Announcement

Collapse
No announcement yet.

Masa ili ketogena i tribestan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masa ili ketogena i tribestan

    Pozdrav  Imam jednu dilemu ja sam po konstituciji mezomorph visok sam 198cm a tezak sam 91kg ali imam nekog sala na stomaku neki mali stomacic skinny fat i to me uzasno nervira ostalim dijelovima tijela sam jako zadovoljan pa me zanima posto nemam mnogo kg da li je bolje da idem na masu i da posle rijesim ovo salo ili da odmah sada odem na ketogenu dijetu i da rijesim to salo pa posle na masu. Takodjer me zanima ima li netko tko uzima tribestan i kakva su mu iskustva,da li je dobro da ga uzmem cim ustannem hvala unaprijed

  • #2
    Re: Masa ili ketogena i tribestan

    Ako si ovo ti na avataru, preporucio bi ti da udres po masi do 5 mjeseca i onda defka do ljeta i bit ces brutalan
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

    Comment


    • #3
      Re: Masa ili ketogena i tribestan

      Originally posted by Rijeka87 View Post
      Ako si ovo ti na avataru, preporucio bi ti da udres po masi do 5 mjeseca i onda defka do ljeta i bit ces brutalan
      heheh nisam ja onako sam stavio sliku bzvz

      Comment


      • #4
        Re: Masa ili ketogena i tribestan

        ja teretana.jpg evo moje slike

        Comment


        • #5
          Re: Masa ili ketogena i tribestan

          Deri po masi do 5 mjeseca, onda se srezi u tih mjesec dana i eto ti brutalnog "beach looka"
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #6
            Re: Masa ili ketogena i tribestan

            za sta ce ti tribestan? po imenu vidim da si 1994 godiste ako se ne varam?

            Comment


            • #7
              Re: Masa ili ketogena i tribestan

              Originally posted by ivandossantos94 View Post
              po konstituciji mezomorph visok sam 198cm a tezak sam 91kg ali imam nekog sala na stomaku neki mali stomacic skinny fat
              Originally posted by ivandossantos94 View Post
              [ATTACH=CONFIG]14566[/ATTACH] evo moje slike
              Stvarno ne volin ljude napadat na forumu ali ti si prijatelju serator. Pretpostavimo da si na slici stvarno ti, na visinu od 198 bi onako sudeci odoka reka da imas 105-110kg(osim naravno ako nemas dva stapa od metle umisto nogu) i bf ti je sasvim pristojan cca10%, a ti pricas o 198 i 91 kg i skinyfatu. Da stvarno izgledas ko na slici, nebi pita triba li mi masa, niti bi se brinia o trbuscicu jer ga nebi ni bilo.

              Ne znan iz kojeg razloga ne zelis stavit svoje slike(u to uopce ne ulazin niti me zanima) ali pitas savjete i ocekujes pomoc a dajes krive podatke... Cemu to?
              Last edited by Maximus1950; 26-02-13, 20:53.

              Comment


              • #8
                Re: Masa ili ketogena i tribestan

                hahaha i meni je ovo sve sumnjivo od pocetka

                Comment


                • #9
                  Re: Masa ili ketogena i tribestan

                  eee ispricavam se imam dosta slika na destkopu (skidam slike ljudi ciji mi se izgled svidja) zurio sam na trening i ucitao pogresnu fotku nisam serator odmah se ispravljam da bogdom onako izgledam ja forum.jpg

                  Comment


                  • #10
                    Re: Masa ili ketogena i tribestan

                    Slika je losa, ne vide se dobro prsa, trapeza i ramena uopce nema. Al i ovo je dovoljno da ti kazen da radis masu. Prvo ti nabaci 15 kila pa razmisljaj o definiciji...

                    edit: isprican se na tonu mog prethodnog posta, al pun mi je ***** jadnika koji lice komplekse na taj nacin, drago mi je da nisi takav.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Masa ili ketogena i tribestan

                      edit:
                      isprican se na tonu mog prethodnog posta, al pun mi je ***** jadnika koji lice komplekse na taj nacin, drago mi je da nisi takav.
                      ma nemas se sta ispricavat ja sam kriv nije mi bio cilj pogresno se prikazati sj*** sam se sa slikom i to je to zanimalo me samo da li je bolje da idem na ketogenu ili na masu i hvala ti na odgovoru
                      Last edited by kelly; 27-02-13, 01:52.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Masa ili ketogena i tribestan

                        Originally posted by Aze View Post
                        za sta ce ti tribestan? po imenu vidim da si 1994 godiste ako se ne varam?
                        jesam pa on povecava vlastitu razinu testosterona u tijelu ako se ne varam eto zasto

                        Comment


                        • #13
                          Re: Masa ili ketogena i tribestan

                          MASA i to do 5 mjesec i onda se zdefkaj za ljeto,a taj tribestan i ostali proizvodi sto kao dizu razinu testa su cista glupost i bacanje para bolje da si kupio sebi npr neke vitamine-minerale,jos whey,hrane ma bilo cega drugog

                          Comment


                          • #14
                            Re: Masa ili ketogena i tribestan

                            pa u najboljim si godinama to ti i netreba

                            Comment


                            • #15
                              Re: Masa ili ketogena i tribestan

                              oke hvala onda to necu ni kupovti ma kupio sam suplemente tablete multivitamina,magnezija,kalciuma whey i dekstrozu...dosta novca trosim i na jaja meso posni sir.. jos samo nesto sto me zanima mozda ce vama zvucati glupo ali bolje da pitam ..dnevno mi treba sa TDEE-om oko 3500kcal za odrzavanje kilaze e da li da suficit pravim PWM obrokom i da li trebam biti u suficiti na off danima kada ne treniram

                              Comment

                              Working...
                              X