Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj cilj nisu nikakve plocice zelim ojacati i smrsavjet - idem svaki dan u teretanu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj cilj nisu nikakve plocice zelim ojacati i smrsavjet - idem svaki dan u teretanu

    Pozz,imam 17 godina
    visok sam 185 centimetar vise manje i imam 100 kg
    znaci cijeli zivot nesto treniram imam uzasno jake i noge i ruke ali ima tu i dosta sala
    idem u teretanu preko godinu dana al sa stankama po mjesec-dva i tako
    uglavnom evo sad idem zadnja 2 mjeseca redovito skoro svaki dan
    i poceo sam uzimati THERMO CAPS - weiderov fat burner za sagorijevanje kalorija,također uz to pijem i proteine Hy-Pro 85

    moj cilj nisu nikakve plocice zelim ojacati i smrsavjeti,svaki dan u teretani obavezno trcim cca 3-4 km što po spravi kaze oko 500 kalorija + razne vjezbe na spravama,te se trudim sto manje kalorija unositi što je manje važno
    moje pitanje glasi dali je ova kombinacija preparata pametna?

    hvala

  • #2
    Re: Molim za savjet i misljenje

    Prvo nauči što su proteini:
    http://www.building-body.com/forum/t...lan%C4%8Devine

    a onda o skidanju sala:
    http://www.building-body.com/forum/t...7nu-definiciju
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Moj cilj nisu nikakve plocice zelim ojacati i smrsavjet - idem svaki dan u teretanu

      Mislim da bi najbolje bilo da trčiš vani .. Navučeš trenirku , obuješ tenisice i hajmo .. a unos kalorija "manje važan" ? - mislim da je puno više važan nego što misliš .. probaj to smanjiti
      govorim ti iz iskustva
      Pozz !!
      No Pain - No Gain , so start the f***ing Game

      Comment


      • #4
        Re: Moj cilj nisu nikakve plocice zelim ojacati i smrsavjet - idem svaki dan u teretanu

        Svakodnevno treniranje predstavlja veliku opasnost od povreda za ljude koji su masivni i imaju snagu...

        Moraš da praviš pauze, kako bi se mišići dobro odmorili, jer mišići će možda i izdržati, ali tetive i zglobovi neće...

        A to što ne ideš svaki dan u teretanu, nadoknađuješ odgovarajućim načinom ishrane (namerno ne kažem dijetom, jer to mora biti način ishrane i života, a ne dijeta).

        Ako si disciplinovan, hraniš se pametno i ideš redovno u teretanu, rezultati će vrlo brzo biti vidljivi...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: Moj cilj nisu nikakve plocice zelim ojacati i smrsavjet - idem svaki dan u teretanu

          PS

          nikad nisam uzimao fat burnere, jer imam visok krvni pritisak, pa nisam hteo da rizikujem s njima...

          Kafa pre treninga i to je to...

          Ostala osnovna suplementacija se podrazumeve... Whey, kreatin, dextroza, aminokiseline, vitamini i minerali, zma, omega 3...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: Moj cilj nisu nikakve plocice zelim ojacati i smrsavjet - idem svaki dan u teretanu

            Originally posted by Dača View Post
            PS

            nikad nisam uzimao fat burnere, jer imam visok krvni pritisak, pa nisam hteo da rizikujem s njima...

            Kafa pre treninga i to je to...

            Ostala osnovna suplementacija se podrazumeve... Whey, kreatin, dextroza, aminokiseline, vitamini i minerali, zma, omega 3...
            Osnovna suplementacija...hahahahahahahhahahahaha....sta je onda dodatno!?
            Inace kava ti je odlicna za visok tlak...

            Comment

            Working...
            X