

  • #2
    Re: Eto i mene ^^

    Gledaj da u svakom obroku unosiš oko 30 g proteina, ne više, možeš malo manje.
    Vjerovatno si ektomorf, tako da možeš trpat u sebe kolikogod hoćeš ugljikohidrata, nećeš dobit puno na težini.

    Nećeš se ti udebljat samo od ugljikohidrata, treba i trenirat. Radi po Starting strengh programu za početak pa vidi kako napreduješ.
    Kao što sam već rekao, proteini su nužni u svakom obroku, a najpotrebniji su ujutro, poslije treninga i za vrijeme spavanja (večera).

    Jedi puno piletine, krumpira, riže, zobenih, tunjevine, jaja, tjestenine, povrća, posnog.... itd itd.
    Da, preporučio ti je skupi šećer od Weidera. Samo ti sebi kupi whey i glukozu i bolje ćeš proći. Ova kanta ti neće trajat ni mjesec dana. Istina je da ćeš ti dobit nešto mase od tog proizvoda, kako da i nebi od toliko šećera po porciji.
    Peglaj po kompleksnim ugljikohidratima, unesi na dan oko 120g proteina, kalorijski suficit 300-500 kcal, i kile moraju ići gore!

    Comment


    • #3
      Re: Eto i mene ^^

      Originally posted by pavlek View Post
      Gledaj da u svakom obroku unosiš oko 30 g proteina, ne više, možeš malo manje.
      Vjerovatno si ektomorf, tako da možeš trpat u sebe kolikogod hoćeš ugljikohidrata, nećeš dobit puno na težini.
      Dobro, al mi je rekao da najprije moram dobit na kilazi. Premršav sam da bi krenio s nekim ekstra proteinima. A i ne želim izgleda suho i žilavo,...kako to obično izgleda dok se mršavi previše fokusiraju na mišiće, a slabo ili nikako na težinu.

      Originally posted by pavlek View Post
      Nećeš se ti udebljat samo od ugljikohidrata, treba i trenirat. Radi po Starting strengh programu za početak pa vidi kako napreduješ.
      Kao što sam već rekao, proteini su nužni u svakom obroku, a najpotrebniji su ujutro, poslije treninga i za vrijeme spavanja (večera).
      Nasao sam. Hvala ,) Ovo bi trebao radit prvih nekoliko tjedana (prije nego krenem na 'prave' sprave s utezima)?

      Originally posted by pavlek View Post
      Jedi puno piletine, krumpira, riže, zobenih, tunjevine, jaja, tjestenine, povrća, posnog.... itd itd.
      Da, preporučio ti je skupi šećer od Weidera. Samo ti sebi kupi whey i glukozu i bolje ćeš proći. Ova kanta ti neće trajat ni mjesec dana. Istina je da ćeš ti dobit nešto mase od tog proizvoda, kako da i nebi od toliko šećera po porciji.
      Peglaj po kompleksnim ugljikohidratima, unesi na dan oko 120g proteina, kalorijski suficit 300-500 kcal, i kile moraju ići gore!
      Ček ne kužim, ti se slažes s tim da ono uzimam ili mi predlažeš nešto drugo? Jer šećer = glukoza. Sad sam i ja skuzio da će mi to bit premalo...Trebao bi unosit oko 120g/dnevno..a to mi bi mi po toj logici trajalo mjesec dana...

      I još nešto moram pitati. Dok sam isao u teretanu...jako jako davno (vise radi druzenja i zaebancije)..znalo mi se desit da bi se počeo trest što me jako živciralo. Mora da je to od nejedenja ili mi se spustio šećer?!

      Ima nekog iz vž ponavljam?

      Comment


      • #4
        Re: Eto i mene ^^

        + Nije mi jasno..šta se ne može edit-irati post?!

        Comment


        • #5
          Re: Eto i mene ^^

          nakon 5min što je napisan više se ne može editirati.

          Comment


          • #6
            Re: Eto i mene ^^

            a gdje je edit..ne vidim?!

            Comment


            • #7
              Re: Eto i mene ^^

              Originally posted by marek20 View Post
              Premršav sam da bi krenio s nekim ekstra proteinima.
              Ne sjećam se kad sam ovakvu glupost pročitao...žalosno.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Eto i mene ^^

                Originally posted by kelly View Post
                Ne sjećam se kad sam ovakvu glupost pročitao...žalosno.

                hahahahah zato mu nisam ništa htjeo odgovorit jer sam se naživcirao xD
                javio se u inbox pa sam mu sve objasnio, nebi trebao više ništa pitat

                Comment


                • #9
                  Re: Eto i mene ^^

                  Originally posted by kelly View Post
                  Ne sjećam se kad sam ovakvu glupost pročitao...žalosno.

                  Pardon, ubuduće ću pazit šta pišem xD
                  Last edited by kelly; 22-01-12, 18:22.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Eto i mene ^^

                    pavlek kaže se 'htio'



                    Da, mlađi kolega mi je pojasnio neke stvari

                    Comment

                    Working...
                    X