Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj cilj bi bio neka definicija ali i želio bih dobiti malo na mišičnoj masi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj cilj bi bio neka definicija ali i želio bih dobiti malo na mišičnoj masi

    Pozdrav svima !!
    Imam 16 skoro 17 godina i cilj mi je s početkom ove školske godine krenuti u teretanu...
    Prije godinu dana bio sam krenuo na dijetu i u nekih 9 mjeseci s 92 kg pao na sadašnjih 73 kg znači oko 20 kg...
    Pošto sam ja visok 180 cm 72 kg nije puno na moju visinu ali bojim se da sam tokom mršavljenja izgubio i jednu kolićinu mišića pa još uvijek imam sala na sebi....Moj cilj bi bio neka definicija ali i želio bih dobiti malo na mišičnoj masi pa ako bi mi neko mogo preporučiti neki program kojim bi uz kombinaciju sa puno kardija mogao doseći definiciju a i dobiti malo mišične mase...jer bojim se kada bi se izdefiniro da nebi izgledo ko neki žgoljavac....
    Unaprijed hvala na odgovorima.....)
    P.S. mogu staviti svoje slike i slike svoga cilja ako bi vam to pomoglo u savjetima )))

  • #2
    Re: Početak vježbanja

    Poz



    zaboravi na definiciju još par godina dok ne izgradiš malo mišićne mase.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Početak vježbanja

      ne možeš kosti definirat...
      slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

      Comment


      • #4
        Re: Početak vježbanja

        namjervam ići 10 mjeseci u tertan jer dok traje škola imam prjevoz kasnije ne...pa koliki bi se napredak mogao napraviti u tih 10 mjeseci... naravno uz dobru prehranu i jedan od vaših programa....???

        Comment


        • #5
          Re: Početak vježbanja

          Nema veze šta nećeš moći ići u teretanu nakon tih 10mj.Do tad ćeš shvatiti neke osnovne stvari,pa kad ne budeš imao prijevoz do teretane možeš lijepo vježbati i kući,zgibovi,sklekovi,propadanja,čučnjevi sa nekim teretima...vidjet ćeš.
          Ako već krećeš tih 10mj u teretanu,nakon toga nemoj stajati nego vježbaj s onim šta imaš kući,možeš si napraviti i koji uteg,šipku,samo nemoj stati.

          Comment


          • #6
            Re: Početak vježbanja

            upravo sam saznao da mi se u selu otvara teretana od nogometnog kluba tako da to više nije problem....
            znači vi preporučate masu...dali mogu ispravnom prehranom ( puno proteina,malo masti, ugljikohidrata više na dan treniga manje ili ništa na dan bez treniga) dobivati čistu mišičnu masu...jer još sala mi nikako netreba...ono jednostavno ako i svaki tinejđer želim se zategnuti i izravnati )

            Comment


            • #7
              Re: Početak vježbanja

              Ajde Marko prvo malo čitaj po forumu.Od kud ti to da na dan kad ne treniraš ne tribaš unositi UH?
              Kad si na masi Uh se jedu od 4-6g po kilogramu,a proteini od 1-2g po kg,znači duplo više se jede UH od P.
              I da,moguće da ćeš još malo dobiti i sala ali to će se poslije skidati na definiciji.

              Comment

              Working...
              X