Announcement

Collapse
No announcement yet.

CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

    Originally posted by knightrider View Post
    Hvala, i mislio sam si da je najpametnije povecat misicnu masu jer daljnje mrsavljenje nebi imalo smisla...

    Zanima me samo kak da si raspodjelim prehranu odnosno sto da promjenim u mojem jelovniku kojeg sam naveo da sam koristio za "definiciju". Svi obroci P + UH jedino zadnji prije spavanja P + M?
    dobro je to samo gledaj jos da unosis dovoljno P i UH i M

    Comment


    • #17
      Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

      Moj savjet ti je da slušaš sebe a ne druge. Masa ili definicija? Tvoj izbor...

      Comment


      • #18
        Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

        Originally posted by mile View Post
        Moj savjet ti je da slušaš sebe a ne druge. Masa ili definicija? Tvoj izbor...
        Slazem se, ali nije na odmet cuti i misljenje ostalih...koje itekako moze dobro doci
        Wenn schon, denn schon!

        Comment


        • #19
          Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

          svaka čast za napredak,vidi se da imaš volju i da si mentalno čvrst....

          ali ja bi na tvom mjestu bio na laganoj definiciji dok ne završi ljeto,tad ćeš već bit suh kao grana,i potpuno spreman za masu,i onda poslije zime opališ definiciju i izgledat ćeš sjajno,samo nastavi biti uporan !

          Comment


          • #20
            Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

            I dalje ne kontam ljude koji mu govore da se izdefinise.

            Comment


            • #21
              Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

              Originally posted by Viper View Post
              I dalje ne kontam ljude koji mu govore da se izdefinise.
              pa sad je ljeto,nek leta po plažama i izlazi dok je mršav koliko toliko,a kad prođe ljeto neka krene s masom...

              vidiš koliko se trudi već dugo da skine te kile,i sad kad ima priliku pokazati mršavo tijelo ti pametuješ da krene ponovno s masom...

              Comment


              • #22
                Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

                Originally posted by Masahiko Kimura View Post
                pa sad je ljeto,nek leta po plažama i izlazi dok je mršav koliko toliko,a kad prođe ljeto neka krene s masom...

                vidiš koliko se trudi već dugo da skine te kile,i sad kad ima priliku pokazati mršavo tijelo ti pametuješ da krene ponovno s masom...
                Nadam se da to nije uradio samo zbog toga da se pokazuje kako je smrsao. Sto prije pocne masu prije ce defku i iduce ljeto ce biti spreman ko sto ti kazes za curice.
                Defka se radi kad imas i dovoljno misica ali i sala. Nek se momak ne uvrijedi ali ja bi ipak isao dobiti jos 10- kg kvalitetnih minimum .
                A kome je cilj bgt pokazati mrsavo tjelo kao sto si ti naveo? Sad ima 75 poslije defke ce imati 65. na sta ce ona liciti?

                Comment


                • #23
                  Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

                  e pa pitaj ga pa ćeš vidjet da mu je cilj pokazati svoje mršavo tijelo,i to nakon što je imao veliki višak kilograma,a od rujna do prosinca može odraditi itekakvu masu,i do ljeta može napraviti vrhunsku definiciju,stoga je bolje da sad još lagano ševi cure i uživa,a za masu ima vremena

                  Comment


                  • #24
                    Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

                    Originally posted by Masahiko Kimura View Post
                    e pa pitaj ga pa ćeš vidjet da mu je cilj pokazati svoje mršavo tijelo,i to nakon što je imao veliki višak kilograma,a od rujna do prosinca može odraditi itekakvu masu,i do ljeta može napraviti vrhunsku definiciju,stoga je bolje da sad još lagano ševi cure i uživa,a za masu ima vremena
                    Ako razmislja da to pokaze da je uspio ok. Ali ima nas sa vise ukusa. Oni koji su bili mrsavi hoce da izadju deblji pa makar i salo i obrnuto. No nisam protiv da od septembra pocne masu.

                    Comment


                    • #25
                      Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

                      Viper, ti si pročitao na netu da se defincija rade kada se ima mase ali i sala i sada se toga držiš kao pijan plota.. Ja na to kažem da je čista teorija.

