Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ako pripazim na ishranu i pocnem da gubim salo,da ce mi onda i sagoreti misici

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako pripazim na ishranu i pocnem da gubim salo,da ce mi onda i sagoreti misici

    Cuo sam da ako pripazim na ishranu i pocnem da gubim salo,da ce mi onda i sagoreti misici jeli to tacno?

  • #2
    Re: Sagorevanje sala

    gledaj kad si na definicij izgubit ces sigurno misicne mase,e a sad je na tebi oces li izgubiti puno ili malo tj. koliko si dobro izbalansiras prehranu,po meni teze je izbalansirati prehranu za masu nego za defku

    Comment


    • #3
      Re: Sagorevanje sala

      Po tom nitko nebi bio definiran i svi bi imali sala ...
      To moze biti tocno, ali uvelike ovisi o nacinu prehrane i treninzima...
      Kraca dijeta - veci gubitak
      Duza dijeta - manji gubitak
      Loši treninzi - veci gubitak
      Intenzivni i kratki treninzi - manji gubitak
      Kemija - nema gubitka

      Comment


      • #4
        Re: Sagorevanje sala

        zasto bi tijelo / organizam "jeo" misicnu masu prije masnih zaliha (tj pohranjenih energetskih rezervi) ?

        kakva bi to bila evolucija kad ljudi ne bi prezivljavali na ZALIHAMA koje su tu upravo iz razloga kada nema dovoljno hrane?

        misici su tu za pokret... i kad bi evolucijski razvoj bio takav da ti salo ostaje a gubis misice
        ... sto mislis kako bi ljudska rasa bila u stanju za LOV u proljece nakon zime recimo, kada su kolicine hrane bile zaista ogranicene??
        Black leather, knee-hole pants

        Comment


        • #5
          Re: Sagorevanje sala

          wtf znaci kemija+bliz dijeta+dobar trening+dobra prehrana=sve ostaje salo nestaje hahah,u potpunosti se slazem wtf sa svime sto si rekao,ja sad kad sam krenuo na def prije tjedana dana drzim kalorije na 3000 i izgubio sa 5 kg to je sigurno voda,jeli tako?

          Comment


          • #6
            Re: Ako pripazim na ishranu i pocnem da gubim salo,da ce mi onda i sagoreti misici

            a salo nije sigurno u tako kratko vrijeme...

            Comment


            • #7
              Re: Ako pripazim na ishranu i pocnem da gubim salo,da ce mi onda i sagoreti misici

              eh kad bi tako brzo islo dolje svi bi bili izdefinirani na jedno 3,4% haha

              Comment


              • #8
                Re: Ako pripazim na ishranu i pocnem da gubim salo,da ce mi onda i sagoreti misici

                zajeb je kad dodjes na jednoznamenkasti % masti
                Black leather, knee-hole pants

                Comment


                • #9
                  Re: Ako pripazim na ishranu i pocnem da gubim salo,da ce mi onda i sagoreti misici

                  ma za.kur.ac ti jednoznamenkasti postotak masnoce ako tu nema mesine

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ako pripazim na ishranu i pocnem da gubim salo,da ce mi onda i sagoreti misici

                    Originally posted by Weedeemer View Post
                    zajeb je kad dodjes na jednoznamenkasti % masti
                    To ćemo tek da vidimo! Bwahahahahaha, kahmmmm, bwahahahahaha
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ako pripazim na ishranu i pocnem da gubim salo,da ce mi onda i sagoreti misici

                      Imaj na umu da pažljivo radiš tu defku. Watafak ti je poviše sve lipo objasnija ukratko, mišić ćeš gubit svakako, kolko češ izgubit zapravo ovisi kolko ćeš pametno ić u tu defku. Nemoj svatit krivo, ne pokušavan ti utrat strah u kosti sad, al ja znan po sebi da san losijon defkon gubija dosta mesa, pa na masi mora to nadoknjađivat, pa je napredak dosta spor. Ne troši vrime, idi pametno. Čitaj po forumu, šta te zanima pitaj, šta više znaš bolji je napredak.
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment

                      Working...
                      X