Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbam s ciljem da povećam stražnjicu i smanjim struk! napitci za povećanje mišićne mase žene

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vježbam s ciljem da povećam stražnjicu i smanjim struk! napitci za povećanje mišićne mase žene

    pozdrav svima!! Vježbam s ciljem da povećam stražnjicu i smanjim struk!
    Pola godine intenzivno radim vježbe za stražnjicu i struk. Radila sam sve moguće vježbe, čučnjeve, iskorake, sve i svašta što savjetuju na youtubu i na ovom forumu, ali nisam baš zadovoljna rezultatima. Da li bih trebala poćeti uzimati napitak za povećanje mišićne mase ? ako da koji?

  • #2
    Re: vježbe za stražnjicu i napitci za povećanje mišićne mase žene

    Kety nešto ne radiš dobro, najvjerojatnije je problem u prehrani. Stavi nam program i jelovnik i slike pa ćemo ti znati bolje reći.

    http://www.building-body.com/fitness...ybuilding.html
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: vježbe za stražnjicu i napitci za povećanje mišićne mase žene

      još samo jedno pitanje ukoliko bi počela konzumirati napitak za povećanje mišićne mase, da li će mi se povećati ramena, ruke i leđa( što nikako ne želim) iako bih radila samo vježbe za stražnjicu ?

      Comment


      • #4
        Re: vježbe za stražnjicu i napitci za povećanje mišićne mase žene

        Originally posted by kety View Post
        još samo jedno pitanje ukoliko bi počela konzumirati napitak za povećanje mišićne mase, da li će mi se povećati ramena, ruke i leđa( što nikako ne želim) iako bih radila samo vježbe za stražnjicu ?
        Ne postoji taj carobni napitak, sve je prehrana....
        Kojom logikom da raste rame npr ako radis samo noge...

        Comment


        • #5
          Re: vježbe za stražnjicu i napitci za povećanje mišićne mase žene

          Što ti je Viper htio reći jest da NE postoji nikakav napitak na ovom svijetu od čega ti mišići samo rastu.

          Oni "napitci" na koje ti misliš se zovu proteini (tj. whey, protein sirutke), i to su samo predrasude da "mišići rastu ko od kamena odvaljeni" radi njih. Vrlo glupe predrasude.

          Taj napitak sadrži uglavnom samo proteine (ono što imaš u hrani kao meso, jaja, sir, riba itd..) koji pomaže građnji mišića.
          Uzimaju ga ljudi koji hranom ne uspiju unjeti zadanu kolčinu proteina dnevno, pa si je lakše ovak popiti ako nemaju vremena recimo za obrok. I onda ti dođe par budala koje kažu "lako je tebi povečat mišiće kad piješ proteine", takve treba udariti šakom u glavu, jer on također unosi proteine hranom.
          Znači licemjerje na najjače.

          A sada vezano za tvoje pitanje, NE, neće ti narasti ramena, leđa, pim'pek ili kajveć ak ih ne misliš trenirati.
          Ako želiš veću kantu, treniraj noge (naglasak na duboke čučnjeve s opterečenjem i iskorake) u kombinaciji sa prehranom bogatom proteinima. Jer oni su ti kaj grade mišić. Bez njih nema mišića.
          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

          http://www.facebook.com/adoni.costo
          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

          Comment


          • #6
            Re: vježbe za stražnjicu i napitci za povećanje mišićne mase žene

            Originally posted by ScuderiaBull View Post
            Što ti je Viper htio reći jest da NE postoji nikakav napitak na ovom svijetu od čega ti mišići samo rastu.

            Oni "napitci" na koje ti misliš se zovu proteini (tj. whey, protein sirutke), i to su samo predrasude da "mišići rastu ko od kamena odvaljeni" radi njih. Vrlo glupe predrasude.

            Taj napitak sadrži uglavnom samo proteine (ono što imaš u hrani kao meso, jaja, sir, riba itd..) koji pomaže građnji mišića.
            Uzimaju ga ljudi koji hranom ne uspiju unjeti zadanu kolčinu proteina dnevno, pa si je lakše ovak popiti ako nemaju vremena recimo za obrok. I onda ti dođe par budala koje kažu "lako je tebi povečat mišiće kad piješ proteine", takve treba udariti šakom u glavu, jer on također unosi proteine hranom.
            Znači licemjerje na najjače.

            A sada vezano za tvoje pitanje, NE, neće ti narasti ramena, leđa, pim'pek ili kajveć ak ih ne misliš trenirati.
            Ako želiš veću kantu, treniraj noge (naglasak na duboke čučnjeve s opterečenjem i iskorake) u kombinaciji sa prehranom bogatom proteinima. Jer oni su ti kaj grade mišić. Bez njih nema mišića.
            Svaka cast za ovoliko zivaca!!

            Comment


            • #7
              Re: vježbe za stražnjicu i napitci za povećanje mišićne mase žene

              Originally posted by ScuderiaBull View Post
              Ako želiš veću kantu, treniraj noge (naglasak na duboke čučnjeve s opterečenjem i iskorake) u kombinaciji sa prehranom bogatom proteinima. Jer oni su ti kaj grade mišić. Bez njih nema mišića.
              Ja bi prije rekla da bude mora biti u suficitu ako želi mišiće i naravno držati P 1,5-2 gr/kg. Ako ne, od čega će joj se povećati "kanta"?

              I, ovaj drugi njen cilj, uzak struk je totalno suprotan prvome..za to treba biti u deficitu odnosno skinuti mast...

              Još jedna zabluda oko ramena...naime, da dobije vizualni dojam užeg struka treba baš ramena raditi..

              I tada, opet o genetici dosta ovisi odnosno kakav ima oblik tijela..možda je zamislila full uzak struk, a nema podloge za doći do toga, ako me razumijete..i pogotovo ne u ovom vremenskom periodu od 6 mjeseci..

              Naravno ako ne uspiješ nešto napraviti u pola godine traži čarobni napitak..tako mi zvuči ovaj naslov, bez uvrede..to su neki moji savjeti, a najvažniji od njih je još puuuno čitati..kreni od ove stranice što ti je kelly već stavio (Fitness i ženski BB), ima vrhunskih savjeta..
              Simplify.

              There are no shortcuts to any place worth going.

              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
              HARDER.


              Comment


              • #8
                Re: vježbe za stražnjicu i napitci za povećanje mišićne mase žene

                hvala na savjetima

                Comment

                Working...
                X