Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cilj mi je da zkinem kilazu i nabijem malo misica... inače treniram plivanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Tablete za mrsavljenje

    Tablete za mršavljenje su mit.Probao sam svašta i sve je na kraju u samokontroli za tanjurom i vježbanjem.Pretili uvijek mogu unijeti više nego ijedna tableta može pomoći razgraditi salo.Ako ne paziš na prehranu đabe su sve tablete ovog svijeta.

    Comment


    • #17
      Re: Tablete za mrsavljenje

      Upiši se u teretanu i najbolje tablete su BICIKL, STEPER i ORBITREK...
      Uzimaš ih 4-5 puta tjedno, kombiniraš sve tri po 30 minuta dnevno.

      Uz pravilnu prehranu rezultati nece izostati, garantiram ti.
      jasminhalkic.com
      http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

      Comment


      • #18
        Re: Cilj mi je da zkinem kilazu i nabijem malo misica... inače treniram plivanje

        Treniras plivanje 3 god a nisi slab... znaci ti pozderes sve sto ti dodje na ruku. Daj sredi ishranu i nemoj 2 puta nego ako vec zelis minimalno ides 3 puta tjedno. Whey ti netreba za sad prvo usovrsi pravilnu hranu postavi neki red a onda idi na suplemente. Ako vec ides na tablete uzmi Rapidcuts ama ipak imaj sredjenu ishranu i redovite treninge
        I live for BODYBUILDING

        Comment


        • #19
          Re: Cilj mi je da zkinem kilazu i nabijem malo misica... inače treniram plivanje

          Whey nije suplement, whey je protein a protein je hrana tako da ako možeš da kupiš kupi

          Comment


          • #20
            Re: Cilj mi je da zkinem kilazu i nabijem malo misica... inače treniram plivanje

            visokoproteinska ishrana,ugljikohidrate smanjit na minimimum,izbjegavat ikakavi junk(fast foodove,bijeli kruh skroz izbacit,przenu hranu pogotovo na starom ulju izbacit),uvatit se cardia,upisat teretanu i počet se upoznavat sa spravama

            obavezno izbacit trpanje hranom u kasne sate od tog se posebno deblja,ako si gladan vec samo protein tipa tuna/pile/biftek i prije spavanja šačica orašastih plodova i posni sir...UH ništa

            Comment


            • #21
              Re: Tablete za mrsavljenje

              Originally posted by BelayBoy View Post
              ali takoder sam negdje procitao da proteini daju na masi ali ja imam viska mase ja sam imao 115 kg prije 3-4 mjeseca onda sam se smanjio na 1 eventualno dva obroka, manje vode nikako soka(cola,fanta ono sto je puno secera) i slatka tako da meni trenutno treba nacin da dobije malo na misicima
              totalno naopako!!

              Originally posted by BelayBoy View Post
              Za one koji ne znaju zovem se Armin imam 15 godina visok sam 180 cm tezak sam oko 100kg i trazim efikasan nacin da smrsam pa onda da se pocnem baviti misicima

              Takoder sada razmisljam o tabletama za mrsavljenje da li ih preporucujete i koje su najefikasnije i gdje se mgu naci
              mladiću, prvo ti treba želja i volja, zatim puno rada i truda, znoja i odricanja, pa će rezultati doći. ako ne za 3 mjeseca, onda za 6. ako ne za 6, za godinu će sigurno biti puno pomaka. nema magičnih tableta! sredi prehranu, ubaci teretanu 3x tjedno i puno aerobnog treninga, puno čitaj ovaj forum jer možeš jako puno naučiti i to je to.

              Comment

              Working...
              X