Announcement

Collapse
No announcement yet.

mrsav sam pa se bojim da ne padnem u anoreksiju, znaci treba mi Vjezbe i koju hranu da konzumir

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mrsav sam pa se bojim da ne padnem u anoreksiju, znaci treba mi Vjezbe i koju hranu da konzumir

    Pozdrav, novi sam ovdje i nadam se da ce te mi moci pomoci ovo je moja prica. Imam 15 godina visok sam 180cm i tezak 65kg .. znaci mrsav sam ALI imam mali stomak (trbuh) to je zbog gena .. Htio bi da razvijem taj stomak i da izgledam hot za more to je 4 mjeseca vjezbe, sobzirom da nisam debeo i ima malo masti sa stomaka da se sazbije jel mi mozete reci sta da radim? Mislim jel trebam neku djetu da uzmem ali mrsav sam pa se bojim da ne padnem u anoreksiju, znaci treba mi Vjezbe i koju hranu da konzumiram? Mnogo bi volio da mi pomognete, Hvala unaprijed

  • #2
    Re: [Pocetnik] ABS [Pocetnik]

    bok bok..dobrodoso jos bolje osto

    za pocetak, ovo ti je alfa i omega svega:

    http://www.building-body.com/Katabolizam-misica-i-oporavak-nakon-treninga.html


    prije nego krenes dobro iscitaj ovo i nadi si potrebno:

    http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici

    kad si to iscitas bacis se onda ovdije:

    http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici

    good luck chuck
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #3
      Re: [Pocetnik] ABS [Pocetnik]

      Haha, oke upoznat sam sa vjezbama za ABS i to dobro, ali cuo sam dok se ne smakne salo sa stomaka dzabe mi raditi vjezbe zato sam pitao dijetu koju da drzim da to malo masti sa stomaka se smakne tako da mogu poceti raditi vijezbe, ispravi me ako grijesim D:

      Comment


      • #4
        Re: [Pocetnik] ABS [Pocetnik]

        pa cuj,negrjesis,ija muku mucim sa stomakom. koliko god radis trbusnjake salo neces tako lako skinut s njima,ili nikako. potrebna ti je prehrana i cardio vjezbe. zato sam ti dao link o prehrani. forum je zaista iscrpljujuce dobar po tim pitanjima. moje misljenje je da kako si naveo nisi lud za misicnom masom vec si se fokusiro iskljucivo na stomak, drzi se cardia i nadi si dobru prehranu,visoko proteinsku jer si iovako suh (sam si reko), nezelis bit jos vise. my opinion
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #5
          Re: [Pocetnik] ABS [Pocetnik]

          Heh, i nije salo toliko veliko posto sam mrsav ali ima ga malo moram to da smaknem .. ovo za cardio ti je dobra ideja a i upravu si nisam lud za misicima samo da sabijem taj stomak i malo neka se plocice vise hehe , evo forum je strava jos samo da napravim sedmicni meni sta cu da jedem i nadam se za 4 mjeseca cu da uspijem da napravim dobar stomak pa da na nesto lici posto imam tek 15 glupo mi je da idem u teretanu i da se bildujem, sve u svemu hvala puno na savjetima

          Comment


          • #6
            Re: [Pocetnik] ABS [Pocetnik]

            nista nije glupo i upamti da nikad nije rano za BB, moze samo bit kasno - bez obzira na godine...

            surfaj, surfaj i citaj forum nanovo i nanovo i neces se zajebat

            sretno
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • #7
              Re: [Pocetnik] ABS [Pocetnik]

              Nemoj fantazirati o nikakvim dijetama jer ćeš umrijeti od gladi.

              Jedi i vježbaj, imaš tek 15 godina...
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment

              Working...
              X