Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentari na definiciju i masu - Početnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

    Aronnax - Mislim da bi tako i trebao. Hvala na sajvetu. jedno pitanje samo, da li je moguce da pazim na definiciju i da dobivam na masi istovremeno. Jer ja sam krenuo odma sa masom. I od 60 kg sam dosao na 93, i s definicijom sam dobio 85 kg. I tolko muke, znoja i svega sam pretrpio da mi je sad zao otici na masu kad sam te tolko krvavo borio za definiciju

    Kako da dobijem na misicnoj masi naj bolje?

    Comment


    • #17
      Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

      Ako je turbo kvalitetna prehrana i slozena u detalj, te dobri jaki i intenzivni treninzi onda nemas straha da ces se usaliti, vec ce se masa slagati kvalitetno, blok po blok...

      Comment


      • #18
        Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

        Da- upravo zbog doga. Nije me sram priznati da sam pocetnik iako idem vec godinu i nes u teretanu. Uvijek se moze nauciti nes novo.

        Kako da dobijem na masi najbolje, al da donekle sacuvam definiciju?

        Kod definicije sam jeo 7 puta na dan, stvarno kvalitetne namjernice i zdrave. u manjim kolicinama. + cardio i trening.

        Sad za masu - sta preporucujete ukratko?

        Comment


        • #19
          Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

          Originally posted by WTF View Post
          Ako je turbo kvalitetna prehrana i slozena u detalj, te dobri jaki i intenzivni treninzi onda nemas straha da ces se usaliti, vec ce se masa slagati kvalitetno, blok po blok...
          Upravo to, samo nemoj zuriti i opet moj cisto prijedlog, ne opterecuj se previse sto vaga kaze. Ako ne napredujes na vagi pre brzo. Zapamti da imas preko 9 mjeseci i nemoj nista pozurivati. I one fore tipa "ma mogu pojest jedan kebab, pa na masi sam" i onda to napravis doslovno svaki dan, ti nece ic na ruku, od toga ces se jednostavno usalit, no zapamti da ces svaki taj kebab morat skidat na sljedecoj definiciji. Znaci jedi kao da si na definiciji, no 10 puta vise. A ako se bavis ikakvom aerobnom aktivnoscu uz teretanu, to ce ti jos ici na ruku da se ne usalis, pa makar igrao kosarku s frendovima jedanput tjedno...
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #20
            Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

            Da si složiš prehranu za masu
            Imas na forumu pregšt informacija, ja ti savjet o prehrani necu dati jer osobno jos nisam odradio pravu masu, pa se ne osjecam kompetentno, sve sto govorim na forumu proizlazi iz vlastitog iskustva, a ne rekla-kazala.

            Comment


            • #21
              Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

              Ljudi, hvala vam puno. !! A kaj bi bilo da drzim tu "definiciju" ako se to uopce moze tako zvati iako sam ponosan na nju xD - da ju drzim do kraja ljeta? pa onda na jesen ( kad pocne skola ) pocinjem sa masom. Jer ovako cu jos na more, bazeni, toplice pjena party cure ovo ono Ako me kuzite. Pa da na jesen pocnem? Sta mislite? xD

              Comment


              • #22
                Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                Originally posted by Al Capone View Post
                Pozz!
                Može koji komentar na definiciju i masu - svi savjeti i komentari su dobrodošli.
                Imam 15 godina - 84 kg - 185 cm

                Hvala!

                [ATTACH=CONFIG]13153[/ATTACH]
                jel ovo sipka za S factor? ili je to spoj ogledala debelo ispao
                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                Comment


                • #23
                  Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                  To je ona neka sipka ko one u night clubu di se plesacice vrte ne znam zbog cega je tamo. Tj. tj je i je bas za to. Neke plesacice nutra plesu xD

                  Comment


                  • #24
                    Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                    Originally posted by Al Capone View Post
                    To je ona neka sipka ko one u night clubu di se plesacice vrte ne znam zbog cega je tamo. Tj. tj je i je bas za to. Neke plesacice nutra plesu xD
                    Zaj.eban si ti lik ....

                    Comment


                    • #25
                      Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                      Hehe, ma htio sam reci da je ta sipka za taj ples neki. Ali nikad ih nisam vido bilo kog da plese tamo xD Zato sam tak napisao

                      Comment


                      • #26
                        Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                        e pa da - to ti se sluzbeno zove S factor
                        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                        Comment


                        • #27
                          Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                          Originally posted by Al Capone View Post
                          Ljudi, hvala vam puno. !! A kaj bi bilo da drzim tu "definiciju" ako se to uopce moze tako zvati iako sam ponosan na nju xD - da ju drzim do kraja ljeta? pa onda na jesen ( kad pocne skola ) pocinjem sa masom. Jer ovako cu jos na more, bazeni, toplice pjena party cure ovo ono Ako me kuzite. Pa da na jesen pocnem? Sta mislite? xD
                          Naravno, po ljeti je ionako tesko izfurat masu...
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • #28
                            Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                            Po meni trebas na masu zasto izgledas mrsavo ali ti kako zelis... ipak si 15 polako malo sa tim tegovima.. dok ne dodjes 16 jos nisu ti kosti dobro uformene Tjeraj
                            I live for BODYBUILDING

                            Comment


                            • #29
                              Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                              momak izgleda odlično s obziron na godine, da san bar ja tako izgleda

                              nikakva masa, nikakva defka, samo održavaj ovo, viruj mi


                              edit: eto možeš malo se izdefkat, samo zato šta je sad lito hahaah
                              Last edited by bot1950; 03-07-12, 12:31.
                              "What the mind believes the body achieves."

                              Comment


                              • #30
                                Re: Komentari na definiciju i masu - Početnik

                                Hvala Potrudit cu sexD

                                Comment

                                Working...
                                X