Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cudan metabolizam ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cudan metabolizam ?

    Pozdrav ljudi , iman jedno pitanje i stvarno mi triba objasnjenje na to , nemojte mi govorit da prican *****rije jer to mi je zadnje na pameti al uglavnon do prije nekog vremena san bia deblji i zdera san ko svinja al bas ono sta mi je god doslo pod ruku samo bi ubacia u sebe al tezina mi je stalno stajala na istome kolko god jea ko svinja , pojea bi po 2 topla dnevno , chipsa , i jos hrpu visoko kalorijskih hrana al svejedno je stajalo na istome ... sad kad san smrsavia malo i to odma ako ubacin vise od odprilike 2500 kalorije dnevno odma se debljam , kako to da prije nije nista me debljalo doslovce a sad ovako ? nisan moga sigurno tolko usporit metabolizam ili nesto ...

  • #2
    Re: Cudan metabolizam ?

    fat cells ili kako se god to kaže na hrvatskom, ajmo nazvat "čelije sala"
    kad se jednom udebljas i stvoris fat cellse, one tu ostaju zauvijek.. i logicno da ti se lakse udebljat kad salo vec ima svoje celije i ima kud otić, tj. ne mora izgrađivat nove
    WHEN YOUR GOING THROUGH HELL, KEEP GOING.

    Comment


    • #3
      Re: Cudan metabolizam ?

      1) prije nego sto si smrsao TDEE ti je bio veci
      2) glikogen i water weight te vise zavarava sad kad si smrsao malo...
      Originally posted by Karlo120 View Post
      fat cells ili kako se god to kaže na hrvatskom, ajmo nazvat "čelije sala"
      kad se jednom udebljas i stvoris fat cellse, one tu ostaju zauvijek.. i logicno da ti se lakse udebljat kad salo vec ima svoje celije i ima kud otić, tj. ne mora izgrađivat nove
      zanimljiva prica, samo nema nikakve veze sa istinom ili cinjenicama

      fat cells se ne stvaraju kad se debljas, nego ostaje isti broj fat cells-a ciji se volumen povecava
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #4
        Re: Cudan metabolizam ?

        Aha ok amo rec da san prije san ima 80 kg i smrsavia na 72 kg i sad ako ja nabijen tih 8 kila al ovi put misica , da li ce se on povecati i da li cu opet moc jesti vise i to ?

        Comment


        • #5
          Re: Cudan metabolizam ?

          Originally posted by Bruvy View Post
          Aha ok amo rec da san prije san ima 80 kg i smrsavia na 72 kg i sad ako ja nabijen tih 8 kila al ovi put misica , da li ce se on povecati i da li cu opet moc jesti vise i to ?
          ukratko, da
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Cudan metabolizam ?

            ništa morat cu jako na utege :P hvala na odgovoru

            Comment


            • #7
              Pomoc za dalje molin

              Pozdrav momci evo ovako bildan nekih 5-6 miseci al tek san nedavno pocea bas onako pravo ozbiljno sa tin trenutacno iman 73 kg na 180 cm ja mislin da je body fat oko 14% - 15 % nisan siguran i sad me zanima da li mislite da bi mi bilo bolje amo rec tamo normalno bildati do 4-5 miseca pa onda smrsaviti ili da prvo smrsavin pa onda bildan normalno ... Hvala

              Comment


              • #8
                Re: Pomoc za dalje molin

                Originally posted by Bruvy View Post
                Pozdrav momci evo ovako bildan nekih 5-6 miseci al tek san nedavno pocea bas onako pravo ozbiljno sa tin trenutacno iman 73 kg na 180 cm ja mislin da je body fat oko 14% - 15 % nisan siguran i sad me zanima da li mislite da bi mi bilo bolje amo rec tamo normalno bildati do 4-5 miseca pa onda smrsaviti ili da prvo smrsavin pa onda bildan normalno ... Hvala
                Čudno ti je pitanje...treniraj jako i jedi dobro pa ćeš vidjeti, to je premalo kila za tvoju visinu, znači nikakve defke za sada.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoc za dalje molin

                  Originally posted by kelly View Post
                  Čudno ti je pitanje...treniraj jako i jedi dobro pa ćeš vidjeti, to je premalo kila za tvoju visinu, znači nikakve defke za sada.
                  a neznan da je bas nesto malo reka bi da san oko 15 % body fata , neman ja sad nesto puno misica i to pocea san tek nedavno

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoc za dalje molin

                    Pa ne možeš se definirati ako nemaš mišića, šta će ti ostati, kost i koža?
                    Jedi i nabijaj masu, što više mišića lakše će i salo ići.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoc za dalje molin

                      Boli te kita za bodyfat. O njemu ces razmisljati kad budes imao mesine za defkanje
                      Da vidis kako se ja ne bojim sala, pih.. Nek dode, ja ne spustam ispod 6-7 tisuca kalorija. A kasnije cu špeku mamu jeb.ati. ( a i on meni )

                      Comment


                      • #12
                        Re: Cudan metabolizam ?

                        Joj starkeljo, što te volim slušati kako objeručke prihvaćaš sve lude izazove koje ti defka pruža.....ali samo ne dok dodje defka... onda tučeš, razbijaš po kući i zališ se na stare kosti
                        Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pomoc za dalje molin

                          Originally posted by WTF View Post
                          Boli te kita za bodyfat. O njemu ces razmisljati kad budes imao mesine za defkanje
                          Da vidis kako se ja ne bojim sala, pih.. Nek dode, ja ne spustam ispod 6-7 tisuca kalorija. A kasnije cu špeku mamu jeb.ati. ( a i on meni )
                          6-7 tisuca kalorija ? kolko ti sinko se debljas onda misecno haha 15ak kila ? a nista onda cu sad ic bacit misica pa onda cu ic skidat i tako

                          Comment


                          • #14
                            Re: Cudan metabolizam ?

                            Originally posted by ScuderiaBull View Post
                            Joj starkeljo, što te volim slušati kako objeručke prihvaćaš sve lude izazove koje ti defka pruža.....ali samo ne dok dodje defka... onda tučeš, razbijaš po kući i zališ se na stare kosti
                            Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2
                            Hahahahahahah
                            Pa nisam ovu zadnju ludio osim kad mi ***** na odmoristu na autoputu nije dala 5 porcija blitve JER JE UVJERENA BILA DA MI JE JEDNA
                            DOSTA. I jos je kupolu rize stavila na platu.
                            Inace sam dobar bio. I naravno da sam puno hrabriji kad pricam punog zeludca hehehe
                            I ne, na sljedecu defku ne idem dok vaga ne kaze 110+ pa makar pišao zrna riže.
                            ( ukljucuje brutalne treninge)...

                            @ Bruvy...
                            A dobijem jedva 3-4 kg ali forma ostane dobra unatoc gomili kalorija. Jer kardijam 7 sati na dan. ( posao)

                            Comment


                            • #15
                              Re: Cudan metabolizam ?

                              mislin da ako nemas potrebe bit u kalorijskom + tolkom nisan strucnjak al 100 kalorija vise ti je skroz dovoljno

                              Comment

                              Working...
                              X