Announcement

Collapse
No announcement yet.

MIšljenje o ovom načinu treninga, 1 tjedan mase pa drugi definicija. je li učinkovit?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MIšljenje o ovom načinu treninga, 1 tjedan mase pa drugi definicija. je li učinkovit?

    Evo linka za workout: http://www.menshealth.co.uk/building...-muscle-145158
    Savjetuju 1 tjedan mase pa drugi definicija... zanima me jel takav način vježbanja učinkovit?
    Evo i plan prehrane kojeg bi se držao: http://www.menshealth.co.uk/food-nut...-ripped-144983 I jel uopće moguce dobijati masu i gubiti salo u tako kratkom roku? Ako ovo nije dobro jel može neka preporuka treninga i prehrane za dobre trbušne?

  • #2
    Re: MIšljenje o ovom načinu treninga...

    ideja je da, nebitno jel sedmica mase ili definicije jedes isto a samo mijenjas broj ponavljanja ?

    ima logike....not
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: MIšljenje o ovom načinu treninga...

      Ne.. u drugom linku imas 2 prehrane,1 za definiciju tj. get ripped i druga za masu tj. get muscle sto znaci da se sa vjezbama mjenja i prehrana al me zanima jel efektivno bit 1 tjedan na masi a drugi na definiciji i sto kazes na ovaj program vjezbe jel ok?

      Comment


      • #4
        Re: MIšljenje o ovom načinu treninga...

        No. (desetznakova)

        Comment


        • #5
          Re: MIšljenje o ovom načinu treninga...

          Znaci nevalja a? :/ Jel bar prehrana dobra? (ovaj drugi link)

          Comment


          • #6
            Re: MIšljenje o ovom načinu treninga...

            Ajde neko komentirat,treba mi neki savjet, imam 74 kile i visok sam 185cm da idem na masu ili defku ako ciljam na pločice?

            Comment


            • #7
              Re: MIšljenje o ovom načinu treninga...

              Originally posted by tvenus19 View Post
              Ajde neko komentirat,treba mi neki savjet, imam 74 kile i visok sam 185cm da idem na masu ili defku ako ciljam na pločice?
              Masa pa definicija.

              Comment


              • #8
                Re: MIšljenje o ovom načinu treninga, 1 tjedan mase pa drugi definicija. je li učinkovit?

                Ako su ti cilj samo plocice onda definicija, a ako ti je cilj cijelo tijelo masa pa definicija...
                Wenn schon, denn schon!

                Comment


                • #9
                  Re: MIšljenje o ovom načinu treninga, 1 tjedan mase pa drugi definicija. je li učinkovit?

                  Nisam znao gdje da pitam,pa evo tu cu...na defki sam,jel mogu radit 5*5 trening? Sto mislite o tome? Hvala

                  Comment


                  • #10
                    Re: MIšljenje o ovom načinu treninga, 1 tjedan mase pa drugi definicija. je li učinkovit?

                    pa radis kako tebi odgovara, ali uglavnom taj program nije bas najpogodniji za definiciju
                    tesko je odrzati razinu snage potrebnu za ovaj program, ponajprije zbog niskog kalorijskog unosa

                    Comment


                    • #11
                      Re: MIšljenje o ovom načinu treninga...

                      Originally posted by tvenus19 View Post
                      Ajde neko komentirat,treba mi neki savjet, imam 74 kile i visok sam 185cm da idem na masu ili defku ako ciljam na pločice?
                      Ajde jedi i ne fantaziraj o defkama i pločicama, premršav si.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment

                      Working...
                      X