Announcement

Collapse
No announcement yet.

ektomorf - salo na trbuhu? Da pocnem topit salo il da nastavim sa utezima?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ektomorf - salo na trbuhu? Da pocnem topit salo il da nastavim sa utezima?

    vec 3-4 mjeseca idem u teretanu 4x tjedno,rezultata ima ,visok sam 183 i sa 65kg sam doso na 73 kg .samo je jedna stvar brine,a to je sto sam dobio dosta sala na trbuhu,pa me zanima dal da pocnem kardio radit lagani neki (lagano trcanje 15-20 minuta il tako nesto) da se to salo pocne topit il da samo nastavim sa utezima :/ ?

  • #2
    Re: ektomorf - salo na trbuhu?

    Pa radiš li vježbe za abdominal,tj. za trbušne mišiće?

    Comment


    • #3
      Re: ektomorf - salo na trbuhu?

      Originally posted by Krešimir View Post
      Pa radiš li vježbe za abdominal,tj. za trbušne mišiće?
      Pa radim trbusnjake 2x tjedno ,na kosoj klupi i ono dizanje nogu za donje trbusne :/

      Comment


      • #4
        Re: ektomorf - salo na trbuhu?

        Sam ti fino kvalitetno papaj i treniraj i kad dođeš do pristojne kilaže...tek onda razmišljaj o definiciji... a do tada isto fino čitaj forum... ne biti ljen!
        Originally posted by Songoku
        najbolji pwm je burek

        Comment


        • #5
          Re: ektomorf - salo na trbuhu?

          gle moras razumit da salo oko struka dode prvo,odlazi zadnje...kad se salo topi odlazi jednako sa cijelog tijela i nema odredene vjezbe za skidanje sala sa odredenog dijela tijela.trbusnjaci ce ti jacat ali nece izlazit na povrsinu dokle god ne skines salo..ljepu si kilazu dobio u kratkom roku i preporucam ti da nabijes cirka do 80-85kg,nece sve bit salo.poslje odradi defku pa ces vidit kako ce ic.poslje opet masa ali otom potom.ija sam na masi i ide nekako uz muku i dobio sma oko pupka sala,nebrinema se...defka sve rijesi
          Pocivao u miru Bozjem

          22.12.1984 - 20.12.2012

          __________________________________________________ ___________________________

          mentor: Sasa Draskovic

          Comment


          • #6
            Re: ektomorf - salo na trbuhu?

            Originally posted by isus212 View Post
            vec 3-4 mjeseca idem u teretanu 4x tjedno,rezultata ima ,visok sam 183 i sa 65kg sam doso na 73 kg .samo je jedna stvar brine,a to je sto sam dobio dosta sala na trbuhu,pa me zanima dal da pocnem kardio radit lagani neki (lagano trcanje 15-20 minuta il tako nesto) da se to salo pocne topit il da samo nastavim sa utezima :/ ?
            Prijatelju ti si pomalo anoreksičan, mesa imaš nula bodova, ako budeš išao skidati to malo salca ostat će ti samo kost i koža, bit ćeš kao suhi bakalar...
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: ektomorf - salo na trbuhu?

              Originally posted by david22 View Post
              Sam ti fino kvalitetno papaj i treniraj i kad dođeš do pristojne kilaže...tek onda razmišljaj o definiciji... a do tada isto fino čitaj forum... ne biti ljen!
              Eto, fino ti je covjek rekao sve kaj trebas znati. Javi se kroz koji mjesec kad nabis kila

              Comment


              • #8
                Re: ektomorf - salo na trbuhu?

                Originally posted by remode View Post
                gle moras razumit da salo oko struka dode prvo,odlazi zadnje...kad se salo topi odlazi jednako sa cijelog tijela i nema odredene vjezbe za skidanje sala sa odredenog dijela tijela.trbusnjaci ce ti jacat ali nece izlazit na povrsinu dokle god ne skines salo..ljepu si kilazu dobio u kratkom roku i preporucam ti da nabijes cirka do 80-85kg,nece sve bit salo.poslje odradi defku pa ces vidit kako ce ic.poslje opet masa ali otom potom.ija sam na masi i ide nekako uz muku i dobio sma oko pupka sala,nebrinema se...defka sve rijesi
                Potpisujem.

                Comment


                • #9
                  Re: ektomorf - salo na trbuhu?

                  Originally posted by kelly View Post
                  Prijatelju ti si pomalo anoreksičan, mesa imaš nula bodova, ako budeš išao skidati to malo salca ostat će ti samo kost i koža, bit ćeš kao suhi bakalar...
                  Anoreksija je bolest odbijanja hrane,.a dečko samo pita treba li uz postojeću prehranu ubaciti kardio tj. trčanje. Zašto ne? Nastavi li jesti kako je i dosad jeo ne vidim problem...

                  Comment


                  • #10
                    Re: ektomorf - salo na trbuhu? Da pocnem topit salo il da nastavim sa utezima?

                    Originally posted by isus212 View Post
                    vec 3-4 mjeseca idem u teretanu 4x tjedno,rezultata ima ,visok sam 183 i sa 65kg sam doso na 73 kg .samo je jedna stvar brine,a to je sto sam dobio dosta sala na trbuhu,pa me zanima dal da pocnem kardio radit lagani neki (lagano trcanje 15-20 minuta il tako nesto) da se to salo pocne topit il da samo nastavim sa utezima :/ ?
                    Kakvo salo?
                    Ja sam tvoje visine i imam 6kg vise, a "sala" minimalno. Nemoj se zamarati glupostima.
                    Ukoliko stvarno mislis da imas puno sala na trbuhu, postavi sliku i dobit ces adekvatne komentare.
                    Ne bi trebao uopce spominjati mast i salo vec razmisljati kako se udebljati.
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • #11
                      Re: ektomorf - salo na trbuhu? Da pocnem topit salo il da nastavim sa utezima?

                      Dokada ce ljudi misliti da trbusnjaci u nekoj velikoj mjeri pomazu sagorijevanju sala na trbuhu? Ne !! Vjezbe za trbusne misice stimuliraju rast samih misica isto kao sto radis vjezbe za ruke, ledja itd.
                      Tvoje famozno "salo" se nalazi povise misica, siguran sam da ti nemas previse sala, ali debelim ljudima trbusni misici se ne mogu vidjeti od sala, sve zavisi do postotka masnoce u tijelu.
                      Salo ces jedino istopiti uz adekvatnu prehranu i cardio. Ovo nista ne vrijedi za tebe. Ti si mršav i moras se udebljati.
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • #12
                        Re: ektomorf - salo na trbuhu? Da pocnem topit salo il da nastavim sa utezima?

                        Originally posted by Premium.Better View Post
                        ...
                        Salo ces jedino istopiti uz adekvatnu prehranu i cardio. Ovo nista ne vrijedi za tebe. Ti si mršav i moras se udebljati.
                        Premium...al si se spetljao.
                        Pogledaj redoslijed kojim si ovo napisao: trbušnjaci...adekvatno se hrani, cardio -> ovo ne vrijedi za tebe -> moraš se udebljat (čitaj: moraš se adekvatno hraniti)

                        Ponavljam. Ne vidim ništa loše u tome da dečko ide u teratanu, a pored toga "nadje" koji dan u tjednu kada će trčati. Ja sam si složio raspored tako da 4 dana u tjednu odvojim za teretanu, a preostala 2 za trčanje (1 dan slobodan, nedjelja). I dal sam izgubio na kilama? Ne. Jer to ovisi, kako ste i sami napisali, o dnevnom unosu hrane.

                        Comment

                        Working...
                        X