Announcement

Collapse
No announcement yet.

Žena-oblikovanje tijela - gornji je izrazito mršav, a donji ogroman

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Žena-oblikovanje tijela - gornji je izrazito mršav, a donji ogroman

    Bok svima!
    Ovako, visoka sam 1,62 i imam 55kg. Moj problem je donji dio tijela, gornji je izrazito mršav, a donji ogroman, noge, butine. Svaki dan skačem vijaču, radim čučnjeve, polučučnjeve, kupila sam i utege na noge pa s njima preskačem vijaču, hodam stepenicama.
    Što se prehrane tiča, ujutro jedem žitarice, ručak bilo što ali bez kruha, a navečer nastojim jesti jaja i sir.
    Zanima me na koji način bi mogla stanjit noge, butine? Ne znam što bi trebala radit da smanjim taj ogroman donji dio? Čini mi se da se moje tijelo naviklo na vježbanje i da uopće nema nikakvih rezultata, čak bi rekla da mi je mišić na nozi postao jači, veći.
    Pomagajte....

  • #2
    Re: Žena-oblikovanje tijela

    Svaki dan skačem vijaču, radim čučnjeve, polučučnjeve, kupila sam i utege na noge pa s njima preskačem vijaču, hodam stepenicama.
    Sama si odgovorila,sve vježbe što radiš su za jačanje nogu.Tebi treba aerobni trening:vožnja bicikle ili brzo hodanje

    Comment


    • #3
      Re: Žena-oblikovanje tijela

      Zasto smanjivati butine
      http://myspace.roflposters.com/image...5D.myspace.jpg

      Comment


      • #4
        Re: Žena-oblikovanje tijela

        Originally posted by maja555 View Post
        Bok svima!
        Ovako, visoka sam 1,62 i imam 55kg. Moj problem je donji dio tijela, gornji je izrazito mršav, a donji ogroman, noge, butine. Svaki dan skačem vijaču, radim čučnjeve, polučučnjeve, kupila sam i utege na noge pa s njima preskačem vijaču, hodam stepenicama.
        Što se prehrane tiča, ujutro jedem žitarice, ručak bilo što ali bez kruha, a navečer nastojim jesti jaja i sir.
        Zanima me na koji način bi mogla stanjit noge, butine? Ne znam što bi trebala radit da smanjim taj ogroman donji dio? Čini mi se da se moje tijelo naviklo na vježbanje i da uopće nema nikakvih rezultata, čak bi rekla da mi je mišić na nozi postao jači, veći.
        Pomagajte....
        Cucnjevima se dobiva upravo na volumenu nogu. Tako da ti zapravo radis upravo kontradiktorno onome sto zelis postici. Prvo da kazem da je prehrana okvirno ok, nemas previse kilograma tako da ne preporucam nikakve dijete. Takode sumnjam da imas previse masti/celulita u donjem dijelu pa da ti zato izgleda vece. Iako zensko tijelo za razliku od muskog ima najvecu tendenciju skupljanja masti upravo u bedrima i bokovima, mislim da ti to nije slucaj. Mislim da si zapravo izgradila misice, koji ipak imaju neki postotak BFa tako da se ne ocrtavaju, pa ti zato noge izgledaju vece, sto se tebi ne svida. Da bi ih stanjila, radi kao sto ti je vec receno vise aerobnih treninga, jutarnji cardio i smanji treninge snage za noge, tj. ovo sto inace radis. Takode slobodno ubaci tu i tamo trening gornjeg dijela tijela u obliku snage, jer trenirati samo jedan dio tijela nikada nije dobro.
        90% ljudi ovdje ce ti rec da nije nista lose kada cura/zena ima jace noge i ja se sa time slazem, no opet, svatko sebe vidi drugacije i zeli nesto na sebi promijeniti i tu te shvacam. Necu trazit da stavis sliku, da vidimo o cemu pricas, ispao bih perverznjak. x)
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #5
          Re: Žena-oblikovanje tijela

          možda da staviš slike pa da vidimo situaciju...D

          Comment


          • #6
            Re: Žena-oblikovanje tijela

            Originally posted by Šjor Bepo View Post
            možda da staviš slike pa da vidimo situaciju...D
            (Y) Slike slike stavljaj nista bez tog
            Originally posted by Rocky""
            Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
            Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
            Jedem ih al ne bas cesto
            Hvala ona odgovoru

            Comment


            • #7
              Re: Žena-oblikovanje tijela

              stavi slike,bez slika ne mozemo vidjeti trenutno pravo stanje

              Comment


              • #8
                Re: Žena-oblikovanje tijela

                Hvala na savjetima, danas sam vozila biciklu 45 minuta planiram kreniti trcati par puta tjedno pa cemo vidit sto ce biti..
                Kada pitam ljudi kako izgledam kazu da sam javto umislila i da je to takva grada tijela :/

                Comment


                • #9
                  Re: Žena-oblikovanje tijela

                  Originally posted by maja555 View Post
                  Hvala na savjetima, danas sam vozila biciklu 45 minuta planiram kreniti trcati par puta tjedno pa cemo vidit sto ce biti..
                  Kada pitam ljudi kako izgledam kazu da sam javto umislila i da je to takva grada tijela :/
                  ma samo stavi slike pa cemo dalje vidjet
                  ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Žena-oblikovanje tijela

                    Ok ekipa a od kad to bicikl ne jača noge ? bolje trčanje ili brzo hodanje, od bicikla posebno sve preko 30 minuta će jačati noge.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Žena-oblikovanje tijela

                      stavi slike molim te..stvarno smo puni želje i volje da ti pomognemo oko treninga i prehrane..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Žena-oblikovanje tijela

                        Originally posted by mipso5 View Post
                        Ok ekipa a od kad to bicikl ne jača noge ? bolje trčanje ili brzo hodanje, od bicikla posebno sve preko 30 minuta će jačati noge.
                        Bojim se da to dečkima nije samo od bacikle, he, he:

                        cycling-legs_1603531i.jpeg

                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Žena-oblikovanje tijela

                          Originally posted by Šjor Bepo View Post
                          stavi slike molim te..stvarno smo puni želje i volje da ti pomognemo oko treninga i prehrane..
                          Sta si se napalija

                          Comment


                          • #14
                            Re: Žena-oblikovanje tijela

                            sram te bilo...kako to možeš uopće pomislit...?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Žena-oblikovanje tijela

                              Originally posted by DarioChoki View Post
                              (Y) Slike slike stavljaj nista bez tog
                              Originally posted by simbaaa View Post
                              stavi slike,bez slika ne mozemo vidjeti trenutno pravo stanje
                              Originally posted by Šjor Bepo View Post
                              možda da staviš slike pa da vidimo situaciju...D
                              Originally posted by KeLavra View Post
                              ma samo stavi slike pa cemo dalje vidjet
                              Originally posted by Šjor Bepo View Post
                              stavi slike molim te..stvarno smo puni želje i volje da ti pomognemo oko treninga i prehrane..
                              pi*** napaljenog foruma
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment

                              Working...
                              X