Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem oko sala: koje vjezbe, sta da jedem, da li da ubrzam metabolizam?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Mrsav a debeo

    Jos nesto citajuci mnogobrojne clanke dosao sam do zakljucka da je moj trening pogresan zato cu vam reci moj raspored treniranja i vjezbi tokom sedmice.

    3 serije po:

    20 sklekova
    100 gornjih trbusnih
    50 donjih trbusnih
    40 biceps (3kg)
    40 ramena (3kg)
    20 cucnjeve

    I ovo konstantno ponavljam svaki dan s tim da ponekad preskocim trening kad ima jako puno uciti.

    Sto se hrane tice:

    Dorucak: jaja, rezance, spagete, ustipke (vrlo rijetko), domaci hljeb sa ajvarom.
    (ovo govorim sta mi je sve najcesce moguce za dorucak)
    Rucak: buranija, riza, krompir, piletina, teletina, spinat, riba
    Vecera: domaci hljeb ili sendvic

    Sto se sendvica tice jedem ih jako puno kako bi ubrzao metabolizam a u njega ide: abc sir, pileca prsa i kiseli krastavci koje jedem jako puno. Osim toga jako puno pijem i jogurt.


    Pomozite mi kako, sta i koliko da treniram i sta mi je pogresno u ishrani ???

    Comment


    • #17
      Re: Mrsav a debeo

      ides, lik je s 15g skinuo 5kg ko iz pice

      svaka cast. pa, vidis da ti ide skidanje kila, sto sad nije dobro?

      ocito radis kak spada ako ti je vec cilj skidanje kila.... ionako ne postoji ciljano skidanje kila, tak da... prije ili kasnije ce otici i to sa trbuha... budi uporan i samo nastavi
      Black leather, knee-hole pants

      Comment


      • #18
        Re: Mrsav a debeo

        Tako je uspio sam skinuti 5kg. Ali moj problem je taj sto ja gubim kilograme ali mi se stomak ne zateze i salo se ne otklanja, a sve su mi kosti ispale na ostalim dijelovima tijela. Zanima me jos da li valja onaj prosli moj post.

        Comment

        Working...
        X