Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanima me kako smanjiti masne naslage tj. mast u tijelu ali i povećati mišićnu masu.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Početnik u svemu ovome!

    rucak ti je bio dobar, a sejk nemos bez whey proteina. I prije kupnje se raspitaj ovdje koji, nemoj bacati pare na neke all in one i preskupa slanja. Prvo ti prehranu sredi, par mjeseci rokaj a onda pocni razmisljati o proteinima

    Comment


    • #17
      Re: Početnik u svemu ovome!

      Originally posted by Bronko View Post
      rucak ti je bio dobar, a sejk nemos bez whey proteina. I prije kupnje se raspitaj ovdje koji, nemoj bacati pare na neke all in one i preskupa slanja. Prvo ti prehranu sredi, par mjeseci rokaj a onda pocni razmisljati o proteinima
      hvala punoo za dorucak mislim neke zobene zitarice ,da prehranu vrtim oko posnog sira ,zobenih zitarica , pilecih prsa ( salama) i razenog kruga..mislim da bi to bila dobra prehrana za kalorijski deficit.. sad mi je prestala kosarka ,tako da se mogu posvetit kardio treningu.

      Comment


      • #18
        Re: Početnik u svemu ovome!

        Originally posted by Svitogor View Post
        Zivotinjo nemoj se previse, u biti nemoj se uopce zamarat "iskoristeno/neiskoristeno", samo ti tuci po posnim sirevima, ja ti garantiram da ce tvoje tijelo dobro odreagirat. Do toga o cemu ti govoris, zamascenja odnosno nezeljenog dobitka losih kilograma novih dolazi kalorijskim suficitom (viskom) koji se ogleda u odnosu koliko tvoje tiijelo uz sav rad fizicki te bioloski za funkcioniranje treba kalorija u kontrastu s kalorijama koje unosis kroz svoje dnevne obroke, odnosno do brojke do koje dolazis na kraju dana. Tako da je apsolutno irelevantno, radi li se o proteinima, mastima ili UH, visak kalorija = deblljanje. Jos si poprilicno mlad i koliko vidim niti treniras adekvatno, jer kazes teretanu nemas. Tako da kalorije zaboravi, odnosno brojenje istih, jer ionako vecina ljudi poput tebe koji dolaze po savjet jedu i manje nego sta im je potribno, tako da tu nema brige. Forum iskoristi iskljucivo u svrhu potraznje dobrog jelovnika, odnosno da se malo educiras sta je dobra i BB approved prehrana, u meduvremenu budi fizicki aktivan na sve nacine moguce, cime se sve bavis i bit ce to dobro, a jednom kad krenes u neku teretanu, dodi opet pa cemo porazgovarat o vjezbama i treninzima.
        hvala puno
        mislim da mi se prehrana treba bazirat oko posnog sira ,zobenih zitarica , pilecih prsa ( salama) i razenog kruga .. odlicna prehrana za kalorijski deficit..vjeruj mi jedem ja dosta dobro,samo je problem sto je to bila nezdrava junk hrana,doslovno vecina nekvalitetne hrane..

        sad da te pitam sto se vjezbanja tice,tu mozda ima mali problem,posto teretanu ka sta si procita u gradu neman,koje vjezbe da radim kuci ili vani na igralistu? to sam vec napisa ode ,pa mi mozes reci jeli to dobro.. nisu bodyweight vjezbe ,nego one ajmo rec "obicne" bez utega..
        podjelio sam vjezbe na tri dana 1. dan vjezbe guranja - sklekovi,propadanja,dizanja za ramena (sto se dizanja za ramena tice tu cu nesto smislit,nekakav dodatni teret za dizanje ) ..
        2. dan vjezbe povlacenja- zgibovi,izdrzaj (plank) , i ono dizanje sebe,doslovno povlačenje sebe prema gore dok si ispod neke sipke,npr sipke od kosa ,trbusnjaci..te leđni
        3 . dan noge- cucnjevi i sve one varijacije sa stepenicama
        i onda dan odmora,uz lagani cardio trening..
        i tako samo ta tri dana vrtim ,sta mislis?

        Comment

        Working...
        X