Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć kod prehrane za defku... l meni je samo cilj imat vidljive trbušne mišiće i malo ojačat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pomoć kod prehrane za defku...

    kako vi jedete piletinu po samo 100 grama, pa niste ptice
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #17
      Re: Pomoć kod prehrane za defku...

      Originally posted by domagoj View Post
      c.ronaldo je jedan od najspremnijih nogometaša ikada i za nogometaša je i jak i dobro građen, tako da i on se j*beno trudi, i mislim da je glupo ih uopće uspoređivati, jer nemaju ni isti cilj ni ništa
      Nisam ni ja rekao da za takav izgled takoder netreba proliti krvi,muke i znoja, ali da se razumijemo, za postici Arnie look treba 4x vece zajebancije, puno vise odricanja i muke nego za ovo...

      Neovisno o tome sto je Ronaldo nogometas, kakvim god sportom se ti bavio 90% od njih se temelji na fizickoj kondiciji i izdrzljivosti...pa si sad ti misli, 6x intervalna treninga tjedno uz sredjenu prehranu i uz cvrstu volju i disciplinu, te maximalan trud, je moguce postici Ronaldov izgled... dok s druge strane za Arniev izgled trebas 3x cvrscu volju i disciplinu i jos moras pazit na svaki j*beni miligram hrane koji unosis u tijelo jer ti i najmanja sitnica moze sjebat formu...
      Wenn schon, denn schon!

      Comment


      • #18
        Re: Pomoć kod prehrane za defku...

        Originally posted by TripleZ View Post
        kako vi jedete piletinu po samo 100 grama, pa niste ptice
        Potpisujem!
        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

        Comment


        • #19
          Re: Pomoć kod prehrane za defku...

          Originally posted by tvenus19 View Post
          Meni je cilj samo malo ojacat ruke i noge a vecinski definicija mišića...ne zelim ni priblizno izgled body buildera pošto mi je to previse mišića recimo da zelim izgled kao Ronaldov sto da onda prvo radim? Da nastavim sa definicijom ili da pređem na masu? I imam 16 godina sto znaci da se jos razvijam i rastem jel to ista utjece na moj program vjezbe za masu?
          Al covjece kako nekontas. Definicija se radi kada seima nesto misica ali i sala pa bi to salo htio maknuti kako bi misici dosli do izrazaja. A sta ti da definiras?

          Comment


          • #20
            Re: Pomoć kod prehrane za defku...

            Originally posted by tvenus19 View Post
            Meni je cilj samo malo ojacat ruke i noge a vecinski definicija mišića...ne zelim ni priblizno izgled body buildera pošto mi je to previse mišića recimo da zelim izgled kao Ronaldov sto da onda prvo radim? Da nastavim sa definicijom ili da pređem na masu? I imam 16 godina sto znaci da se jos razvijam i rastem jel to ista utjece na moj program vjezbe za masu?
            sta ces bolan ojacati i sta ces kog vraga nastaviti s definicijom jedino ako si mislio na anoreksiju -.- Pregledaj citav forum pa se nadam da ces skontati kako sta
            If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

            Comment


            • #21
              Re: Pomoć kod prehrane za defku...

              onaj jelovnik što je neko dole preporučio ovom dečku ja jedem
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • #22
                Re: Pomoć kod prehrane za defku...

                za cristianov izgled ces se isto dobrano pomučit i trenirat i pazit na prehranu

                Comment


                • #23
                  Re: Pomoć kod prehrane za defku...

                  Originally posted by Viper View Post
                  Al covjece kako nekontas. Definicija se radi kada seima nesto misica ali i sala pa bi to salo htio maknuti kako bi misici dosli do izrazaja. A sta ti da definiras?
                  Čekaj malo, pa šta bi ti onda preporučio nekom beginneru u teretani koji je vreća sala s vrlo malo mišićne mase koji se želi riješiti tog sala?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pomoć kod prehrane za defku...

