Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening poslije mršavljenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening poslije mršavljenja

    Evo ovako smršao sam 24 kg za nekoliko mjeseci. Pa sad me zanima hocu da zategnem prsa i malo ruke da povecam.
    Samo bi da radim prsa, ramena i ruke. A ledja samo vjezbe da ih ispravim malo jer su mi ramena uvucena malo.
    192 cm sam visok a imam oko 85 kg trenutno.
    Ko'e vjezbe bi trebao da radim za prsa i ramena, da l' prsa+triceps a ramena+biceps.

  • #2
    Re: Trening poslije mršavljenja

    Moraš vježbati sve, imaš programe na portalu.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Trening poslije mršavljenja

      Moras vjezbati cijelo tijelo, i samo da napomenem, nikako nemoj zaboravit na NOGE ako njih ne radis, bukvalno ne radis 50% tijela.

      Uglavnom se radi prsa + triceps, zato jer se triceps zagrije bolje od bicepsa dok se rade prsa...ali neces pogrijesiti ni ako radis prsa + biceps probaj pa odluci kak ti bolje paše...

      Prošvrljaj malo po forumu i portalu imas hrpu vjezba i treninga. I nemoj zaboravit da je kljucna stvar svega PREHRANA
      Wenn schon, denn schon!

      Comment


      • #4
        Re: Trening poslije mršavljenja

        Originally posted by frisk77 View Post
        Evo ovako smršao sam 24 kg za nekoliko mjeseci. Pa sad me zanima hocu da zategnem prsa i malo ruke da povecam.
        Samo bi da radim prsa, ramena i ruke. A ledja samo vjezbe da ih ispravim malo jer su mi ramena uvucena malo.
        192 cm sam visok a imam oko 85 kg trenutno.
        Ko'e vjezbe bi trebao da radim za prsa i ramena, da l' prsa+triceps a ramena+biceps.
        Nemam nekog velikog znanja zasad , al koliko sam dosad mogao nauciti , ne mozes vjezbati samo gornji dio tjela , mislim mozes ti ako hoces , al je glupo ... kao sto je rekao kolega prije mene , noge su ti prakticki 50% tjela
        No Pain - No Gain , so start the f***ing Game

        Comment

        Working...
        X