Announcement

Collapse
No announcement yet.

skinula sam 20 kg, što dalje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • skinula sam 20 kg, što dalje?

    pozdrav!
    dakle, u godinu dana sam skinula 20 kg. kombinirala sam cardio s dizanjem utega. narvano, prehranu sam si skroz sredila, puno mi je pomogao i ovaj forum, mnogo sam čitala i dosta naučila.
    sada bih voljela dobiti nešto mišića (ne previše), ali ne bih voljela istovremeno biti na klasičnoj definiciji (kao što to uobičavaju muški), pa ond opet rezati bf. čitam na raznim portalima o istovrmenom gubljenju bf i dizanju koliko toliko mišićne mase. koje je vaše mišljenje o tome? je li mogće? trenutno sam smanjila cardio na 1-2 puta tjedno max i radim s utezima 3-4 puta tjedno. malo sma povećala unos UH u dane treninga s obzirom na ono koliko sam do sada uzimala.
    ovo je sliak mog napretka, da vam bude lakše procijeniti što bi sada bilo najpametnije da radim.
    hvala vam unaprijed

  • #2
    Re: skinula sam 20 kg, što dalje?

    prije svega, cestitam! stvarno sve pohvale!
    ja bi jos malo spustio bf, a onda radio na misicima. doduse, nakon godine dana gladovanja, mozda da sokiras tijelo kratkim ciklusom mase, cca mjesec dana, pa onda spustis bf.
    koji cardio radis?
    sto se tice defki i masi u isto vrijeme, koliko znam to je moguce za pocetnike, a kasnije je moguci clean bulk. takodjer, za hormonalnu sliku u tijelu koja omogucuje prirast misica, potreban je kalorijski suficit.
    Last edited by Coffey; 28-10-13, 11:22.
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #3
      Re: skinula sam 20 kg, što dalje?

      Za pocetak svaka cast na izgubljenim kilogramima

      sada bih voljela dobiti nešto mišića (ne previše), ali ne bih voljela istovremeno biti na klasičnoj definiciji (kao što to uobičavaju muški), pa ond opet rezati bf. čitam na raznim portalima o istovrmenom gubljenju bf i dizanju koliko toliko mišićne mase.
      Pa dobivanje misicne mase i gubljenje bf-a je u teoriji i moguce al samo pocetnicima prvih cca 3-4 mjeseca, moj savjet bi ti bio prvo otic na lean masu ne vise od 300kcal suficita i onda na defku
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #4
        Re: skinula sam 20 kg, što dalje?

        pozdrav, lijepo je imati još cura na forumu i naravno, respect na izgubljenim kilama, muški i ne znaju kako je nama teško :kuknjavaaa:

        a momci su ti već rekli, lean bulk, pa defka, ja bih tako..
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • #5
          Re: skinula sam 20 kg, što dalje?

          hvala svima na odgovorima!
          do sada sam radila cardio 4 puta tjedno, low intensity, često puta na tašte.
          e sada, ako mi ej cilj lean bulk, kakav bi trebao piti cardio? vjerujem i nešto manje često od dosadašnjeg?

          Comment


          • #6
            Re: skinula sam 20 kg, što dalje?

            Originally posted by natky View Post
            hvala svima na odgovorima!
            do sada sam radila cardio 4 puta tjedno, low intensity, često puta na tašte.
            e sada, ako mi ej cilj lean bulk, kakav bi trebao piti cardio? vjerujem i nešto manje često od dosadašnjeg?
            polako smanjuj cardio, ja da sam na tvojem mjestu bi ga iz tjedna u tjedan sve manje i nakon 2-3 tjedna bi skroz prestao s cardiom il bi ga odradio mozda 1x tjedno s tim da bi te kalorije koje bi potrosio poslije i nadoknadio sa hranom.

            Al to je samo moje misljenje
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • #7
              Re: skinula sam 20 kg, što dalje?

              Svaka čast za rezultate...

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: skinula sam 20 kg, što dalje?

                Svaka čast samo nastavi
                || Dobra prehrana | Pravilan rad | Odmor ||

                Comment


                • #9
                  Re: skinula sam 20 kg, što dalje?

                  Originally posted by natky View Post
                  pozdrav!
                  dakle, u godinu dana sam skinula 20 kg. kombinirala sam cardio s dizanjem utega. narvano, prehranu sam si skroz sredila, puno mi je pomogao i ovaj forum, mnogo sam čitala i dosta naučila.
                  sada bih voljela dobiti nešto mišića (ne previše), ali ne bih voljela istovremeno biti na klasičnoj definiciji (kao što to uobičavaju muški), pa ond opet rezati bf. čitam na raznim portalima o istovrmenom gubljenju bf i dizanju koliko toliko mišićne mase. koje je vaše mišljenje o tome? je li mogće? trenutno sam smanjila cardio na 1-2 puta tjedno max i radim s utezima 3-4 puta tjedno. malo sma povećala unos UH u dane treninga s obzirom na ono koliko sam do sada uzimala.
                  ovo je sliak mog napretka, da vam bude lakše procijeniti što bi sada bilo najpametnije da radim.
                  hvala vam unaprijed
                  Women motivation..
                  svaka cast!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: skinula sam 20 kg, što dalje?

                    svaka cast, to je snaga volje i posvecenost

                    Comment


                    • #11
                      Re: skinula sam 20 kg, što dalje?

                      odlicno, svaka cast

                      Comment

                      Working...
                      X