                    Originally posted by mile View Post
                    Čekaj malo, pa šta bi ti onda preporučio nekom beginneru u teretani koji je vreća sala s vrlo malo mišićne mase koji se želi riješiti tog sala?
                    Hajde ti sada reci sta nevalja u onom sto sam ja decku rekao a to je da se definicija ne radi ako nisi dosao u stanje da si zavrsio masu jer je pomalo mrsav. A za ljude sa prevelikim bf bi preporucio defku naravno. Ali ne kontam svrhu tvog pitanja kad on nije vreca debelog sala, napisi kako bi mu ti pomogao. pozz(

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pomoć kod prehrane za defku...

                      Originally posted by Viper View Post
                      Hajde ti sada reci sta nevalja u onom sto sam ja decku rekao a to je da se definicija ne radi ako nisi dosao u stanje da si zavrsio masu jer je pomalo mrsav. A za ljude sa prevelikim bf bi preporucio defku naravno. Ali ne kontam svrhu tvog pitanja kad on nije vreca debelog sala, napisi kako bi mu ti pomogao. pozz(
                      Dobro si mu rekao. Isto bi mu i ja, ali ja sam mislio kad si rekao ''a šta ti defniraš'' da bi i taj netko s vrećom sala trebao krenuti na masu kad i on isto nema što definirati.
                      Ne možeš baš svakom reći ''a šta ti definiraš'' kad to ovisi o salu. Tko ima puno sala taj mora krenuti na definiciju, jer bi na masi dobivao sve više i više sala. Dok, netko kao autor ove teme nema trbušinu sa 75kg i 1,85 cm te samim time bi trebao krenuti graditi mišiće, jer apsolutno nema smisla ići na definiciju. To je moje mišljenje.

                      Uglavnom, iz svega ovoga bitno je da autor se ne treba zamarati definicijom, nego masom.
                      Sorry ako sam zakomplicirao, jedva gledam...

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pomoć kod prehrane za defku...

                        Originally posted by mile View Post
                        Dobro si mu rekao. Isto bi mu i ja, ali ja sam mislio kad si rekao ''a šta ti defniraš'' da bi i taj netko s vrećom sala trebao krenuti na masu kad i on isto nema što definirati.
                        Ne možeš baš svakom reći ''a šta ti definiraš'' kad to ovisi o salu. Tko ima puno sala taj mora krenuti na definiciju, jer bi na masi dobivao sve više i više sala. Dok, netko kao autor ove teme nema trbušinu sa 75kg i 1,85 cm te samim time bi trebao krenuti graditi mišiće, jer apsolutno nema smisla ići na definiciju. To je moje mišljenje.

                        Uglavnom, iz svega ovoga bitno je da autor se ne treba zamarati definicijom, nego masom.
                        Sorry ako sam zakomplicirao, jedva gledam...

                        I ja sam jedva skontao sta sam napisao i sta sam procitao jbg 3 sata ujutro

                        Comment


                        • #27
                          Re: Pomoć kod prehrane za defku...

                          Posto ja nemam stomak nego samo malo viska sala mozda kilu,kilu i pol i to je to da krenem na izgradnju mišića ili da se drzim definicije? I ja ne zelim Arnie look već samo malo bolje izgledat.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Pomoć kod prehrane za defku...

                            Originally posted by tvenus19 View Post
                            Posto ja nemam stomak nego samo malo viska sala mozda kilu,kilu i pol i to je to da krenem na izgradnju mišića ili da se drzim definicije? I ja ne zelim Arnie look već samo malo bolje izgledat.
                            JEl se ti zaj****** ?

                            Comment


                            • #29
                              Re: Pomoć kod prehrane za defku...

                              Link1.
                              Link2.
                              Link3. #13 post imas jelovnik

                              ^^ ovo za defke )


                              a za masu :

                              Link 1 (od defke)
                              Link 2
                              Link3


                              Tvoj je izbor. Za tvoju visinu i kilazu i ja sam za masu, ali ipak ovo je individualni sport tako da niko nemoras da slusas idi kako ti zelis
                              I live for BODYBUILDING

                              Comment


                              • #30
                                Re: Pomoć kod prehrane za defku...

                                Oke hvala za linkove,sad ne moram citat sve teme na forumu

                                Comment

                                Working...
                                X