Announcement

Collapse
No announcement yet.

3 month body transformation - Cilj mi je napraviti dva mjeseca mase i onda treći mjesec defku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: 3 month body transformation

    ja to sto sam napisao ne kazem od sopstvenih iskustva... to sam procitao i to sam napisao ovde e sad dali je to ok ili nije nz. Ja mislim da po slikama on slabo dobije kilazu (Hard Gainer) pa sad neznam, kao sto je reko neki post pogore.. On sam odlucuje njegovo tjelo on zna kako mu djeluje najbolje. I tako Bodybuilding je individualan sport.. Eksperimentisi dok ne nadjes pravi put. A sto se mene tice da bih imao tvoje tjelo od sad bi poceo tipa nesto odrzavanje a od jesen massu pa se do ljeto 2014 zdravje.. Nemas sta skinut za jedan mjesec tako da pocni sa masu od sad pa do dr ljeto .. nemam ti sta dr reci
    I live for BODYBUILDING

    Comment


    • #17
      Re: 3 month body transformation

      Originally posted by domagoj View Post
      šta si odmah takav, nemoj mi proteine dirat!! (btw. neki dan sam stavio vodu i whey u šajker i nešto mahnuo rukom i prolio sve, dvije mjerice..hahahha jedina sreća je bila što sam prolio u sudoper, bar nisam morao čistit ništa.. hahahaha )
      Ma bravo, znas kakav se lipi miris stvori (nakon dan dva) kad ne operes mjericu ili ista po cemu se izvalija whey
      otvara apetit, nema šta hahahaahahha
      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

      Comment

      Working...
      X