Announcement

Collapse
No announcement yet.

Htio bih da imam pločice, tj. stomačne mišiće. Zanima me na koji način ih mogu postići

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Htio bih da imam pločice, tj. stomačne mišiće. Zanima me na koji način ih mogu postići

    Prije svega pozdrav svima 98 sam godište, tj. imam 14godina. Visok sam 175cm i imam oko 77kg. Imam malo veći stomak, ne puno ali malo. Htio bih da imam pločice, tj. stomačne mišiće. Zanima me na koji način ih mogu postići, da li moram ići na nekakvu dijetu da bih prvo skinuo kilograme ili samo vježbati i koje vježbe ? Jos me zanima da li te vježbe utiču na moj rast i razvijanje posto sam u pubertetu Ako su u pitanju vježbe, molio bih vas da mi napišete raspored vježbi u toku sedmice

    Pozdrav

  • #2
    Re: Pozz ..

    Poz



    čitaj portal i forum, sve piše.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Pozz ..

      Čitao sam malo forum i našao nešto sto mi odgovara. Svaki dan idem u školu i nazad pješke. U jednom pravcu ima 2km, što znači u dva pravca 4km. Svaki dan brzo hodanje 4km, ponedeljkom, srijedom i petkom trbušnjaci, evo link: http://www.youtube.com/watch?v=fk_usVg7Fp0 . Još bih uveo utorkom i četvrtkom vožnju kućnog bicikla
      Ponedeljak - brzo hodanje 4km + trbušnjaci
      Utorak - brzo hodanje 4km + kućni bicikl
      Srijeda - brzo hodanje 4km + trbušnjaci
      Četvrtak - brzo hodanje 4km + kućni bicikl
      Petak - brzo hodanje 4km + trbušnjaci
      Subota - fudbal / košarka
      Nedelja - odmor

      To je ono što sam ja kontao a sad vi recite da li je to u redu i ako nije recite sta je

      Comment


      • #4
        Re: Pozz ..

        baš tako.čitao si malo forum.čitaj više.

        Comment


        • #5
          Re: Pozz ..

          Pozdrav...

          Moraš raditi i aerobno i anaerobno da bi ostvario svoj cilj.Tj raditi i s utezima i cardio.

          Upiši se u teretanu .


          I da čitaj forum više...

          Comment


          • #6
            Re: Pozz ..

            Kardio vježbe se podrazumijevaju. Prije svakog treninga trčanje, vožnja bicikla i sl. Što se tiče tegova, kući imam dva tega od 5kg što nije nešto posebno ali dobro dođe, imam vremena pa mi nije bitno postignem li ciljane rezultate za 3mjeseca ili za 6mjeseci. Što se tiče teretane još sam relativno mlad, 14godina pa ne vjerujem da će me primiti. Hvala na savjetu bilder18 Forum naravno čitam svaki dan koliko mogu pošto imam obaveza

            Pozdrav.

            Comment


            • #7
              Re: Pozz ..

              Prijatelju, neces postici zeljeni cilj samo u vježbanju , odnosno kod tebe samo voznja bicikla , nisi premlad za teretanu i teretana pospjesuje rast u visinu ,a ne koci , kljuc uspjeha je prehrana ..

              Comment


              • #8
                Re: Pozz ..

                mila majko,čime sve ljudi pune glave djeci...i na kraju svi izbjegnu teretanu i počnu s alkoholom i drogama...i na kraju opet bb ispadne štetan za zdravlje..

                Comment

                Working...
                X