                      Treba slušati sebe. Ovo me podsjetilo na Arnijevo treće pravilo o uspjehu. Kršite pravila, jer je nemoguće biti 100% originalan!

                      Comment


                      • #26
                        Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

                        Pa nije da mi nije vazno pokazat bar kolko tolko da sam ulozio dosta truda u proteklih godinu dana da steknem ovakav normalan oblik tijela i da sam se promjenio koliko fizicki toliko i u glavi sto se tice nekih stvari, ali naravno da mi je daljnji cilj izgradnja misica...jer nije dobro biti debeo ali nije dobro biti premrsav.

                        Da budem iskren, mlad sam jos i ne zurim nikud, mislim da u sljedecih godinu dana mogu napravit dosta dobar posao i pripremit jos bolju formu do sljedeceg ljeta, ne postavljam si previsoke ciljeve, idem polagano cilj po cilj, ali naravno svi mi sanjamo o savršenom tijelu sa istaknutim venama po rukama i izrazenim plocicama, ali kazem POLAKO.
                        Wenn schon, denn schon!

                        Comment


                        • #27
                          Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

                          VQCe5.jpg

                          odi na defku ako ti je cilj "aušvic look" i budi ovaj desni...ako zelis jednom izgledat nesto kao ovaj lijevo onda idi na masu...i kad kazem da ides na masu ne mislim na to da sad u osmom mjesecu dobijes 10kila nego ono cca 2kg mjesečno, a i sa tom brzinom rasta si neces "pokvarit" izgled sad tokom ovih ljetnih mjeseci.

                          pod obavezno procitaj sve linkove ovdje http://www.building-body.com/forum/t...%A0to-da-jedem

                          znam da si rekao da te ne popljujemo u vezi treninga nogu al opet ti napominjem da ih krenes ubijat ce ti jako ali jako pomoći vjeruj mi...dugoročno i teoretski postoji mogućnost posto imas 16 godina i u fazi si razvijanja da ces i narast u visinu vise nego sto bi narastao bez njih, baš zbog te povecane aktivacije izlučivanja HGH(hormon rasta) i ostalih hormona.

                          Comment


                          • #28
                            Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

                            Stvar je u tome da u fazi kojoj se trenutno nalazim ovo malo sala sto je ostalo sa donjeg predjela trbuha zapravo se i ne skida nesto prebrzo (ako se uopce skida), a rezat kcal jos nize vise nema smisla pa mi se s toga najrealnije cini odradit masu od pocetka 9mj...

                            Jedina stvar koja me brine je to sto je moj bf oko 20% i j*be me da se on na masi jos ne poveca kad nabijem tih 10kg...i zanima me jedna stvar, je li istina da ako imamo vise misica i vecu misicnu masu da se salo lakse skida nego ako imamo malu ili skoro nista misicne mase?
                            Wenn schon, denn schon!

                            Comment


                            • #29
                              Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

                              Sigurno je da ce ti se na masi i bf nesto povecat, koliko tocno zavisi od tebe, al ce se povećat i mišići. Nemoj da te brine bf, ako si skinuo ovoliko kila sredit ces i bf.

                              Logično je da veći mišić za rad troši više energije/kalorija nego manji mišić.

                              Eto ako si odlučio krenuti sa 1.9. na masu imas mjesec dana da istražuješ i naučiš kako i šta trebaš raditi

                              Comment


                              • #30
                                Re: CILJ: 6 pack - nakon godine dana mrsavljenja - transformacija

                                Originally posted by mile View Post
                                Viper, ti si pročitao na netu da se defincija rade kada se ima mase ali i sala i sada se toga držiš kao pijan plota.. Ja na to kažem da je čista teorija.

                                Treba slušati sebe. Ovo me podsjetilo na Arnijevo treće pravilo o uspjehu. Kršite pravila, jer je nemoguće biti 100% originalan!
                                Ja sam to procitao na netu ali sam vidio i na sebi. Ali to kršite pravila znaci ako neko ima 60 kg neka skrsi pravila neka ode na defku i aplauz. De ne laprdaj tu. SVRHA DEFKE JE DA SKINEMO SALO DA BI NAM MISICI DOSLI DO IZRAZAJA; VASKULARNOST ITD.... si skontao?

                                Comment

                                Working...
                                X