Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na masi.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na masi.

    Evo prije svega pozz svima i nadam se strucnoj pomoci bez glupih komentara naravno
    ugl... Imam 18 god visok sam 190 cm i imam oko 98-102 kg. Radi se o sljedecem da se bavim nogometom i da naravno
    aerobne vjezbe tj puno trčanja razgrađuju masu tj mišiće. (da ne ispadne da se hvalim ima podosta sala na trbuhu sto se nahvatalo preko zime ljenčarenjem, opijanjem i prežderavanjem) meni je ajmo reć problem složiti jedan kvalitetan trening u kojem bi našao neki balans između mase i definicije jer i zglobovi i leđa mi trpe stvarno veliko
    opterećenje prilikom tolko trčanja i skokova zbog tolike težine i zna doci do bolova... U teretanu sam krenuo prije 4
    god no bilo je tu dosta i prekidanja zbog raznih drugih obveza i nemogucnosti odlaska u teretanu zato sto u mom
    mjestu nema teretane pa nisam imao uvjek prijevoz i zbog preskakanja treninga doslo je do hlađenja no sad imam
    ponovno punoo volje vise nego ikad ali nazalost ne dovoljno vremena za istraživanje i slaganje programa treniranja zbog škole, priprema za državnu maturu i tako drugih obveza a htio bih u nesto brzem vremenu nekih 2-3 mjeseca
    izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na masi... masa mama <3( dobra genetika) pa ako mogu koji savjeti i neki kvalitetan program ako nije problem bio bih jako zahvalan. Evo i ja sam se potrudio sto
    detaljnije Vam opisati kako bi olakso nekome ako želi pomoći... LP

  • #2
    Re: Train hard or go home!

    http://www.building-body.com/forum/t...AMI-za-svakoga...
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

      hvala ali neznam mozda me niste shvatili ja sam mislio ako ima netko volju i želju pomoći mi napraviti trening ( vjezbe za pojedine tijelove, serije, broj ponavljanja itd)

      Comment


      • #4
        Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

        Možda i da se netko zaleti do tebe pa da te i besplatno trenira?
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

          Originally posted by Dida View Post
          Možda i da se netko zaleti do tebe pa da te i besplatno trenira?
          hahahhaaha dobra
          Originally posted by darios
          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

          Comment


          • #6
            Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

            -na ovome forumu ti se to placa

            Comment


            • #7
              Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

              http://www.building-body.com/ubrzajt...navljanja.html
              probaj ovo

              Comment


              • #8
                Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

                Šta sve neću pročitati ovdje!

                Comment


                • #9
                  Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

                  sry bilder faco ako smeta nemoj citat :S jbg nemožemo svi biti profici i savrseni nebi onad bilo zanimljivo

                  Comment


                  • #10
                    Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

                    Ali zašto si lijen,naravno da će te popljuvati,internet ko svemir pa traži malo kopaj,jbt ti došao i ajmo sad će tebi neko napisati program i super,bolje da si pronađeš nešto izmjeniš malo ako je potrebno probaš na treningu pa onda javi ovdje kako treniraš dali ima rezultata ili ne pa ćemo mi reći možda ovo ili ono izmjeniti!daj malo truda jbt

                    Comment


                    • #11
                      Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

                      hehehehhe TATA u pravu si apsolutno slazem se s tobom a jbg uljenio sam se nmg se pokrenut na rad i razmisljanje

                      Comment


                      • #12
                        Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

                        -direktor heheheheheehe

                        Comment


                        • #13
                          Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

                          Originally posted by direktoooR View Post
                          hehehehhe TATA u pravu si apsolutno slazem se s tobom a jbg uljenio sam se nmg se pokrenut na rad i razmisljanje
                          kad vak nešta pročitam dođe mi da plačem
                          Originally posted by darios
                          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                          Comment


                          • #14
                            Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

                            jbt al me ovo zivcira svi su sad pametni pa cekajte malo niste se ni vi pametni rodili :P

                            Comment


                            • #15
                              Re: Izgraditi definiciju i nabiti dovoljno snage a naravno ne previse izgubiti na mas

                              Pričekaj par mjeseci pa kad završiš školu i budeš bez posla imat ćeš vremena za sve.
                              Znoj štedi krv

                              Comment

                              Working...
                              X